Galaxy S2 650 tl sıfır alınırmı ?

Sponsorlu Bağlantılar

burak1011

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S2 650 tl sıfır alınırmı ?
arkadaşlar telefon alıcam 700 tllik bütcem var elimdeki teli satamıyorum onun için 700 e kadar bi tel arıyorum. s2 650 tlye sıfır buldum sizce s2 hala alınabilecek bi tel mi? net sms ve arada sırada oyun ve fotograf için bi tel arıyorum. genelde program yüklerim. işimi görür mü sizce yardımcı olun lütfen.

The Thoth

The Thoth

Üye
s2 650ye nereden buldun :)

mkyb

mkyb

Üye
650 Liraya sıfır Galaxy s2 olmaz.İkinci el Galaxy S2'lerin kasasını sıfırlayıp sıfır diye satıyorlar veya çakmada olabilir.

nina16

nina16

Üye
Arkadaşım bugün 6oo tl ye, orjinal Iphone 4s aldı, beraber inceledik. Yarın sadece kayıt işlemlerini yaptıracak, 115 tl de oraya gitse yediyüz küsüre mal olacak. Ptt kargo ile geldi, ödemeli, kontrollü...

nina16

nina16

Üye
Yurtdışından getiriyorlar sanırım....

• Beğen
Tepkiler: burak1011
AHMED...

AHMED...

Üye
sahibinden de buna benzer çok ilan var dostum hatta kayıt işlemiylede uğraşmayacaksiniz diyor falan filan tavsiye etmem

- - - Eklendi - - -

tavsiye etmedigim konu da güven meselesi dostum ben güvenemiyorum seni bilmem diğer arkadaşların yorumlarını da bekle bi bak

burak1011

Üye
    Konu Sahibi
giti gidiyordan kardeşim :D

- - - Eklendi - - -

giti gidiyordan kardeşim :D

- - - Eklendi - - -

650 Liraya sıfır Galaxy s2 olmaz.İkinci el Galaxy S2'lerin kasasını sıfırlayıp sıfır diye satıyorlar veya çakmada olabilir.
banada öle geldi sıfırlanmıs üründür diye düşündüm. ama satıcı yurtdısı ürünü diye yazmıs. türkiyede 900 tlye sıfır bulunuyosa yurtdısında bu fiyat daha asagıdadır yani orjinal 0 ürün olabilir. amazonda 250 dolara bulmak mümkün çünkü.

- - - Eklendi - - -

Arkadaşım bugün 6oo tl ye, orjinal Iphone 4s aldı, beraber inceledik. Yarın sadece kayıt işlemlerini yaptıracak, 115 tl de oraya gitse yediyüz küsüre mal olacak. Ptt kargo ile geldi, ödemeli, kontrollü...
nerden aldınız acaba ürünü?

mkyb

mkyb

Üye
Bu arada çalıntı olma ihtimalide var buna dikkat edin başınıza iş almayın.

• Beğen
Tepkiler: Dede
sawbaba54

sawbaba54

Üye
o paraya güvenilir bi telfonsa hemen kaçırmadan alın eğer bi sıkıntı olacaksa paranızı tehlikeye atmayın

burak1011

Üye
    Konu Sahibi
o paraya güvenilir bi telfonsa hemen kaçırmadan alın eğer bi sıkıntı olacaksa paranızı tehlikeye atmayın
gitti gidiyorda satılıyo cok alısveriş yaptım bi sorun olmadı ama telefonun bu kadar ucuz olması biraz süphe olusturdu.

The Shadow

The Shadow

Üye
Buyuk ihtimal 2 eldir veya o telefonun kendine has bi sorunu vardir ilk sahibi teli garanti disi birakinca satmaya karar vermistir bizim buralarda 2.el orjinal note 2 alan var 400 e ama telefonun cakmasi bile daha hizli calsiyodur bilgin olsun :)

- - - Eklendi - - -

Su an bile s2 alinir ama 650 ye degil :)

burak1011

Üye
    Konu Sahibi
Buyuk ihtimal 2 eldir veya o telefonun kendine has bi sorunu vardir ilk sahibi teli garanti disi birakinca satmaya karar vermistir bizim buralarda 2.el orjinal note 2 alan var 400 e ama telefonun cakmasi bile daha hizli calsiyodur bilgin olsun :)

- - - Eklendi - - -

Su an bile s2 alinir ama 650 ye degil :)
telefnu alanlara sordum telefonun bi sorunu olmadıgını öylediler yorumlar için teşekkür ederim.

burak1011

Üye
    Konu Sahibi
telefonun ımeı nosu 3310 üzerine miş :D yurtdısından sokulmus cihazlar bu yüzden ucuz olsa gerek :D

telemo

Üye
kardeşim bence paranı riske etme internet üzerinden dolandırıcılar çok. Telefonu eline almadan nasıl olduğunu anlayamazsın belki başkalarına giden telefon iyidir ama sana gelecek olan telefon çöpten başka bişey değildir belli olmaz sonuçta.

burak1011

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim bence paranı riske etme internet üzerinden dolandırıcılar çok. Telefonu eline almadan nasıl olduğunu anlayamazsın belki başkalarına giden telefon iyidir ama sana gelecek olan telefon çöpten başka bişey değildir belli olmaz sonuçta.
haklısın dostum ucuz diye atlamamak gerek :D