galaxy s3 müzik çalar albüm kapağı ?

• 15 Eylül 2013
  • 22993 Okunma
  • 7 Cevap

1. bu albüm kapağını nasıl değiştirebilirim araştırdım ama bişey bulamadım bi haç resmi sçıkıyor değiştirmek istiyorum bilenler yardım lütfen

Yazan: alical33
  2. Poweramp kur.hem daha iyi ses verir hemde tüm müzikler e resmini indirebilirsin otomatik olarak.
    istersende değiştirirsin

3. iTunes kullanabilirsin.
    ---
    iTunes kullanabilirsin.

4. Teşekkürler ama kendi muzik calarini kullanıyorum nasil yapabileceğimi hala bulamadım
    ---
    S3 u iTunes a nasil tanitacam ki ? Ben hepsine tek tek resim koymakla ugrasmak istemiyorum hepsine sectigim birtane resmi eklesem yeter o hac isaretine gicik oldum sadece o gitsin yeter

5. benim kullandığım uygulama şu :

https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.infolife.itag&hl=tr

internetten müzik için en uygun olan cover i buluyor ve aralarından seçim yapmanı sağlıyor ayrıca şarkıcının ve albümün ismi gibi çeşitli tag leri düzenlemeni sağlıyor :spr

6. Deniyorum Teşekkürler:)

7. peki programsız şekilde telefonun kendi müzik çalarındaki albüm resmini deiştirme şansımız yok mu arkadaşlar ? Telefondaki fotoğraflar arasından bir tanesi gözüküyor nasıl olduğunu da anlamış değilim ???

8. bir kere konuyu hortlatmışsın :dry: programsız yolu yok :) o dediğin şey arada sırada bende de oluyor ama iTag bu sorunu çözüyor :spr

Yüklüyor...
19/11/2018 - 12:45