Galaxy s hafiza kartini neden görmez?

Sponsorlu Bağlantılar

corazonvalor

corazonvalor

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy s hafiza kartini neden görmez?
GALAXY S im hafıza kartını görmüyor. kartım 16gb class 4 sonra 2gb taktım onu da görmüyor. sorunu bir türlü çözemedim o kadar da aradım bi şey bulamadım. Galaxy s im hafıza kartını görmüyor yani file managerlardan giriyorum müzik resim vs açıyorum ama galeri dir müzik çalarlardır filan hafıza kartını görmüyor pc ye bağladığımda sadece tel hafızasını görüyo önceden sorun yoktu arada oluyodu ama şimdi olmuyo pc den format attım düzelmedi hala görmüyo müzik çalar tel hafızasını görüyo ama h kartını görmüyo galeri de aynı şekilde. bi yardım edin lütfen her türlü yardıma muhtacım valla

Payla

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Kart soketi sorunlu olabilir.

corazonvalor

corazonvalor

Üye
    Konu Sahibi
Kart soketi sorunlu olabilir.
sorun kartta değil başka tel ve pc de çalışıyo sorun rom daymış aokp yüklüydü tekrar cm9 a geçtim düzeldi kartı görüyo şu an tel

PriZm

PriZm

Üye
sorun kartta değil başka tel ve pc de çalışıyo sorun rom daymış aokp yüklüydü tekrar cm9 a geçtim düzeldi kartı görüyo şu an tel
Cm10 nighty leri çıkmaya başladı yazılımı onlara yükseltebilirsin istersen :)

sevketreis

Üye

Cm10 nighty leri çıkmaya başladı yazılımı onlara yükseltebilirsin istersen :)
evet cm10 u denedim çok güzel ama bir de bu var LITE´S GNEXUS JB PORT çok daha hızlı olduğunu söylüyorlar cm10 a göre bi denemek lazım bakalım nasıl ama bundada pc ye bağlanınca kartı görmeme sorunu varmış

Üst Alt