Tavsiye G3 32GB batarya sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

ayhanbabacano

Üye
garantisi gider diye yuklemek istemiyorum :-(

• Beğen
Tepkiler: wegas23

Trojan89

Trojan89

Üye
Cyanogenmod 13 tavsiye ederim, olurda telefonu servise gönderme durumunuz olursa orjinal yazılımını yükleyipde verirsiniz. Yada cluody 2.5 custom rom burda batarya performansının artmasını sağlayacak sade arayüzlü güzel bir sistem. Ayrıca bataryanızı telefoncunun birine ölçtürün, belki batarya sorunlu da olabilir..

• Beğen
revolt25

revolt25

Üye
Çözüm yok o cihazın pili o kadar gidiyor keşke almasaydiniz kağıt üzerinde özellikler çok ıyı görünüyor ama öyle değil aslında. Benim için beş para etmez.

g3 alacaktım bu konudan sonra vazgeçtim g3 e eşdeğer cihaz ne önerirsiniz?

• Beğen
Trojan89

Trojan89

Üye
Xiaomi mi 4 inceleyin..

• Beğen
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Aslinda o kadar kotu olmamasi lazim bende g3 kullaniyorum saat 9.00 dan gece 12 ye kadar 4.5 5 saat ekran suresi veriyo bence gayet normal gidiyor
Bende öyle olmuyor kardesim bazen 1 günu bile yarida bitiriyor ışık minimum derecede internet isim oldukca bakiyorum sade whatsapp kulaniyom oyun bile oynayamiyorum korkumdan
benim g3 ama şarj 1 günden fazla giderdi.3 gündür habire cebimde bekleme halinde aşırı sicak oluyor ve fule yakin sarji 3 saatte falan bitiriyor.oyun yok google uygulamalari devre dışı,sadece whatsapp ve wiber var. internette arada bos vakit olsa bakarim.yinede bitiyor.
Bence arka planda calisacn uygulamalarla ilgili daha gelişmiş bi program ile bak istersen
lg g3 ün 6.0 yazılımını yükleyin. Ben Polonya yazılımını (marsmallow) yükledim. Yarı yarıya fark ediyor. Tavsiye ederim. Bu sitede yazılım ile alakalı bilgiler var.
Cidden o kadar fark ediyor mu ya bak ? Performans açısından da büyük bi farklilik var mi ?
g3 alacaktım bu konudan sonra vazgeçtim g3 e eşdeğer cihaz ne önerirsiniz?
Bende suan g3 32Gb olani var ama tek sorunu batarya o da android 6 ile düzeltilmiş deniliyor

• Beğen
Tepkiler: revolt25
revolt25

revolt25

Üye
Bütçe ne kadar ki, lenovo vibe p1, galaxy a8, meizu MX 5, xiaomi Mi4 4G önerebilirim

fiktim değişti tekrar araştırdım en uygun bana gelen g3 dü , biraz çekinerek aldım terettüt yaşadım ama şuan pişman değilim seriye filan dikkat ederek aldım canavar cihaz. pil zaten tüm telefonlara 1 günü zor çıkarıyor o yüzden pile takıntı yapmam zaten s3 den geçtim :)

• Beğen
Tepkiler: wegas23 ve byAndroid
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
fiktim değişti tekrar araştırdım en uygun bana gelen g3 dü , biraz çekinerek aldım terettüt yaşadım ama şuan pişman değilim seriye filan dikkat ederek aldım canavar cihaz. pil zaten tüm telefonlara 1 günü zor çıkarıyor o yüzden pile takıntı yapmam zaten s3 den geçtim :)
16 gb mi 32 gb mi

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
32 GB Titan hocam
Ayni cihaz bende kullaniyorum gayet hoş ama ilk defa bugun dondu hocam 3gb ram var ama ayarlardan bakinca 800-900 mb sade sistem harciyor 770 mb uygulamlar harciyor en boşta kaldigi zaman da o konuda biraz sikintisi var ama android 6 gelince galiba cihazda rahatlama oluyormus

• Beğen
tdd46

tdd46

Üye
s3 den sonra pilde ciddi farklar gördün mü ? Ben s3 de 2.30 saat ekran süresini çok zor alıyorum

• Beğen
revolt25

revolt25

Üye
Ayni cihaz bende kullaniyorum gayet hoş ama ilk defa bugun dondu hocam 3gb ram var ama ayarlardan bakinca 800-900 mb sade sistem harciyor 770 mb uygulamlar harciyor en boşta kaldigi zaman da o konuda biraz sikintisi var ama android 6 gelince galiba cihazda rahatlama oluyormus

Sistem değerleri bende de aynı hemen hemen.Tabi birazda kullanıma bağlı ben fazla yormuyorum cihazı oyun filan oynamam telefonda . Şuanda bile iyi cihaz ama 6 da daha iyi oluyordur tabi genel olarak yorumlar iyi onu gösteriyor, TR sürümünün gelmesini bekliyorum orjinal olarak yükleyeceğim. S3'ün anasını ağlatmıştım valla bu telefonu ilk günlerden kurcalamak istemiyorum :')

s3 den sonra pilde ciddi farklar gördün mü ? Ben s3 de 2.30 saat ekran süresini çok zor alıyorum

Hocam elbette dağlar kadar fark var , sarj konusu birazda kullanımla alakalı. 7/24 telefonla uğraşan birisi değilim ben arada haberlere face ınstgram a vs göz atıyorum 1 1.5 gün rahat çıkartıyor . Android 6 TR sürümü geldiğinde dahada artacağını düşünüyorum .

• Beğen
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Sistem değerleri bende de aynı hemen hemen.Tabi birazda kullanıma bağlı ben fazla yormuyorum cihazı oyun filan oynamam telefonda . Şuanda bile iyi cihaz ama 6 da daha iyi oluyordur tabi genel olarak yorumlar iyi onu gösteriyor, TR sürümünün gelmesini bekliyorum orjinal olarak yükleyeceğim. S3'ün anasını ağlatmıştım valla bu telefonu ilk günlerden kurcalamak istemiyorum :')

Hocam elbette dağlar kadar fark var , sarj konusu birazda kullanımla alakalı. 7/24 telefonla uğraşan birisi değilim ben arada haberlere face ınstgram a vs göz atıyorum 1 1.5 gün rahat çıkartıyor . Android 6 TR sürümü geldiğinde dahada artacağını düşünüyorum .
Aynen bende artik android 6 yi bekliyorum benim de cihaz sıfır daha alali 1 ay olmadi bende pek uğraşmak istemiyom :) bi de suan pil düzeltme programi ile az bi sey sorun vardi onlar duzelttim birazdan da pil kalibrasyonu yapacam

• Beğen

Üst Alt