Galaxy ace alsammı ki?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sercan42_

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy ace alsammı ki?
Evet arkadaşlar en sonunda star dan kurtuluyorum her halde galaxy ace alcam oyunlar güzel mi hd oyun çok mu die sorcam ha bide başka telefonlar önerirseniz sevinirim

Kingmortall

Kingmortall

Üye
ace sakın alma hd oyunu bıraktım angry birds bile oynayamassın hd oyunlar için işlemcisi yetersiz cpusu düşük ne kadar bütçen var ona göre telefon önerelim ama acenin yüzüne bile bakma çok pişman olursun

sercan42_

Üye
    Konu Sahibi
Hımm ne alsam ki:hmmm

gariipp

gariipp

Üye
nokia 603 al acede hd oyun oynayamassın

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
603

godfatherskr

Üye
ben bugun aldım çokda beğendim

Kingmortall

Kingmortall

Üye
603 al 550 liraya çok güzel bi cihaz tavsiye ederim

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Galaxy Ace Bazıları için 9 harflidir ;

Pişmanlık

sercan42_

Üye
    Konu Sahibi
sağolun cevaplar için:op:

.BlueTR

.BlueTR

Üye
sakın 603 alma symbian olduğu için asla önermem.
bütçeni söyle ve istediğin işletim sistemini söyle bakayım bi sana uygun neler var.

sercan42_

Üye
    Konu Sahibi
400 Tl 600 tl arası

- - - Eklendi - - -

400 Tl 600 tl arası

lolaman

lolaman

Üye
İndirimle galaxy wonder alabilirsin 600 lira internette bulabilirsin arkadaşım aldı hem kamerası süper hemde oyunları süper :D

Kingmortall

Kingmortall

Üye
sakın 603 alma symbian olduğu için asla önermem.
bütçeni söyle ve istediğin işletim sistemini söyle bakayım bi sana uygun neler var.

arkadaşım sen ne diyosun ya o fiyata 1 ghz 512 mb ram nfc li grafik hızlandırıcılı telefon nerede var göstersene

alanlardan şu ana kadar kötü yorum duymadım çevremde çok kullanan var harika bi cihaz

lolaman

lolaman

Üye
arkadaşım sen ne diyosun ya o fiyata 1 ghz 512 mb ram nfc li grafik hızlandırıcılı telefon nerede var göstersene

alanlardan şu ana kadar kötü yorum duymadım çevremde çok kullanan var harika bi cihaz
Aslında özellik olarak 603 10 numara 5 yıldız işletim sisteminden kaybediyor o telefon eğer android olsaydı fiyatı şuan 800 tl olurdu :)

ugur1000

ugur1000

Üye
bazen kalite tek kelimeyle (2 kelime) xperia neo V anlatılır (ama 3 oldu :D) neo v şart değil ama araştırmama göre bunlara jelly bean bile gelecek ayrıca kasma masma da yok ama hafısası 320 mb root yapmak şarttır ama sony senı korkutmasın hayallerimin kahramanıdır en dayanıklı markadır (ablam 5 yıldır w880 i kullanıyor bataryası bile halen bozulmadı) samsusng desteği çabuk bırakır mesala galaxy w ye resmi olarak ics bile gelmiyor düşün

sercan42_

Üye
    Konu Sahibi
:islikbeyler android telefon arıyorum

gorkitorki

Üye
Kardesım galaxy gio al ace alacağına 150-200 tl daha ucuz çok bi farkı da yok android 2.3.6 ile geliyo ace de 832 mhz cpu var gio da da 800 mhz cok bi fark yok yani.paran boşa gitmesin .gio şekildir.

lolaman

lolaman

Üye
galaxy wonder 1.4Ghz ama güncelleme gelsede bişey olmaz aslında fark ediyor ama herzaman değil wonder da çok oyun yükleyince menü arası geçişler azıcık yavaşlıyor arada sırada oluyor ama.Sony kullanmadım bilmiyorum ama bende neo v almak isterdim wonderda güzel ama ben sonynin markasına aşığım arkadaş gibi havası var mesela sony playstation 3 sony ericsson mesela :D

.BlueTR

.BlueTR

Üye

klasik nokiacı yorumu.
donanımı iyi işletim sistemini boşver al al.
o kadar iyi donanım üretebiliyorlar ama bi wp falan koyamıyorlar.

Galaxy W al derim indirimde bu aralar.

gecmisinmucidi

gecmisinmucidi

Üye
Ben 1 ay önce Galaxy W aldım. Çok memnunum. Tek sorunum arka kapak plastik bir kere yere düşürdüm hemen zedelendi. (Küçük bişey ama insanın hoşuna gitmiyor işte. :ehe ) Sonra arkasına koruma kılıf aldım. Sorunu düzelttim. :d: Yani güzel telefon öneririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt