Galaxy S3 Pasaport Kayıt İşlemleri

• 11 Mart 2013
  • 1430 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar Yurt dışından sıfır Galaxy S3 geldi, kayıt ettirecek pasaportum yok tanıdığım bir telefoncuya gittim yasal kayıt için elinde pasaport olup olmadığını sordum evet var hallederiz dedi. Şimdi benim aklıma ister istemez takılıyo bu kayıt işleminin yasal olup olmayacağını ben nasıl anlarım iki gün sonra kapanırsa eyvah demeden önce ne yapmam gerekiyo acil yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Yazan: triyaki43
  2. ayni dertten bnde muzdaripim arkadasim xperia s aldi smdi 3 haftasi kaldi napcak oda bilmiyor para var ama pasaport yok.

3. Kimseyede güvenilmiyoki pasaportsuz kayıt hakkımız olsaydı keşke hem para ver hem pasaport bul paranla rezillik

4. asil sorun tanimadigimiz birinin pasaportuna kyait ettiricez diyelim 100 tl parayi verdik diyelim o adam telefonu pasaporttan silebiliyormus ben bu riski alamam iste birinin pasaportunu buldm ama oda yurtdisina son 1 ay hic cikmamis oda olmuyor baya baya siknti yani..

5. Kafayı yicem valla nasıl olcak bu iş

6. Kardes bunlar insanlari imei klonlamaya zorlatiyorlar haksizmiyim ? Biz kuzenle sey yapmayi dusunduk onda bitane Sony erocsson g705 var ama bozuk 3g ve intrnet fln hepsi var onun imeisini ona aktarmayi dusunuyoruz hem iki telefnda bizde kapanma riskide yok bakalm 3 hafta bisi yapamazsak dedigim gibi yapicaz.

7. Evet o tarz yöntemleri herkes biliyo fakat dillendirmeyelim şimdi burda yasak çünki

8. evet bnde bi care buraya yazayim dedim belki baska bi care vardir.

9. Madem o kadar paran vardı Türkiye den alsaydın hem vergini vermiş olurdun hem de basın agrimamis olurdu...

10. Bu arada S3 4.1.2 güncellemesinde şebeke sorunu bir patch ile giderilebiliyormuş klon cihazlarda haberin olsun

- - - Eklendi - - -

Paramız varsada okadarda değil kardeşim 1000 liraya gelecek pasaport kaydı ile sen bana al o fiyata garantili elini öpeyim oke

11. 150 lira filan da kayıta gider 150 lira daha verip paralel ithalat da olsa ithalat firma garantili alabilirdin en azından basın agrimazdi

12. Dedigin fiyatlara anca internetten bulunur oda riskli bir iş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 21:29