Galaxy Gio Hakkında Yardım!!

• 16 Nisan 2011
  • 2652 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Selam arkadaşlar arkadaşıma galaxy gio alacagız sanırım bu telefon yeni çıkmış ve sadece teknosada satılıyor.. Bu telefonun kamerasından hiç bisey beklemiyoruz fakat;
    1-Video izlerken felan sesi nasıldır
    2-Android marketteki her uygulama ve oyunu yükleyip düzgün bicimde çalıştırabiliyormuyuz (Bi yerde gördüm firefox 4 ve bi kaç oyun çalışmıyormuş aslı varmı bunu ögrenmek istiyorum)
    Eğer bunların cevabına olumlu cevap alırsam bende Galaxy Sden vazgeçip Gio almayı düşünmüyorda değilim hani :)
    Kullananlardan ve bilgi sahibi olanlardan cevap bekliyorum.. Simdiden teşekkürler!!

Yazan: dehshet
  2. Arkadaşlar yardımcı olacak yokmu yaff!!

3. Androide Güvenebilirsin :oke: sırf firefox 4 yüklenmezki zaten birsürü tarayıcı var bence hem daha ucuz alabilirsin :oke:

4. Eyw saolasın 1 saat önce arkadaş aradı galaxy ace'inde fiyatı 600 civarına düşmüş sanırım!!

5. Samsun Galaxy s 2 ye baktınmı sesi iyidir sorun oluşmaz androidde:oke:

6. Galaxy S zorluyor su an fiyat olarak ve Galaxy S2 daha piyasada yok çıkınca fiyatı çok yüksek olur aynı bu galaxy ace ve gio fiyatında olursa almamda demem :D:D

7. vatana bak orada %25 indirim li günler oluyo düşük fiyattan yakalarsan ace veya gio yu kacırma derim

8. Sanırım %25li indirim gününde Galaxy Ace ama world karta 635 lira diyor peşin alacağım için fiyatı farklı derlerse zaten direk vazgeçerim..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 19:34