Galaxy Note 3 Galaxy Note 3 NEO (SM-N7500Q) Offical Android 4.4.2 (KitKat) (Türkiye/Türkçe)

Sponsorlu Bağlantılar

Jelly Bean'mı? KitKat'mı

• KitKat

Kullanılan: 17 85.0%
  • Jelly Bean

Kullanılan: 3 15.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Basic12

Üye
Root çıktı sanırım ayrıca roottan sonra garantiye sokmak için trip advisor kullanın sayaç sıfırlanır stock rom attıpınoz anda garantidesiniz.

ordoseclorum

Üye
eğer eklerseniz root kısmını çok yardımcı olmuş olursunuz.

Basic12

Üye
Bir araştıracağım fakat ben yapamam ailem zin vermiyor bozarsın diyorlar :D

Basic12

Üye
yaptım valla :D oldu :D

Basic12

Üye
Yaptım ama geri döneceğim google now ayarlarken dil ingilizce oldu ve türkrkçe desteği yok en azından ayarlardan bi jellyBean yapayım sonraYA DownGrade var mı?

malianus33

Üye
@JrEmo Çalışmanı inceledim. Fakat N7500QXXUBNG1 Model numaralı cihaz var birde N7500QXXUABNG1 Model numaralı cihaz var. Bunlar arasında herhangi bir fark yoksa Xda'da custom romları kurabilir mi kullanıcılar ?

sekorito

sekorito

Üye
İndirmee sitesinde sorun veriyor direk link yokmu indirebilmemiz için

ercan_j

Üye
arkadaşlar şimdi benim cihazım yeni :thumbup: garantisi daha bitmedi :D kafama takıldı gene de sorayım telefonun durum ekranında model olarak n7500q yazıyor ve 4.3 sürü yüklü şimdi verilen linkteki romu yüklediğimde model kısmında n750 mi yazacak

• Beğen
Tepkiler: haylazserkan
sekorito

sekorito

Üye
arkadaşlar şimdi benim cihazım yeni [emoji106] garantisi daha bitmedi :D kafama takıldı gene de sorayım telefonun durum ekranında model olarak n7500q yazıyor ve 4.3 sürü yüklü şimdi verilen linkteki romu yüklediğimde model kısmında n750 mi yazacak
Kardeş sadece sürüm 4.4.2 olcak senin cihaz yine N7500q zaten Türkiye için olan kodlama

ercan_j

Üye
odin ile yüklemeyi yaptım şuan telefon açılmak için direniyor bakalım ne olacak :d :oley

• Beğen
Tepkiler: haylazserkan
sekorito

sekorito

Üye
Acilir acilirr

ercan_j

Üye
bengadeş sürümü çıkmıştı indirdim çatır çatır çalışıyor ve türkçe :D bütün yeniliklere baktım sıkıntı yok yanlız telefon modeli kısmında eskiden n7500q yazıyordu şimdi n750 yazıyor :D

sekorito

sekorito

Üye
bengadeş sürümü çıkmıştı indirdim çatır çatır çalışıyor ve türkçe :D bütün yeniliklere baktım sıkıntı yok yanlız telefon modeli kısmında eskiden n7500q yazıyordu şimdi n750 yazıyor :D
Linki bana atarmisin buraya indirdigin surumun

ercan_j

Üye
arkadaşlar bengadeş sürümünde şarj olayını adamlar aşmış :D full şarj ile 3 gün gidiyor :D güncel kullanımda ise 2 tam gün gidiyor donma yaşamadım şuana kadar

malianus33

Üye
SM-N7500Q olanlar yükleyebilir.
Dostum N7500Q tamam da bunların derleme numaraları var. XXUBNG1-XXUBND1-XXUABNG1 gibi derleme numaraları var. Eğer sizinki XXUBNG1 ise sorun yok derim. Sizinkiler ne arkadaşlar ?

akpinararda

Üye
ercan_j arkadasım sammobile dan mı indirdin ?
N750 Bengladeş sürümünü kurdum sorunsuz ve harika.

akpinararda

Üye
Sammobile dan Benglades sürümü var indirebilrisin. SM-N750. Zip dosyası içinde bir tane dosya var o dosyayı Odin ile telefonun download modunda iken kurabilirsin. Telefonun ciddi anlamda performansı artıyor.

sekorito

sekorito

Üye
Arkadaşlar ilk linkten yuklenmiyor direk durdulurdu diyor bu sammobiledeki surumun tek linkini atarmisiniz .

sekorito

sekorito

Üye
Sammobile uye olmaya calistim en son uye oldum fakat bu sefer indirmiyor uyelik upgrade falen diyor

akpinararda

Üye
Sayfa burasi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt