Galaxy S3 Launcheri Yardim Ediniz

Sponsorlu Bağlantılar

sohey

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 Launcheri Yardim Ediniz
Herkeze merhabalar,
Arkdşlar benim şuan galaxy s1 cihazim var 2.3.6 sürümü en güncel sürümü yüklü.
Benim aradıgım şey bu romlarda kullanılan launcherler misal galaxy s3 içinin birebir aynısı oluyor ben bunu rootlamadan ve rom atmadan cihazimda kullanmak istiyorum ama çok araştırdım bulamadım cihazimda go launcheri felan destekliyor android sürümünden dolayı apex kullanılmıyor go launcherdede temalar var ama alltaki işte telefon rehber internet mesaj kısmı varya oranın yazıları yok sadece ikonu var ben istiyormki yazılarıda olsun bildigniz s3 alt paneli gibi olsun böyle birşey yapabilmemiz mümkünmü ?? Alltaki yazıları go launcherden nasıl açabiliirz. Çok teşşekürler yorum yazanında yzmayında canı saolsun.
İyi günler.

sohey

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler fakat aradıgım şey tam olarak bu değil bakın alltaki panel varya Telefon Rehber internet falan ikonlar var onların altındaki yazıda olsun istiyorum Telefon İconu altında Telefon Yazsın misal

genco15

genco15

Üye
Hocam.onu nasil yapabilirsiniz tam.bilmiorum benim bulabildigim en yakin tema buydu tabi rom denerseniz.daha.iyi sonuc alirsiniz

sohey

Üye
    Konu Sahibi
Kendim editlicem fakat nasıl yapılır bilmiyorum tema yapmak istiyorum ama.Yani rom yüklenmiyor cihazma zor rootlanmıyor eski oldugu için ama özellikleri orta düzeyde.Dediğim gibi birşey arıyorum off.

Üst Alt