galaxy s3 ram problemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lweo

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s3 ram problemi
Arkadaşlar ilk defa android kullanıyorum ve geçen hafta galaxy s3 aldım ama nedense bir yavaşlık hissediyorum webde veya appl. Aralarında dolaşırken mesela suna arkaplan da hiçbir şey açık değilken yüzde elliden fazla bir ram yediğini görüyorum telefon ikinci el değil sıfır kutusunda aldım android sürümü 4.0.4

Acaba aynı sorunu yaşayan veya bu konuda bir bilgisi olan varmı? Teşekkür ederim şimdiden

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Arkadaşlar ilk defa android kullanıyorum ve geçen hafta galaxy s3 aldım ama nedense bir yavaşlık hissediyorum webde veya appl. Aralarında dolaşırken mesela suna arkaplan da hiçbir şey açık değilken yüzde elliden fazla bir ram yediğini görüyorum telefon ikinci el değil sıfır kutusunda aldım android sürümü 4.0.4

Acaba aynı sorunu yaşayan veya bu konuda bir bilgisi olan varmı? Teşekkür ederim şimdiden

merhaba cihazı bana sorarsanız root dedigimiz yetki erişimi yapabilirsiniz. ancak bu yavaslama web icinse telefonu yedekleme yaparak sıfırlama isleminden sonra Dolphin tarayıcı denerseniz

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

lweo

Üye
    Konu Sahibi
Hocam daha öncesinde de vardı yani alalı bir hafta olmadı zaten. Belki bana öyle geliyordur bilmiyorum hocam aklım karşıtı açıkçası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt