Galaxy A30 batarya hızlı düşüş

Sponsorlu Bağlantılar

batusakarys

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy A30 batarya hızlı düşüş
merhaba ben yaklaşık 7 veya 8 ay önce samsung galaxy a30 akkılı telefon aldım ancak son 1 ayda telefonu kullanmadığım zamanlarda ör: gece yatarken %90 sabah kalkınca %75 ama günlük aktivite oyunlara veya sosyal medyada gezinirken herhangi bir hızlı düşüş söz konusu değil bunun nedeni ne olabilir

sarj cihazı orjinal telefonda eksta bir batarya programı yüklü değil widgerlar sadece 1 tane ve sadece 2 sayfa açık telefonda

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Benim Vestelde Durum Benzer Gibi Birşey Aslında. Cihaz %100 Dolu İken 15 Dkde Hiç Kullanmasan Bile %90 Lara Düşüyor.Telefonu Kapat 15 Dk Bekle %96 da :) Yazılımdan Kaynaklı Gibime Geliyor Seninkide.Cep telefonunu Sıfırlayıp Denemeni Öneririm.Pili Tüketen Uygulamalara Baktın Mı Uygulama vs Görünüyor Mu? Şu Ülkenin Hali Düzelsin Cihazi Servise Vermeyi Düşünüyorum Bende.Üretim Hatasıda Olabilir Pillerde

batusakarys

Üye
    Konu Sahibi
Benim Vestelde Durum Benzer Gibi Birşey Aslında. Cihaz %100 Dolu İken 15 Dkde Hiç Kullanmasan Bile %90 Lara Düşüyor.Telefonu Kapat 15 Dk Bekle %96 da :) Yazılımdan Kaynaklı Gibime Geliyor Seninkide.Cep telefonunu Sıfırlayıp Denemeni Öneririm.Pili Tüketen Uygulamalara Baktın Mı Uygulama vs Görünüyor Mu? Şu Ülkenin Hali Düzelsin Cihazi Servise Vermeyi Düşünüyorum Bende.Üretim Hatasıda Olabilir Pillerde
pil tüketen uygulama yok ama sangi android 10 a geçtikten sonra böyle oldu benimki kapanıp açınca da geri gelmiyor ama kapatınca gitmiyor sarj

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
pil tüketen uygulama yok ama sangi android 10 a geçtikten sonra böyle oldu benimki kapanıp açınca da geri gelmiyor ama kapatınca gitmiyor sarj
O Zaman Sıfırlayıp Dene Cihazi Kurdugun Uygulama vsden Kaynaklıdır Belki

Üst Alt