galaxy s3 mini ekran koruyucular hakkında yardım

Sponsorlu Bağlantılar

hulk1903

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s3 mini ekran koruyucular hakkında yardım
arkadaşlar bu ekran koruyucu işi sinirimi bozdu , netten sipariş verdim şeffaf parlak olanlarından ,2 adet vardı 2side çöpe gitti , yan kenarları yapışmadı arkadaş oturmadı birtürlü deli oldum söktüm attım... htc lerdeki gibi ekranın köşeleri kavislimidir nedir o yüzdenmi anlamadım...ekran koruyucu kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olsun tavsiye versin lütfen acil

Seglopsi

Seglopsi

Üye
kardes git bi telefoncuya 5 liraya taktir bi ekran koruyucu. en iyi yontem o olur. hemen hemen hepsi iyi yapabiliyor bu isi.

hulk1903

Üye
    Konu Sahibi
koskoca forumda s3 mini si olupda ekran koruyucu taktırmış olan yokmudur arkadaş ,merak ediyorum benim aldığım ekran koruyucumu uyumsuzdu yoksa ekranın yapısından dolayımı yan köşeleri yapışmadı havada kaldı......

rodinatr

rodinatr

Üye
Kardes parlak olandan taktirirsan bi sorun yasamassin.. ilk once bende mat taktirdim biraz tasti kenarlardan sonra parlak taktirdim cuk oturdu ekran bolumunun tamamini kapliyor kenarlar biraz kavisli.. parlaklarin geneli biraz daha dar oluyor zannimca

fk555897

fk555897

Üye
Dayanıklı bir ekran koruyucu istiyorsan mat ekran koruyucuları daha dayanıklıdır ancak ekran'ı çok mar gösterir. Fazla dayanıklı olması önemli değil diyorsan canlı ekran koruyucular daha canlı olur fakat mat ekran koruyuculara göre daya az dayanıklıdır.

NextWorld

NextWorld

Üye
Aynen

Üst Alt