galaxy s3 müzik çalar albüm kapağı ?

Sponsorlu Bağlantılar

alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s3 müzik çalar albüm kapağı ?
bu albüm kapağını nasıl değiştirebilirim araştırdım ama bişey bulamadım bi haç resmi sçıkıyor değiştirmek istiyorum bilenler yardım lütfen

Kerim.

Kerim.

Üye
Poweramp kur.hem daha iyi ses verir hemde tüm müzikler e resmini indirebilirsin otomatik olarak.
istersende değiştirirsin

cortex47

cortex47

Üye
iTunes kullanabilirsin.iTunes kullanabilirsin.

alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
Poweramp kur.hem daha iyi ses verir hemde tüm müzikler e resmini indirebilirsin otomatik olarak.
istersende değiştirirsin
Teşekkürler ama kendi muzik calarini kullanıyorum nasil yapabileceğimi hala bulamadım
iTunes kullanabilirsin.iTunes kullanabilirsin.
S3 u iTunes a nasil tanitacam ki ? Ben hepsine tek tek resim koymakla ugrasmak istemiyorum hepsine sectigim birtane resmi eklesem yeter o hac isaretine gicik oldum sadece o gitsin yeter

The Shadow

The Shadow

Üye
Teşekkürler ama kendi muzik calarini kullanıyorum nasil yapabileceğimi hala bulamadım
S3 u iTunes a nasil tanitacam ki ? Ben hepsine tek tek resim koymakla ugrasmak istemiyorum hepsine sectigim birtane resmi eklesem yeter o hac isaretine gicik oldum sadece o gitsin yeter
benim kullandığım uygulama şu :

internetten müzik için en uygun olan cover i buluyor ve aralarından seçim yapmanı sağlıyor ayrıca şarkıcının ve albümün ismi gibi çeşitli tag leri düzenlemeni sağlıyor :spr

alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
benim kullandığım uygulama şu :

internetten müzik için en uygun olan cover i buluyor ve aralarından seçim yapmanı sağlıyor ayrıca şarkıcının ve albümün ismi gibi çeşitli tag leri düzenlemeni sağlıyor :spr
Deniyorum Teşekkürler:)

cemre_11

cemre_11

Üye
peki programsız şekilde telefonun kendi müzik çalarındaki albüm resmini deiştirme şansımız yok mu arkadaşlar ? Telefondaki fotoğraflar arasından bir tanesi gözüküyor nasıl olduğunu da anlamış değilim ???

The Shadow

The Shadow

Üye
peki programsız şekilde telefonun kendi müzik çalarındaki albüm resmini deiştirme şansımız yok mu arkadaşlar ? Telefondaki fotoğraflar arasından bir tanesi gözüküyor nasıl olduğunu da anlamış değilim ???
bir kere konuyu hortlatmışsın :dry: programsız yolu yok :) o dediğin şey arada sırada bende de oluyor ama iTag bu sorunu çözüyor :spr

Üst Alt