Galaxy S3 Pasaport Kayıt İşlemleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
triyaki43

triyaki43

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 Pasaport Kayıt İşlemleri
Arkadaşlar Yurt dışından sıfır Galaxy S3 geldi, kayıt ettirecek pasaportum yok tanıdığım bir telefoncuya gittim yasal kayıt için elinde pasaport olup olmadığını sordum evet var hallederiz dedi. Şimdi benim aklıma ister istemez takılıyo bu kayıt işleminin yasal olup olmayacağını ben nasıl anlarım iki gün sonra kapanırsa eyvah demeden önce ne yapmam gerekiyo acil yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

MücahitTokgöz

ayni dertten bnde muzdaripim arkadasim xperia s aldi smdi 3 haftasi kaldi napcak oda bilmiyor para var ama pasaport yok.

triyaki43

triyaki43

Üye
    Konu Sahibi
Kimseyede güvenilmiyoki pasaportsuz kayıt hakkımız olsaydı keşke hem para ver hem pasaport bul paranla rezillik

MücahitTokgöz

asil sorun tanimadigimiz birinin pasaportuna kyait ettiricez diyelim 100 tl parayi verdik diyelim o adam telefonu pasaporttan silebiliyormus ben bu riski alamam iste birinin pasaportunu buldm ama oda yurtdisina son 1 ay hic cikmamis oda olmuyor baya baya siknti yani..

triyaki43

triyaki43

Üye
    Konu Sahibi
Kafayı yicem valla nasıl olcak bu iş

MücahitTokgöz

Kardes bunlar insanlari imei klonlamaya zorlatiyorlar haksizmiyim ? Biz kuzenle sey yapmayi dusunduk onda bitane Sony erocsson g705 var ama bozuk 3g ve intrnet fln hepsi var onun imeisini ona aktarmayi dusunuyoruz hem iki telefnda bizde kapanma riskide yok bakalm 3 hafta bisi yapamazsak dedigim gibi yapicaz.

triyaki43

triyaki43

Üye
    Konu Sahibi
Evet o tarz yöntemleri herkes biliyo fakat dillendirmeyelim şimdi burda yasak çünki

MücahitTokgöz

evet bnde bi care buraya yazayim dedim belki baska bi care vardir.

furkey

Üye
Kimseyede güvenilmiyoki pasaportsuz kayıt hakkımız olsaydı keşke hem para ver hem pasaport bul paranla rezillik

Madem o kadar paran vardı Türkiye den alsaydın hem vergini vermiş olurdun hem de basın agrimamis olurdu...

triyaki43

triyaki43

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada S3 4.1.2 güncellemesinde şebeke sorunu bir patch ile giderilebiliyormuş klon cihazlarda haberin olsun

- - - Eklendi - - -

Madem o kadar paran vardı Türkiye den alsaydın hem vergini vermiş olurdun hem de basın agrimamis olurdu...

Paramız varsada okadarda değil kardeşim 1000 liraya gelecek pasaport kaydı ile sen bana al o fiyata garantili elini öpeyim oke

furkey

Üye
Bu arada S3 4.1.2 güncellemesinde şebeke sorunu bir patch ile giderilebiliyormuş klon cihazlarda haberin olsun

- - - Eklendi - - -

Paramız varsada okadarda değil kardeşim 1000 liraya gelecek pasaport kaydı ile sen bana al o fiyata garantili elini öpeyim oke

150 lira filan da kayıta gider 150 lira daha verip paralel ithalat da olsa ithalat firma garantili alabilirdin en azından basın agrimazdi

triyaki43

triyaki43

Üye
    Konu Sahibi
150 lira filan da kayıta gider 150 lira daha verip paralel ithalat da olsa ithalat firma garantili alabilirdin en azından basın agrimazdi

Dedigin fiyatlara anca internetten bulunur oda riskli bir iş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...