Galaxy Note 3 Galaxy Note 3 NEO (SM-N7500Q) Offical Android 4.4.2 (KitKat) (Türkiye/Türkçe)

Sponsorlu Bağlantılar

Jelly Bean'mı? KitKat'mı

• KitKat

Kullanılan: 17 85.0%
  • Jelly Bean

Kullanılan: 3 15.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kenanaksin

Üye
ben bi turlu rusya
romu indrmdm zip dosyası olan varmı bana gondrlr mı note3 neo

Son düzenleme:

akpinararda

Üye
Farkli bir bilgisayarda acmayi dene zip dosyasini. Benim masaustunde acamazken laptop acmisti dosyayi.

sekorito

sekorito

Üye
tamam zip açıldı yuklemeyi yaptım fakat türkçe dil yok . sadece ingilizce ve arap dilleri var

akpinararda

Üye
Bende acildiginda direk turkce karsima geldi o konuda pek birsey soyleyemem malesef ama aristirsan dil eklemeyi bulabilirsin belki.

ordoseclorum

Üye
yükleyip root yapan var mı? yada root dosyasını paylaşacak biri?

akpinararda

Üye
Root yapman garanti disi birakir cihazi.

ordoseclorum

Üye
rootlu kullanıyorum sorun değil

sekorito

sekorito

Üye
Evet arkadaşlar romu indirdim kurdum ve üzerine root işleminide yaptim . Dil sorununu languega enabler ile çozdum . Evet cihaz hızlanmış buna şüphe yok fakat eski surumde wanam ile yapilan degisikliklerin çoğu bu romda desteklenmiyor . Ve 5 saatlik kullanımım sonrası bir kere reset attı kendine ve açılış ekranında kaldı tekrar data reset yapip actim .. suan için pek kararli gelmedi bana . Eski romda ekran acikken arama penceresi modu vardi bu romda yok ayrica

akpinararda

Üye
Ben iki gundur kullanmaktayim hic problem yasamadim

ordoseclorum

Üye
nasıl root yaptığını anlatırmısın acaba?

sekorito

sekorito

Üye
nasıl root yaptığını anlatırmısın acaba?
Kardeş note 3 neo 4.4.2 root yaz xda Cf auto root cikacak karsina oradaki zip dosyasini indir icinde md5 dosyasi var ayni romu kurduğun gibi download moda al telefonu ardindan odin ile dosyayi flashla yeniden baslayip acilinca goreceksin supersu gelmis olacak menuye

ordoseclorum

Üye
CF-Auto-Root Note 3 Neo SM-N7505 - XDA-Developers bunu buldum ama benimki 7500 ? olur mu ki

kenanaksin

Üye
banglades romu indirsek garantıden cıkarmı bi ark 750 oluyor diye yazmıstı ondan hangı rom daha iyi rusya mı banglades mı forumda banglades romu hem hızlı hemde sarjı ıkı den fazla gidiyormus bilgisi olan arkadaslr...

sekorito

sekorito

Üye
banglades romu indirsek garantıden cıkarmı bi ark 750 oluyor diye yazmıstı ondan hangı rom daha iyi rusya mı banglades mı forumda banglades romu hem hızlı hemde sarjı ıkı den fazla gidiyormus bilgisi olan arkadaslr...
Kardeş bendeki india romu rusya daha iyi olabilir

• Beğen
Tepkiler: kenanaksin
sekorito

sekorito

Üye
Cf auto root Sm N750 yi bul her iki forumdada var

ordoseclorum

Üye
bi bulabilsem :-\

akpinararda

Üye
Kesinlikle Benglades

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt