galaxy ace 2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KernelTeam

KernelTeam

Üye
ya galaxy w nin kullandığını işlemci de çok eski ama qualcomm un eski serilerinden ayrıca rame ne demeli ? gpu keza zaten

- - - Eklendi - - -

evet ace2 çok iyi bir telefon değil zaten fazla beğenmiyorum ama galaxy w'den teknik olarak daha üstün rom desteğini bilmem

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
herkese çok teşekkur ederim yorumlarınız icin galaxy ace 2 alcam herkese iyi forumlar admin konuyu kapatabilirsin

Lohengram

Lohengram

Üye
herkese çok teşekkur ederim yorumlarınız icin galaxy ace 2 alcam herkese iyi forumlar admin konuyu kapatabilirsin

Ortada bir LG L9 gerçeği var kardeşim tabiki tercih senin,parana yazık olur ACE 2'de yeni oyunları düşük ve orta kalitede oynarsın.Bence en mantıklı seçim L9 :oke:

KernelTeam

KernelTeam

Üye
Ortada bir LG L9 gerçeği var kardeşim tabiki tercih senin,parana yazık olur ACE 2'de yeni oyunları düşük ve orta kalitede oynarsın.Bence en mantıklı seçim L9 :oke:

LG'nin arayüzü berbat

- - - Eklendi - - -

benim arkadaşda ace2 var nova2yi gayet stabi oynuyo

Lohengram

Lohengram

Üye
LG'nin arayüzü berbat

- - - Eklendi - - -

NOVA 2 Yeni oyun değil :) Benim Wawe 2 bile açıyor yüksek kalitede :kop:

- - - Eklendi - - -

LG'nin arayüzü berbat

- - - Eklendi - - -

Arayüzü ne yapçan ki ben telefon aldım mı ilk iş caynogenmodd kurmak olur ama S3 e kurmak fırsat olmadı daha :oke:

KernelTeam

KernelTeam

Üye
galaxy w dead triggerı bile bazı romlarda kasıyor ama :S galaxy ace 2 720p değilmi ayrıca ?

Lohengram

Lohengram

Üye
galaxy w dead triggerı bile bazı romlarda kasıyor ama :S galaxy ace 2 720p değilmi ayrıca ?

LG L9 Gerçeği var satın alacak arkadaşı düzgün bilgilendirelim parası boşa gitmesin LG den 2 kat daha çok performans alırsın kardeşim :oke:

KernelTeam

KernelTeam

Üye
LG L9 Gerçeği var satın alacak arkadaşı düzgün bilgilendirelim parası boşa gitmesin LG den 2 kat daha çok performans alırsın kardeşim :oke:

bi bakayım şu L9'a

- - - Eklendi - - -

hmm daha iyi özellikler ace2 den doğru haklısın :oke:

- - - Eklendi - - -

fiyat aynı mı

-Emre

-Emre

Üye
KernelTeam sana aciklaycgm ama önce şunlara cevap ver. Wonderi ve ace2yi ne kadar süre yan yana karşılaştırdn? Bunlara cevap ver açıklamaya baslym

KernelTeam

KernelTeam

Üye
ne kadar süre derken ?
2-3 ay önce media markta gittim yarım saatlik bir karşılaştırma yaptım galaxy w ile ace2 yi ikisinde elime aldım ace2 biraz daha ağır gibi geldi ayrıca galaxy w menü geçişlerinde anlık takılma yapıyodu ara sıra özelliklerine felan baktım kameralarını test ettim galaxy w biraz daha iyi çekiyor gibi geldi yani bide ace2 daha samimi içten görünüyordu o kadar bide bizim arkadaşda ace2 var onda biraz modern combat 3 oynadım iyi gibiydi herhangi bir takılma olmuyodu galaxy w hakkında çok detaylı bi bilgim yok ama donanımsal olarak biraz daha kötü ace2 den benim düşüncem çok ta kötü değil yani ama ace 2 daha iyi bence

-Emre

-Emre

Üye
Madem yeterli bilgin yok niye burda cihaz kötülüyosun? Yarım saatlik bi karşılaştırma hiç bişeyi açıklamaz. Galaxy w orjinal rom sorunlu olduğunu herkes biliyor. Suan cm9 Final en iyi performansı veriyor. Ace 2 deki 800 mhzlk işlemci çift çekirdekli olmasına rağmen asla 1.6 ghz hızını vermez. Galaxy w işlemcisi ise 2 ghzye kadar sıkıntı yapmayan cihaza rset attırmayan çok kaliteli bi işlemci. Galaxy wdeki ram suan için gayet yeterli. Dead trigger kasıyor demişsin. Orjinal 1.4 Ghz ile görüntü kalitesi high modda sıfır kasma ile oynuyorum. Ayrıca otg desteği var. Çok da iyi çalışıyor. Ace 2 ve galaxy w yi yanyana koy (ikisi de 2.3.6 olsun) ayarlara gir ve sayfada gez. Ace 2 ekranına bak. Evet buna hiç dikkat etmedin? Cihazda görüntü kaybı var! Renkler bile değişiyor. Ve bu wde asla olmayacak birsey. Suan galaxy wnin performansı çoğu kendinden üst cihazdan iyi. Peki madem ace 2 donanım çok daha üstün. O zaman galaxy w niye ace2den pahalı? Hiç birseyi sorgulamadan yorum yapıyorsun. Yanlış.

- - - Eklendi - - -

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-i8150-galaxy-w-/productDetails.aspx?productId=telcepsami8150w&categoryId=371946

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-galaxy-ace-2-i8160/productDetails.aspx?productId=telcepsami8160&categoryId=371946

Burada karsilastirilan Modeller i8150 ve i8160tir. I8160p modeli değil. Ayrıca jb gelen sürüm i8160pdir

KernelTeam

KernelTeam

Üye
sana neden galaxy w nin pahalı olduğunu söyleyim mi ? işlemzciye bakıp millet aldanıyo satışlar yükseliyo firma da o yüzden fiyatları yükseltiyor

-Emre

-Emre

Üye
sana neden galaxy w nin pahalı olduğunu söyleyim mi ? işlemzciye bakıp millet aldanıyo satışlar yükseliyo firma da o yüzden fiyatları yükseltiyor

Çok komiksin =) ve sana bundan sonra yorum yapmıyorum dostum =D

- - - Eklendi - - -

Linkler tam çıkmamış galiba

KernelTeam

KernelTeam

Üye
ben çok gördüm galaxy w den şikayet eden herşey açık ve net şekilde ortada had işlemcinizi geçtim rami daha yüksek ace2de siz ancak stabilliğinizi zomlarla sağlıyorsunuz
sonra da ram yeter bilmemne zart zurt kabul edin kardeşim kıskançlığa lüzüm yok

ACE 2

WONDER

FİYATLARIDA AYNI ZATEN 70 TL NİN LAFINI YAPIYOSUN BURDA

-Emre

-Emre

Üye
Benimki kıskançlık değil. Doğruları söylüyorum. Hem daha ucuz bi telefonu niye kiskanym ki :D

KernelTeam

KernelTeam

Üye
tabikide var türkiye sürümü henüz gelmedi ama portekiz sürümünü arkadaş atmış gayet stabil çalışıyor herhangi bir tutukluk yok

- - - Eklendi - - -

4.2.2 değil 4.1.2 ama 4.2.2 de gelicekmiş

Symbianize

Symbianize

Üye
Galaxy W'mi 2GHz çıkıyor gıdıklada güleyim be kardeşim sen bişeyden haberin yok 800 mhz 1.6 ghz performansı vermiyo demişsin sene olmuş 2013 hala çift çekirdeği frekansın iki katı sananlar var ayrıca ram olarakta ace 2 daha üstün bir cihaz bilip bilmeden lütfen yorum yapıp milletin aklını karıştırmayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt