Tavsiye G3 32GB batarya sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
G3 32GB batarya sorunu
Cihazi 4 gün önce teknosa da aldim ve sarji adam akilli oyun bile acmadigim halde ve ekran parlakligi %50 in üstüne cikarmadigim halde bi gun tam götürmüyor sizce cihazda veya batarya da mi sorun var garantiye mi yollamam lazim :( ???

karayel90

karayel90

Üye
Normal görünüyor
Telefonda 1 günde hangi uygulamaları kulanıyorsunuz mesaj internet oyun vs. ?
İnternet mesaj oyun telefon görüşmesi kullanım sıklığınız ne kadar ? (Ör:İnternet 2 saat Mesaj:1 saat)

• Beğen
Tepkiler: wegas23
byAndroid

byAndroid

Üye
:D hepsi öyle g3 lerin geçmiş olsun

• Beğen
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Normal görünüyor
Telefonda 1 günde hangi uygulamaları kulanıyorsunuz mesaj internet oyun vs. ?
İnternet mesaj oyun telefon görüşmesi kullanım sıklığınız ne kadar ? (Ör:İnternet 2 saat Mesaj:1 saat)
Oyle aşırı derece de bi oyin oynamam veya internete girmem yok gun icinde en yogun kullandigim gun , gun icinde mesaj ( sıklığı değişiyor tahminen gun içinde toplam 1-2 saat en fazla mesaj atma suresi oluyor ) internete nadiren giriyorum ama mobil veriyi yada bazen wi-fi yi açıp whatsapp a instgram filan bi bakip çıkıyorum öyle şarkı dinleme gibi bi huyum da yok aslında dinliyorum ama telefon sifir diye kiymiyorum bi de ekran döndürme , senk , konum filan hepsi kapali
:D hepsi öyle g3 lerin geçmiş olsun
Çözümü filan yok mu ya garantiye yollasam. :(

karayel90

karayel90

Üye
G3 Serisi normal kullanımda 1 gün götürüyor daha fazla uygulama mesaj vs. kullansan yarım günü anca çıkarır normal yani herhangi bir sorun yok boşuna 14-15 gün telefonsuz kalmayın derim

• Beğen
Tepkiler: revolt25, tifazcik, Dr.Watson ve 1 kişi daha
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
G3 Serisi normal kullanımda 1 gün götürüyor daha fazla uygulama mesaj vs. kullansan yarım günü anca çıkarır normal yani herhangi bir sorun yok boşuna 14-15 gün telefonsuz kalmayın derim
Peki bi süre daha kullanip sonra daha kötü olursa yollayip değişim isteyebilir miyim ? Yani değişim olur mu bu arada 511k serisi

byAndroid

byAndroid

Üye
Çözüm yok o cihazın pili o kadar gidiyor keşke almasaydiniz kağıt üzerinde özellikler çok ıyı görünüyor ama öyle değil aslında. Benim için beş para etmez.

• Beğen
wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Çözüm yok o cihazın pili o kadar gidiyor keşke almasaydiniz kağıt üzerinde özellikler çok ıyı görünüyor ama öyle değil aslında. Benim için beş para etmez.
Sade isletim sistemi 800mb-1gb arasinda ram kullaniyor aslinda guzel cihaz ama sarj sıkıntılı

toyata_krolla12

toyata_krolla12

Üye
lg g3 varsa yanında powerbank şart başka türlü kurtarmıyor :hayalet:

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
Sade isletim sistemi 800mb-1gb arasinda ram kullaniyor aslinda guzel cihaz ama sarj sıkıntılı
Orasına bişey demem. Sadece 2k ekran ve donanım yüzünden pil de dayanmıyor performansta kalmıyor

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
Peki bi süre daha kullanip sonra daha kötü olursa yollayip değişim isteyebilir miyim ? Yani değişim olur mu bu arada 511k serisi

Baya idare eder ya o
Batarya yı değiştirirler sadece

• Beğen
Tepkiler: Dr.Watson ve wegas23
burhanasık

burhanasık

Üye
Aslinda o kadar kotu olmamasi lazim bende g3 kullaniyorum saat 9.00 dan gece 12 ye kadar 4.5 5 saat ekran suresi veriyo bence gayet normal gidiyor

• Beğen

ayhanbabacano

Üye
benim g3 ama şarj 1 günden fazla giderdi.3 gündür habire cebimde bekleme halinde aşırı sicak oluyor ve fule yakin sarji 3 saatte falan bitiriyor.oyun yok google uygulamalari devre dışı,sadece whatsapp ve wiber var. internette arada bos vakit olsa bakarim.yinede bitiyor.

• Beğen

nunoglu

Üye
lg g3 ün 6.0 yazılımını yükleyin. Ben Polonya yazılımını (marsmallow) yükledim. Yarı yarıya fark ediyor. Tavsiye ederim. Bu sitede yazılım ile alakalı bilgiler var.

• Beğen

Üst Alt