Galaxy ace alsammı ki?

• 22 Eylül 2012
  • 1216 Okunma
  • 22 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Evet arkadaşlar en sonunda star dan kurtuluyorum her halde galaxy ace alcam oyunlar güzel mi hd oyun çok mu die sorcam ha bide başka telefonlar önerirseniz sevinirim

Yazan: sercan42_
  2. ace sakın alma hd oyunu bıraktım angry birds bile oynayamassın hd oyunlar için işlemcisi yetersiz cpusu düşük ne kadar bütçen var ona göre telefon önerelim ama acenin yüzüne bile bakma çok pişman olursun

3. Hımm ne alsam ki:hmmm

4. nokia 603 al acede hd oyun oynayamassın

5. 603

6. ben bugun aldım çokda beğendim

7. 603 al 550 liraya çok güzel bi cihaz tavsiye ederim

8. Galaxy Ace Bazıları için 9 harflidir ;

Pişmanlık

9. sağolun cevaplar için:op:

10. sakın 603 alma symbian olduğu için asla önermem.
    bütçeni söyle ve istediğin işletim sistemini söyle bakayım bi sana uygun neler var.

11. 400 Tl 600 tl arası

- - - Eklendi - - -

400 Tl 600 tl arası

12. İndirimle galaxy wonder alabilirsin 600 lira internette bulabilirsin arkadaşım aldı hem kamerası süper hemde oyunları süper :D

13. arkadaşım sen ne diyosun ya o fiyata 1 ghz 512 mb ram nfc li grafik hızlandırıcılı telefon nerede var göstersene

alanlardan şu ana kadar kötü yorum duymadım çevremde çok kullanan var harika bi cihaz

14. Aslında özellik olarak 603 10 numara 5 yıldız işletim sisteminden kaybediyor o telefon eğer android olsaydı fiyatı şuan 800 tl olurdu :)

15. bazen kalite tek kelimeyle (2 kelime) xperia neo V anlatılır (ama 3 oldu :D) neo v şart değil ama araştırmama göre bunlara jelly bean bile gelecek ayrıca kasma masma da yok ama hafısası 320 mb root yapmak şarttır ama sony senı korkutmasın hayallerimin kahramanıdır en dayanıklı markadır (ablam 5 yıldır w880 i kullanıyor bataryası bile halen bozulmadı) samsusng desteği çabuk bırakır mesala galaxy w ye resmi olarak ics bile gelmiyor düşün

16. :islikbeyler android telefon arıyorum

17. Kardesım galaxy gio al ace alacağına 150-200 tl daha ucuz çok bi farkı da yok android 2.3.6 ile geliyo ace de 832 mhz cpu var gio da da 800 mhz cok bi fark yok yani.paran boşa gitmesin .gio şekildir.

18. galaxy wonder 1.4Ghz ama güncelleme gelsede bişey olmaz aslında fark ediyor ama herzaman değil wonder da çok oyun yükleyince menü arası geçişler azıcık yavaşlıyor arada sırada oluyor ama.Sony kullanmadım bilmiyorum ama bende neo v almak isterdim wonderda güzel ama ben sonynin markasına aşığım arkadaş gibi havası var mesela sony playstation 3 sony ericsson mesela :D

19. klasik nokiacı yorumu.
    donanımı iyi işletim sistemini boşver al al.
    o kadar iyi donanım üretebiliyorlar ama bi wp falan koyamıyorlar.

Galaxy W al derim indirimde bu aralar.

20. Ben 1 ay önce Galaxy W aldım. Çok memnunum. Tek sorunum arka kapak plastik bir kere yere düşürdüm hemen zedelendi. (Küçük bişey ama insanın hoşuna gitmiyor işte. :ehe ) Sonra arkasına koruma kılıf aldım. Sorunu düzelttim. :d: Yani güzel telefon öneririm.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 21:49