Galaxy Gio sağlam çiziksiz + kılıf

Sponsorlu Bağlantılar

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Gio sağlam çiziksiz + kılıf
Çiziksiz galaxy gio takas edilir ayrıca üstüne kılıf da vericem (10 TL değerinde ,piyasada rahatlıkla bulunabilen sağlam kılıflardanve daha kullanmadım bile kılıfı :) bunu ürüünün üstüne küçük bi hediye olarak düşünürsek daha mantıklı olur)

ürünü tam olarak 23.05.2012 de aldım ve garantisi devam ediyor , şu anda orjinal rom da ama isterseniz rom yükleyip de verebilirim (bu işlerle uğraştırma beni diyenler için :))

ayrıca ilk dağıtılan gio lardan olmadığı için hiç internette rastladığım sorunları göstermedi bu yüzden internet araşırmalarınızda çıkacak sorunlardan korkmayın

almak isteyen fiyatı hakkında konuşuruz ama aslında daha çok takas etmek istiyorum cihazı, 1 yıllık ve ona eşdeğer bir tane bir yıllık cihazla takas edebilirim

ayrıca bu telefonu hiç kullanmadım daha doğrusu kullanmak nasip olmadı sadece köşede bekledi bunun nedeni benim parmaklarımın aşırı derecede geniş olması ama eğer eliniz ortalamanın biraz üstü büyüklükteyse bile kullanabilirsiniz

ve bu telefon türkiyeye android marketle gelen ilk telefondur ve bu yüzden büyük rağbet görülmüştür telefon üzerine ...
telefon galaxy ace ile aynı seridendir aralarındaki farkalar ekran büyüklüğü ve kamera özellikleridir ama şunu söyleyeyim ben ace de kullandım ve gio ace den çok daha stabil bunun nedeni ise içlerindeki yongaların aynı olmasına rağmen ace in ekranının büyük olması ve büyük olduğu nedeniyle yongayı daha çok zorlaması...

telefonun ses gücü oldukça yüksektir sesi duyanlar o ses bu telefondan mı çıkıyor diye şaşırıyor hep ama ben çok çok büyük bir
fark göremiyorum doğrusu ama eşedeğerlerinden iyi olduğu kesin

giriş - üst giriş fiyat/performans telefonudur oyun oynatması da buna göredir ama bari ürünü satıcam diye subway surfers , temple run 2, modern combat 2 , modern combat 3,modern combat 4 ,brother in arms 2 ,six guns , cs portable , gta 3 , nba jam , dead space pes 12 , fifa 12 , gangstar miami vindiction , real basketball , fm 2013 handheld , battlefield bad company 2 , crysis 3D , prince of percia shadow & flame , critical missions space , nfs : shift , nfs hot pursuit , real racing 2 , asphalt 5 , blood and glory , hero of sparta , reak steel HD ,where is my water , cut the rope , angry birds space ,angry birds star wars , new star soccer , ıce age , eternetiy warirors 2 , n.o.v.a. , sims 3 , spiderman total mayhem ,fruit ninja , pou ...(bu böyle uzar gider ) vb oyunları oynadım cihazda ve oldukça iyi performans aldım

ayrıca emulatörler yükledim ps1 oyunlarını bile açıp oynayabildim (özellikle tekken 3 çok rahat oyanıyor )

sosyal medyayı sık kullanıyorsanız bütün android telefonlarda olduğu gibi , ne çok kötü ne çok iyi (1600+ telefonlar hariç tabi )

ve telefonun en sevdiğim yanlarından biri :ekran hassasiyeti KUSURSUZ !

resim : (üzgünüm c5 ile çektim o yüzden çok iyi çıkmadılar ama işte ne olduğu belli olsun diye )

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar 2. kamerası olan ve skype ile görüntülü konuşma destekleyen bir cihazla takas etmek isterim

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Arkadasim nova ve modern combati ben S3'te kasarak oynadim

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
omg nova 1 ve modern combat 3 ve 2 diyorum 4 değil :D

yakup 71

Üye
350 tl verem

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
350 tl ye olur hatta tam istediğim fiyat ama biraz düşünme payı verir misiniz arkadaşım ?

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
almak istiyor musunuz ? iletişime geçelim

Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
5800 takas edermisiniz symbıan belle rom yuklu

4un6si

4un6si

Üye