Galaxy S II Kies I9100XWKJ1 Türkiye Romu

Sponsorlu Bağlantılar

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S II Kies I9100XWKJ1 Türkiye Romu
evet arkadaşlar kies üzerinden güncellediğiniz romu şimdi odin ilede güncelleyebilirsiniz...TAMAMEN YASAL VE ORJİNAL KİES ROMU

indirme linki...BUYRUN....

RAR PASS...samfirmware.com

Romla İlgili bazı ön bilgiler:

Rom Adı: I9100XWKJ1
Sürüm : 2.3.5
Anabant Sürümü: I9100XXKI4
CSC = OJVKJ3
Yayınlanma Tarihi: 4 Kasım 2011
  • Bu sürümle birilkte telefon dik pozisyondayken de video seyretme imkanı gelmiş. Ekrana basılı tutup parmek hareketiyle video ileri ve geri alınabiliyor.

bu yeni room da videoyu cıhazı dık olarak seyretme ımkanı tanınmış ayrıca ekrana basılı tutup parmak hareketıyle vıdeoyu ılerı gerı alabılıyoruz

Root Dosyası

Bu romu aşağıdaki cf-root dosyası ile root edebilirsiniz.

Orinal Türkiye Kies Romunu ODİN ile yüklemek istiyorsanız:

1. İndirme linkindeki dosyayı indirip, bir klasöre çıkarınız.
2. Odin programını çalıştırıp, telefonu bağlayınız.
3. Linkteki rom, tek dosyalı bir romdur. ODİN'deki PDA bölümüne gösterip, başka hiçbir şeye dokunmadan, yüklemeyi başlatınız.
4. Telefon yeniden başlatılınca, yükleme tamamlanmıştır. Güle güle kullanın.

Not: Odin ile yüklemeden önce, temiz kurulum şartlarını yerine getirmeyi unutmayınız. Tek parçalı rom olduğu için, PIT dosyasına gerek yoktur.

TUR KODUNU SEÇMEK...

*#
272*telefonun imei numarası#

TUŞLADIĞIMIZDA KARŞINIZA BİR EKRAN ÇIKACAK BURADAN TUR U SEÇECEKSİNİZ..TELEFON YENİDEN BAŞLATILANA KADAR BEKLEYECEKSİNİZ...

EVET ŞİMDİ TÜRKİYE ORJİNAL YAZILIMINI YÜKLEMİŞ OLUYORUZ..İSTEYEN KİESE BAĞLANIP KONTROL EDEBİLİR....

NOT........ALINTIDIR.....ROM YÜKLEMEK HER ZAMAN RİSKLİ İŞTİR..HER TÜRLÜ SORUMLULUK KENDİNİZE AİTTİR....

ÖNEMLİ NOT...!!! TUR KODUNU SEÇTİĞİNİZDE HERŞEY SİLİNİR TELEFON FORMATLANIP TERTEMİZ OLUR..YEDEĞİNİZİ ALMAYI UNUTMAYIN....

arrowman

Üye
sakın tur kodunu yedek almadan yüklemeyin çünkü tel format atıyor herşey siliniyor

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi

birisi5

Üye
merhaba. ben telefona 2.3.6 yı yükledim. kies güncelleme yapılamaz diyor. odin ile 2.3.5 e geri dönebilir miyim. bir sorun çıkar mı? yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

birisi5

Üye
merhaba. Ben telefona 2.3.6 yı yükledim. Kies güncelleme yapılamaz diyor. Odin ile 2.3.5 e geri dönebilir miyim. Bir sorun çıkar mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

neden kimse cevap vermiyor ?

legolas29

legolas29

Üye
biraz karısık

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan ve aviotor1

nizi

Üye
rar çıkmıyor hatalı

gobraman

Üye
Beyler bende sadece KOR die kod çıkıo TUR yok neden byle oldu acaba fikirlerinize ihtiyacım var.. Teşekkurler..

ramses0726

Üye
link olmus yenisi

ckurugollu

Üye
root dosyası link ölümü ? dosya falan bulamadım orada

quattro61

quattro61

Üye
arkadaşlar telefonuma odin ile ics 4.0.3 yükledim fakat tekrar kies türkiye orjinal romuna dönmek istiyorum faka bu konudaki rom dahil farklı sitelerdende 6-7 tane farklı rom yüklememe rağmen kiese telefonu bağladığım zaman "cihazınız kies aracılığıyla yazılım yükseltmesini desteklemiyor." ikazı alıyorum. ben mi bir hata yapıyorum yoksa romlar orjinal türkçe kies rom değilmi acaba ve bundan sonra kies üzerinden güncelleme yapamazmıyım? yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Üst Alt