Galaxy S4 almali miyim ?

• 23 Mart 2013
  • 1807 Okunma
  • 26 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhaba arkadaslar. Bugun magazada galaxy s4 gordum. 2 ay once telefon aldim ama degistirmeyi dusunuyorum. Sizce htc one,lg nexus,galaxy s4 hangisi alinmali ?

Yazan: IchigoKurosaki
  2. kağıt üstünde s4 farklı önde gpu işlemci filan

3. telefonun daha doğru düzgün ülkelere dağıtıldığı yok nasıl mağazada oluyor :hmmm

tafa6630 bunu beğendi.
  4. Evet nerde gördünüz ?

5. Var hatta internete bile dusmus ama pahali buldum

- - - Eklendi - - -

http://www.citrus.ua/shop/goods/mobile/149/56234?utm_source=hotline&utm_medium=cpc&utm_content=prices&utm_campaign=Samsung_I9500_Galaxy_S4

burda netten satilan var rozetka diye bi yerde gordum yurt disindayim

6. telefon daha dağıtılmaya başlamadı ülkelere doğru düzgün nerde görduysen çin malıdır kesin

7. Kardesim gozlerimle gordum baktim yurtdisindayim kisa bi sureligine turkiyeye endeksleme her seyi

8. belirte bilirdin sende hangi ülkede olduğunu :hmmm

9. Onceki mesajda dediydim ama neyse olan oldu :O

10. paran varsa al gitsin nolcak

11. Öncelikle göstediğin sitedeki büyük ihtimalle ön sipariş.Ama mağazada nasıl gördün orasını bir türlü anlayamadım.Nisan sonunda çıkacak diye biliyorum ben s4 'ü

12. On siparis olsa anlardim direk internet uzeri satis sitesi. Rusyada ve diger ulkelerde de satisa cikti arkadaslar

13. Daha cihaz hicbir ulkede satisa cikmadi arkadasim biraz uyanik olun ya sonra param gitti kandirildim diye aglamayin..

Bi kere mantik yurutseniz cozersiniz..Youtube da cihazla ilgili bir tane bile sifir paketi acip inceleme videosu var mi yok..Videolarin hepsi tanitim gecesi cekilen videolar..

14. Yada sen al o siteden sonra bekle bakalım o s4 gelecekmi :aha:

15. 1-2 ay daha bekle telefon satışa çıksın. Parayı tehlikeye atmaya hiç gerek yok.

16. Magazada var diyorum bende biliyorum e-dolandiriciligi. Onun gibi birsuru sitede var

17. way be biz daha orjinalini göremeden adamlar çin malını çıkarmışlar.

18. fake'dir o bence + one x in var ne yapacan s4'ü seneye alırsın başka birşey :oke:

19. :kop:

- - - Eklendi - - -

harbiden one x den memnun değilmisin :)
    s4 alana kadar git xperia z al daha güzel olur bana göre samsung alınmaz

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

20. Zaten dha yeni almissin bence o kadr para verip alma

Konu Durumu: