Galatasaray'ın Florya Tesisleri'nde arama yapılıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
India

India

Üye
    Konu Sahibi
Galatasaray'ın Florya Tesisleri'nde arama yapılıyor
Polis, Galatasaray Spor Kulübü'nün Florya tesislerinde arama yapıyor.

Şike soruşturması kapsamında Galatasaray Florya Metin Oktay Tesisleri'nde arama yapıyor.
sabah saatlerinde Organize Suçlar Şube Müdürlüğü'ne gelen 3 ekip, Metin Oktay Tesisleri'ne gelerek arama yapmaya başladı. tesislerdeki arama devam ediyor...

Futbolda şike soruşturması kapsamında aramalar Galatasaray'a da uzandı. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde başlayan aramalar, tadilat nedeniyle durdu. Kulüple ilgili evrakların Türk Telekom Arena Stadı'nda olması nedeniyle aramaların bu noktaya döndüğü belirtildi. Öte yandan Sportif Direktör Bülent Tulun'un evinin de arandığı iddia ediliyor

(istedikleri kadar arasınlar :pro: )

Masha

Masha

Üye
ilginç:hmmm

haltie

haltie

Üye
arama yapsa ne olucak bu zamana kadar belgemi kalır:D

Samsun55''

Samsun55''

Üye
Çoktan gömmüşlerdir belgeleri :ehe

arslansem

arslansem

Üye
Bakıyorum tecrübeliler yorum yapmış :ehe

• Beğen
Tepkiler: ALPARS™
haltie

haltie

Üye
bütün takımlar arandıktan uzunca bir süre sonra gs arandı adamlar yaptı demiyorum ama yapsa da bu kadar olayın üstüne belge melge kalmaz.çok saçma olmaya başladı bu dava

arslansem

arslansem

Üye
Olay başka yönlere çekilip,sakız gibi uzatılacak,dağıtılacak ve örtbas edilip kapatılacak :oke:

haltie

haltie

Üye
aynen öyle olacak bencede:)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
bütün takımlar arandıktan uzunca bir süre sonra gs arandı adamlar yaptı demiyorum ama yapsa da bu kadar olayın üstüne belge melge kalmaz.çok saçma olmaya başladı bu dava

katılıyorum

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bu arama en başta , aynı zaman da yapılacaktı ...
Göz boyama amaçlı yapılan saçma sapan bir arama ..!

Necmati

Necmati

Üye
Bu arama en başta , aynı zaman da yapılacaktı ...
Göz boyama amaçlı yapılan saçma sapan bir arama ..!
zaten şike araması değil ki :naughty:

Heyecanlanma abeyy :D

Polisler önemli şeyler bulmuş ama:hmmm

Şan'şeref

greenmile

greenmile

Üye
cemal nalgaların ayhanların ariflerin sabrilerin olduğu bir takımdan bahsediyoruz:ehe

61semih

61semih

Üye

eh yani

mardok

mardok

Üye
beyler bırakın arasınlar bulacakları tek şey ŞEREF :pro:

bu lige göre fazla şerefliyiz

Atakan

Atakan

Üye
Ahahahaha. Hala Cemal Nalga diyenler var yahu .. Senin başkanını, asbaşkanını, şike işlerini organize eden yöneticini, "efsane" altyapı sorumlunu şikeden içeri almışlar, birileri hala Cemal Nalga diyor.. Biz Cemal olayının cezasını taraftar olarak da, yönetim bazında da çektik. Başkaları da pisliklerinin hesabını verecek, cezasını çekecek. Benim içim çok rahat. Tüm Galatasaray taraftarının da huzurlu olduğuna adım gibi eminim. Ha bizim yöneticilerimizde bir halt ettiyse, ki hurafe olduğu ortada. Cezamızı en ağır şekilde çekeriz. Şikeci başkan destekleyecek bir camia değiliz, şükür .. İyi ki Galatasaray'lıyım ..

greenmile

greenmile

Üye
Ahahahaha. Hala Cemal Nalga diyenler var yahu .. Senin başkanını, asbaşkanını, şike işlerini organize eden yöneticini, "efsane" altyapı sorumlunu şikeden içeri almışlar, birileri hala Cemal Nalga diyor.. Biz Cemal olayının cezasını taraftar olarak da, yönetim bazında da çektik. Başkaları da pisliklerinin hesabını verecek, cezasını çekecek. Benim içim çok rahat. Tüm Galatasaray taraftarının da huzurlu olduğuna adım gibi eminim. Ha bizim yöneticilerimizde bir halt ettiyse, ki hurafe olduğu ortada. Cezamızı en ağır şekilde çekeriz. Şikeci başkan destekleyecek bir camia değiliz, şükür .. İyi ki Galatasaray'lıyım ..

bu yıl galatasaray neyin şikesini yapacak puan tablosu ortada?Ha yapmış olabilirsiniz de birşey demiyorum mesela trabzon maçı? Bak şimdi 2006 yılı araştılıyor,araştırılmalı da.Bana kalırsa 4 yıl üst üste şampiyon olduğunuz sezonlarda araştırmalı.

Baksana biz öyle bir şike yapıyormuşuz ki açılışı bile fenerle yapıyormussunuz ses rekorları ile birlikte:ehe

----------Eklendi @ 18:25:12 ---------- Yazıldı @ 18:23:41 ----------

ayrıca satılmak,satın almaktan daha kötüdür.İkisinden birini seçmem gerekseydi satın almak isterdim :)

India

India

Üye
    Konu Sahibi
Fenerlilerede hak veriyorum yakında bizimle uğraşamayacaklar zaten :pro:

0live456

Üye
3.dalga gelmiş adamlar yeni aramaya başlıyor geçti artık ^^

Necmati

Necmati

Üye

bu yıl galatasaray neyin şikesini yapacak puan tablosu orta?Ha yapmış olabilirsiniz de birşey demiyorum mesela trabzon maçı? Bak şimdi 2006 yılı araştılıyor,araştırılmalı da.Bana kalırsa 4 yıl üst üste şampiyon olduğunuz sezonlarda araştırmalı.

Baksana biz öyle bir şike yapıyormuşuz ki açılışı bile fenerle yapıyormussunuz ses rekorları ile birlikte:ehe

----------Eklendi @ 18:25:12 ---------- Yazıldı @ 18:23:41 ----------

ayrıca satılmak,satın almaktan daha kötüdür.İkisinden birini seçmem gerekseydi satın almak isterdim :)

Bütün fenerliler aynı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...