galaxy ace hakkında sorularım...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LeYFeaR

Üye
    Konu Sahibi
galaxy ace hakkında sorularım...
iyi günler.

ben zamanımda sevgilime telefon almıştım meğer kaçakmış başka imei numarası ile kayıtlı. o beni aldatınca geri göndermesini istedim ve göderdi.

telefon elime geldiğide bazı sorunlarla karşılaştım normalmi anormalmi yada çözümü nedir bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

1.) telefonu rootlamadım. NFS shift,gta3 tarzı oyunları herkez açtığını söylüyor ben bir türlü açamadım. Sizce normalmi hatamı var.
2.) telefonda kulaklığı taktığım zaman ses çok az geliyor ve mikrofon özelliği sanki çalışmıyor sesim gitmiyor. Orjinal gt-s5620 monte kulaklığım var onda müthiş ses çıkarıyor ve mikrofonda sağlam.
3.) GT-s5620 monte telefonumun 3g+ çektiği yerde galaxy ace h tarzı yazıyor.
4.) normalde arkadaşlarımın telefonu ve benim gt-s5620 monte telefonum wifiyi bulduğu yerde o bulamıyor, ancak biraz daha yakına gitmem lazım.

bir kaç şey daha vardıda bunlar hakkında bilgi verirseniz sevinirim

blacktalon

blacktalon

Üye
Galiba telefonu oldurupte yollamis :)

skywalker06

skywalker06

Üye
1-)oyunları rootlayıp hafıza kartına yüklemeden oynayamazsın
2-)Google PlayStore'da arat Poweramp diye program var onu kur sesi baya arttırıyor birde telefon kulaklığı değil normal mp3 kulaklığı kullansan daha performans alırsın ben öyle yapıyorum
3-)H demek 3g ve 3g+'dan daha hızlı demektir ve H yazmadığı zaman video falan izlemen zaman alır internetten
4-)Monteyle ace'ın destekledikleri wi-fi sinyalleri farklıdır o yüzden çekim konusunda farklılık göstermesi normal sorularına yardımcı olabilidiysem ne mutlu bana

Mcsilifke

Kapalı Hesap
Ekleme yapayım acenin wifi çekim gücü rezalettir..

LeYFeaR

Üye
    Konu Sahibi
rezalet oldugunu anlamis oldum. :-)

ya galax 5830 icin guncelleme yapayim dedim, kiesden desteklemiyor hatasi verdi.

telefnun ayar, hakkinda, yazilim guncelle secenegi yok.

sizce bunlari nasil halledebilirim, 5830 icin en son hangi guncelleme var? surum arttimi? yoksa 2.2.1 mi hala?

bu yazilim olayi kafa bulandirdi.

tamam mp3 kulakligi alacam fakat mikrofon olayini ne yapacam, genelde mikrofonuyla konusurumda

furkey

Üye
Seni aldatan kıza telefon mu aldın? :/ Allah sabır versin kardeşim

LeYFeaR

Üye
    Konu Sahibi
aldatan kiza almadim, aldattiksan sonra geri aldim. 1 sene once almistim aramiz mukemmeldi. ama yaninda olamadim gidemedim o ara aldatmis...

aramiz mukemmeldi o ara almistim.

su guncelleme olayini nasl halledecez ona yardim edecek yokmu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt