Galaxy S III Yeni Kararlılık Güncelleştirmesi (66 mb)

Sponsorlu Bağlantılar

furkann20

furkann20

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S III Yeni Kararlılık Güncelleştirmesi (66 mb)
Merhaba arkadaşlar,

Galaxy S III 'e yeni bir kararlılık güncelleştirmesi geldi.

4.1.2 üzerine küçük bir güncelleme, az önce yükledim 2 gündür sıra gelmesini bekliyordum, yeni bir özellik yok, sadece performans artışı ve bug giderme güncellemesi.

*Ram kullanımı 670lere çekilmiş.
*Güç tasarruf modunda menü geçişleri artık kasmıyor.
*Telefon derin uykudayken güç tuşuna bastığımızda simgeler geç geliyordu,kasıyordu, artık daha hızlı.

Umarım orjinal şarj aletiyle çok geç şarj oluyordu onu çözmüşlerdir... Yoksa 4.3'e kadar bekleyemeyeceğim 4.0.4'e döneceğim walla...

Şimdilik gözlemlediklerim bu kadar, başka yükleyen varsa deneyimlerini paylaşsın lütfen...

• Beğen
Tepkiler: wasp180

personable

personable

Üye
Bende bekliyordum sıra ne zaman gelcek diye sonunda ota geldi indiriyorum bakalım

personable

personable

Üye
66.82mb

personable

personable

Üye
Laf konuşmadım ben böle belirtmek istedim.

anemik

anemik

Üye
şimdi ben bunu nasıl indirecem ? Ben hiç Kies le bişi yapmadım Nasıl güncelleme yapıcam.

pusatt

pusatt

Üye
Rootlu cihazlar nerden yuklicek

ravenas

ravenas

Üye
Telefon ayarlarından yazılım güncelleştirme de çıkmadı kies'de de çıkmadı nasıl yapıcaz telefon s3 4.1.2 4.2.2 yüklüydü sammobile'den 4.1.2 ye geri döndüm gözükmüyor şuan bende yazılım güncelleştirmeleri gelir mi? Baktım ki telefon rootluymuş rootlu yazılım indirmişim buradaki güncelleme orjinal rootsuz yazlım mıdır?

furkann20

furkann20

Üye
    Konu Sahibi
şimdi ben bunu nasıl indirecem ? Ben hiç Kies le bişi yapmadım Nasıl güncelleme yapıcam.

Telefonunuzu kies'e bağlayın, önce sürücüleri yüklenir telefonunuzun, sonra yazılım güncelleştirmesinin olduğunu söyler kendisi zaten, ekrandaki adımları takip ederek tamamlayın.

Veya bir wifi ağına bağlandıktan sonra telefonunuzdan ayarlar/cihaz hakkında/yazılım güncelleştirme/güncelleştir adımlarını izleyerek güncelleyebilirsiniz.

- - - Eklendi - - -

Rootlu cihazlar nerden yuklicek

Pek bilmiyorum ama normal yollardan (kies veya telefon üzerinden) güncellemeyi deneyin. Root gidebilir belki. Sonra isterseniz yeniden rootlarsınız. Güncelleştirmeyi denediniz mi ?

- - - Eklendi - - -

Telefon ayarlarından yazılım güncelleştirme de çıkmadı kies'de de çıkmadı nasıl yapıcaz telefon s3 4.1.2 4.2.2 yüklüydü sammobile'den 4.1.2 ye geri döndüm gözükmüyor şuan bende yazılım güncelleştirmeleri gelir mi? Baktım ki telefon rootluymuş rootlu yazılım indirmişim buradaki güncelleme orjinal rootsuz yazlım mıdır?

Eğer verdiğiniz link sammobile'dan ise orjinal rootsuz yazılımdır. Güncelleme kademe kademe dağıtılıyor sıra size gelmemiş olabilir çünkü bende 2 gün bekledim.

Kies'ten veya telefonunuzdan güncelleştirmeyi denediğinizde sıranızı bekleyin tarzında bir mesaj almalısınız, yani 'telefonunuzda en güncel sürüm zaten yüklü' mesajı geliyorsa size güncelleme hiç gelmemiştir demektir..

s.ileli

s.ileli

Üye
Yükleyen arkadaşlar versiyonu yaza bilir mi

ravenas

ravenas

Üye
Telefonunuzu kies'e bağlayın, önce sürücüleri yüklenir telefonunuzun, sonra yazılım güncelleştirmesinin olduğunu söyler kendisi zaten, ekrandaki adımları takip ederek tamamlayın.

Veya bir wifi ağına bağlandıktan sonra telefonunuzdan ayarlar/cihaz hakkında/yazılım güncelleştirme/güncelleştir adımlarını izleyerek güncelleyebilirsiniz.

- - - Eklendi - - -

Pek bilmiyorum ama normal yollardan (kies veya telefon üzerinden) güncellemeyi deneyin. Root gidebilir belki. Sonra isterseniz yeniden rootlarsınız. Güncelleştirmeyi denediniz mi ?

- - - Eklendi - - -

Eğer verdiğiniz link sammobile'dan ise orjinal rootsuz yazılımdır. Güncelleme kademe kademe dağıtılıyor sıra size gelmemiş olabilir çünkü bende 2 gün bekledim.

Kies'ten veya telefonunuzdan güncelleştirmeyi denediğinizde sıranızı bekleyin tarzında bir mesaj almalısınız, yani 'telefonunuzda en güncel sürüm zaten yüklü' mesajı geliyorsa size güncelleme hiç gelmemiştir demektir..

'telefonunuzda en güncel sürüm zaten yüklü' diyor hep valla sammobileden indirdim ama pc de 2-3 tane 4.1.2 yazılımı vardı hangini kurdum bilmiyorum ama bu güne kadar gelen tüm güncellemeler kararlılık vs. gelmedi hiç

polluxea♪

polluxea♪

Üye
bnde sabah kiesle güncelledm tel.rahatlams braz ayrıca kilit acma dalga efekti iyilestrilms cok daha hos olmus :)

aşikar53

aşikar53

Üye
Not 2 ye
yokmu bisey arkadas yav

furkann20

furkann20

Üye
    Konu Sahibi
Yükleyen arkadaşlar versiyonu yaza bilir mi

Versiyon daha önce belirttiğim gibi yine 4.1.2 . Bu güncelleme sadece kararlılık ve performans güncellemesi.

- - - Eklendi - - -

Not 2 ye
yokmu bisey arkadas yav

Aslında bu iki telefona da eş zamanlı güncelleme çıkması lazım. Herhangi bir sitede haberine de rastlamadım sanırım halen note 2 için kararlılık güncellemesi bile yok :/

Bugün galaxy s 2 plus için 4.2.2 güncellemesi almanyada dağıtılmaya başlanmış. Samsung ne yapıyor anlamış değilim çok saçmalıyor bu aralar..... Gözümden fena şekilde düştü...

- - - Eklendi - - -

'telefonunuzda en güncel sürüm zaten yüklü' diyor hep valla sammobileden indirdim ama pc de 2-3 tane 4.1.2 yazılımı vardı hangini kurdum bilmiyorum ama bu güne kadar gelen tüm güncellemeler kararlılık vs. gelmedi hiç

Siz sanırım kararlılık güncelleştirmelerinin de dahil olduğu bir sürüm yüklemişsiniz o zaman. Çünkü geriye tek bu seçenek kalıyor.

Ayrıca çok fazla takılmayın bu kararlılık güncelleştirmesine, bence olsa da olur olmasa da olur. Önemli olan 4.3 veya 4.2.2 almak...

mcnpl4

mcnpl4

Üye
ekran kapaliyken tus kilidine bastigimda ekran bir iki saniye gec geliyor onu da cozmusler mi

bytllh

bytllh

Üye
biy soracam. Ben 4.2.2 yi root lamıştım. 4.1.2 ye nasıl dönebilirm

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Bende formatladigim anda geldi
İlk ten yazikim sirasi bekleniyor tekrR deneyin diye .
Format oldgu zman güncel.. pakryi indiriyodu neyse iyiki sorun yokmus orasiii neysede......

Benim gözüme carpan ekran modu olarak söylüyorum

Sanki Dinamiğin biraz daha fazlalaigi artırılmış
Gibi.... canlılık vsvs gözüme yansıyanlar. ...

• Beğen
Tepkiler: bby-34
furkann20

furkann20

Üye
    Konu Sahibi
ekran kapaliyken tus kilidine bastigimda ekran bir iki saniye gec geliyor onu da cozmusler mi

Belirtmiştim zaten, evet büyük ölçüde çözmüşler...

- - - Eklendi - - -

biy soracam. Ben 4.2.2 yi root lamıştım. 4.1.2 ye nasıl dönebilirm

Recovery modda wipe all data yapın yani telefonunuzdaki yazılımı tamamen silin.
Sammobile'dan stock romları bulabilirsiniz, indirip odin ile flashlayın telefonunuza....

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Merhaba arkadaşlar,

Galaxy S III 'e yeni bir kararlılık güncelleştirmesi geldi.

4.1.2 üzerine küçük bir güncelleme, az önce yükledim 2 gündür sıra gelmesini bekliyordum, yeni bir özellik yok, sadece performans artışı ve bug giderme güncellemesi.

*Ram kullanımı 670lere çekilmiş.
*Güç tasarruf modunda menü geçişleri artık kasmıyor.
*Telefon derin uykudayken güç tuşuna bastığımızda simgeler geç geliyordu,kasıyordu, artık daha hızlı.

Umarım orjinal şarj aletiyle çok geç şarj oluyordu onu çözmüşlerdir... Yoksa 4.3'e kadar bekleyemeyeceğim 4.0.4'e döneceğim walla...

Şimdilik gözlemlediklerim bu kadar, başka yükleyen varsa deneyimlerini paylaşsın lütfen...

Bende formatladigim anda geldi
İlk ten yazikim sirasi bekleniyor tekrR deneyin diye .
Format oldgu zman güncel.. pakryi indiriyodu neyse iyiki sorun yokmus orasiii neysede......

Benim gözüme carpan ekran modu olarak söylüyorum

Sanki Dinamiğin biraz daha fazlalaigi artırılmış
Gibi.... canlılık vsvs gözüme yansıyanlar. ...[/QUOTE]

• Beğen
Tepkiler: bby-34
vsamanci

vsamanci

Üye
bana hala gelmedi ya ...

Üst Alt