Galaxy S3 4.3 Güncellemesi Sonrasi Şebeke Problemi

Sponsorlu Bağlantılar

savarona22

savarona22

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 4.3 Güncellemesi Sonrasi Şebeke Problemi
SELAMLAR GALAXY S3 TELEFONUM YURTDIŞINDAN GELME OLUP İMEİ DEĞİŞTİRİLMİŞTİR
DAHA ÖNCE 4.0.4. DEN 4.1.2 YE GEÇDİĞİMDE AĞDA KAYITLI DEĞİL UYARISI ALIYORDUM VE MAXİCEP FORUMDAN ARAŞTIRDIM ARIZA PATCH DİYE Bİ DOSYA İLE İŞİMİ HALLETTİM....ŞİMDİ 4.3 ROM YÜKLEDİM YİNE AYNI SORUNU YAŞIYORUM VE ARIZA PATCH YÜKLEMESİ YAPTIĞIMDA İMEİ NUMARASI NULL/NULL OLUYOR......TEKRAR ODİN İLE YÜKLEME YAPINCA NORMAL İMEİ GELİYOR..........VE TEKRAR 4.1.2. YE DÖNEYİM DİYORUM ODİNLE YÜKLEME YAPIYORUM BU SEFERDE İMEİ 0000004900 DİYE BİŞEY GELİYOR....BU KONUDA BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

GALAXY S3 I9300

Kontrol

Kontrol

Üye
Dostum 10dk içinde tekrar cevap yazıcam. Konuyu takip et.

savarona22

savarona22

Üye
    Konu Sahibi
YARDIMCI OLACAK KİMSE YOKMUUUUU?

morpheuse

Üye
Efs backup var mı
varsa root explorer ile yedeklediğin efs klasörünü kopyala yapıştır düzelir4.3 romunda ve enson 4.1.2 de efs yapısı degiştirilmiş sorun bundan kaynaklaniyor
emg4 modemi recovery den flashla once bunu dene

s.ileli

s.ileli

Üye
4.3 emg4 modem dosyasi kullaniyor ve 4.3 te ariza patch calismiyor tekrar imei attirmaniz veya arizapatchin guncellenmesini beklemeniz gerek

savarona22

savarona22

Üye
    Konu Sahibi
emg4 modem dosyasını recovery den flashladım....yine olmuyor...normal imei sonunda /11 vardı şimdi /01 oldu yinede şebeke gelmedi.....peki arkadaşlar tekrar 4.1.2 yüklesem imei nasıl getirebilirim.......4.1.2 yükleyince imei 00490 diye bişey oluyor....
Efs backup var mı
varsa root explorer ile yedeklediğin efs klasörünü kopyala yapıştır düzelir4.3 romunda ve enson 4.1.2 de efs yapısı degiştirilmiş sorun bundan kaynaklaniyor
emg4 modemi recovery den flashla once bunu dene
malesef yok

morpheuse

Üye
Başka bir daha eski 4.1.2 rom kurmayı deneSa
4.3 emg4 modem dosyasi kullaniyor ve 4.3 te ariza patch calismiyor tekrar imei attirmaniz veya arizapatchin guncellenmesini beklemeniz gerek
Sorun sadece imei degil ariza patch baseband versiyonunu degistirdigi için boxtan imei atilsa bile sorun cozulmez
emg4 modem dosyasını recovery den flashladım....yine olmuyor...normal imei sonunda /11 vardı şimdi /01 oldu yinede şebeke gelmedi.....peki arkadaşlar tekrar 4.1.2 yüklesem imei nasıl getirebilirim.......4.1.2 yükleyince imei 00490 diye bişey oluyor....
malesef yok
Cihaz rootlumu o zaman bir zip halinde rom flashla bir dene

savarona22

savarona22

Üye
    Konu Sahibi
ARKADAŞLAR DENEMEDİĞİM YOL KALMADI Bİ TÜRLÜ HALLEDEMEDİM...BAŞKA Bİ S3 EFS DOSYASINI ALDM BENİMKİ İLE DEĞİŞTİRDİM....ARTIK 4.3 TE VE 4.1.2 DE DE İMEİ GELMİYOR..0049 OLUYOR...NE YAPACAZ BİLMİYORUM.NERDEN YÜKLEDİM ŞU 4.3 Ü......

vuralemre

Üye
ARKADAŞLAR DENEMEDİĞİM YOL KALMADI Bİ TÜRLÜ HALLEDEMEDİM...BAŞKA Bİ S3 EFS DOSYASINI ALDM BENİMKİ İLE DEĞİŞTİRDİM....ARTIK 4.3 TE VE 4.1.2 DE DE İMEİ GELMİYOR..0049 OLUYOR...NE YAPACAZ BİLMİYORUM.NERDEN YÜKLEDİM ŞU 4.3 Ü......
buyur kardeşim çözmüşler burda

CaglarReyiz

CaglarReyiz

Üye
ısın zor kardes s3 ımeı cok sıkıntılı

savarona22

savarona22

Üye
    Konu Sahibi
ARKADAŞLAR TELEFON CAN ÇEKİŞİYOR....HEPSİNİ DENEDİM OLMUYOR....YOKMU BAŞKA ÇÖZÜM ÖNERİSİ OLANEVET ÇÖZÜMÜ BULUM ARKADAŞLAR!!DÜN ÇARŞIYA GİTTİM BOX İLE 3 DEFA İMEİ DEĞİŞTİLER ÜÇÜNCÜDE YAZABİLDİLER ANCA.....KUZEY IRAKTA BU İŞİ YAPACAK KİMSE YOK ZANNEDİYORDUM......NEYSEKİ PARA İLEDE OLSA HALLETTİK 30.000 DİNAR YANİ YAKLAŞIK 45 LİRA.

pusatt

pusatt

Üye
45 tl gene iyi yırtmışsın...

class_men39

Üye
I9300xxemg4 bu romu yukle kesin olurKolay is bunlar::))))

pusatt

pusatt

Üye
Ben hiç sıkıntı yapmiyorum sebeke imei gidince sebeke çeken modem dosyasini odin le flasliyorum istediğim romu kullaniyorum böylece

savarona22

savarona22

Üye
    Konu Sahibi
ARKADAŞLAR SİZİ BİLMEM AMA BEN TAM 1 HAFTA UGRAŞTIM GECE GÜNDÜZ......YÜKLEMEDİĞİM ROM-MODEM-EFS KALMADI...YİNEDE HALLEDEMEDİM. TELEFON KAFAYI YEDİ FALASH ATMAKTAN )) BU ARADA ODİN MODDA 34 YÜKLEME YAZIYO BUNU SIFIRLAMA ŞANSI VARMI ACABA..

pusatt

pusatt

Üye
Triangle away apk sini bul yükle root istiyor program bu arada telefonun dilini ingilizce yap pro yu çalıştır reset flash falan yaziyo oraya tıkla

• Beğen
Tepkiler: savarona22
savarona22

savarona22

Üye
    Konu Sahibi

seco64

Üye
bende aynı sorunu yaşadum dün imei 004999 gibi bişi oldu arıza pach yükledim olmadı en son telefoncuya götürdüm bu 5. telefon seninki dedi :) türkiyeyi bekleyin dedi . ama size bir sorum var sımdı telefoncu düzeltti imei yi sürüm 4.1.2 türkiye sürümü gelinbce 4.3ün yüklesem bi sorun cıkarmaz demi odin ile yüklesem ??

Üst Alt