galaxy s2 plus almayı düşünüyorum nasıldır bi yardımcı olabilirmisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

alikcby

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s2 plus almayı düşünüyorum nasıldır bi yardımcı olabilirmisiniz
arkadaşlar samsung galaxy s2 plus hakkında bilgisi olan var mı sizce nasıl telefon almaya deger mi

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Güzel telefon pişman olmazsın

alikcby

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah kardeşim çok sagol biraz araştırdım bende fiyatı da gayet uygun

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Galaxy nexus da alabilirsin aslinda veya biraz daha ekleyip nexus 4. Benim nexus 4 um var cok memnunum

MaxipmaN

Üye
s2 plus normal s2den kötüydü büyük ihtimal

alikcby

Üye
    Konu Sahibi
aslında bütün özellikler aşagı yukarı s2 ile aynı sanırım biraz işlemcisi yüksek s2den kötü yanı ise ekranı gorilla cam degil o yüzden biraz sıkıntı olur diye düşünüyorum sıkıntı olur mu acaba kullanan var mı hiç bide şarj olayı nasıl acaba

hurol1

Üye
S2 daha iyi sadece plus 4.1.2 yle geliyo

alikcby

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy nexus da alabilirsin aslinda veya biraz daha ekleyip nexus 4. Benim nexus 4 um var cok memnunum

Ben şuan yurtdışındayım kardeşim buradan alıcam telefonu bütün modellerin hepsi yok ama bulursam b araştırırım şmdilik düşündügüm galaxy s advance(500tl) bide galaxy s2 plus(550-570) civarı ikisinden birini düşünüyorum.

fingerback5

fingerback5

Üye
Galaxy Nexus al kardeşim.Fiyat segmentinde en hızlı çalışan telefondur.Tarayıcısı şu an bile ilk 5'e giriyor.Android 5 güncellemesini de görürsün bu telefonda.Kamera ve ekranın pentile olması dışında S2'den eksisi yok.S2'nin üzerine çok + sı var.Ama yurtdışında isen Nexus 4 daha ucuz diye biliyorum 350 dolardı 16 gb'ı.

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Aynen super telefonlar iki nexusda

alikcby

Üye
    Konu Sahibi
Aynen super telefonlar iki nexusda

Yine de biraz araştırıp fiyat yoklaması yaparım ama benim için telefonun kamerası çok önemli sürkli yurtdışına çıkıyorum sürekli fotograf çekiyorum bide görüntülü görüşmelerde iyi ön kamera lazım sanırım bu konuda s2 almam daha iyi olacak bide işlemci hız falan benim için çok önemli degil telefonu internet kamera ve film izlemek dışında hiç kullanmam

Üst Alt