Galaxy S Plus Firmware Yükleme Sorunları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oby_

Oby_

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S Plus Firmware Yükleme Sorunları
Merhaba Arkadaşlar

Telefonum yaklaşık 1 kaç hafta önce şebeke arızası dolayısla garantiye gitti.Ordan firmware yüklenmesini taleb ettim ve 2.3.6 ' nın (normalde 2.3.3 dü) yüklenen sürümünü araştırdım ama öyle bir sürüm internette yoktu.Bunu söyleme sebebim telefonda gitmeden önce en ufak bir kasma ana geçişlerde takılma yavaşlık vs yoktu.Ordan geldikten sonra sürekli takılmalar oldu.Bende versiyondan kaynaklanır diye güncel yayınlanan 2.3.6 'yı yükledim odin ile.wipe cashe vs hepsinide yaptım ama telefonda takılmalar hala devam ediyor.Virüs taraması yaptım ve ayrıca ram boşaltıcı programlar kullandım rami boşaltınca hızlanıyor ama sonra yine yavaşlıyordu.Ancak kasma anında da ram en fazla 200 'lere çıkıyor.Yani normaldi.(Yüklü uygulamalarıda sayarsak) Telefona factory reset atmama rağmen ana menüdeki geçişteki ufacık kasmayı hissedebiliyorum.ve biliyorumki uygulama vs yükleyince ileride daha fazla kasmalar olacak.Acaba ram da diğer rom yüklemelerinden kalan atıklar var ve telefon tabiri caizse şişmişmi.Yani sistemde göreünmeyen bi kalabalıkmı var.Bunu wipe cashe - partition vs hepsini yapmama rağmen bi türlü gideremedim.Nasıl daha derin bi temizlik yapabilirim.
Çünkü bi daha servise göndermeden sorunun donanımsal olduğundan emin olmak istiyorum.

Teşekkürler yardımlarınızı bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt