Öneri G2 powerbank önerisi istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

only_download

Üye
    Konu Sahibi
G2 powerbank önerisi istiyorum
Merhaba arkadaşlar elimde 2500 mah weile marka powerbank var iphone 5s i sarj ediyor ama benim g2 mi sarj etmiyor şimşek işareti geliyor hemen gidiyor. Siz ne kullanıyorsunuz?

Karavelaa

Üye
Merhaba arkadaşlar elimde 2500 mah weile marka powerbank var iphone 5s i sarj ediyor ama benim g2 mi sarj etmiyor şimşek işareti geliyor hemen gidiyor. Siz ne kullanıyorsunuz?
ASUS PowerBank kullanıyorum gayet memnunum. Haftayada Xiaomi PowerBank alacağım bakalım. :hmmm

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
TPlink inkini Al Xiaomi Filan Alma Sakın Yada 20 Amper Var 80 TLye Ben TPlink Aldım 20 Amper Almadiğima Pişman Oldum Weilla 131 Sanırım 20 Amper Olan Ama TP link Xiaomi nin 2 Katı ŞArj Ediyor Bilgin Olsun

Karavelaa

Üye
TPlink inkini Al Xiaomi Filan Alma Sakın Yada 20 Amper Var 80 TLye Ben TPlink Aldım 20 Amper Almadiğima Pişman Oldum Weilla 131 Sanırım 20 Amper Olan Ama TP link Xiaomi nin 2 Katı ŞArj Ediyor Bilgin Olsun
Xiaomi kullandın mı ?
Ayrıca 80 TL çok fazla bence.

Karavelaa

Üye
Xiaomi Kaç TL :) Kullandım Saydıklarımın Hepsini Kullandım
45 TL ve yarın Aliexpress'te büyük indirimde 2$. Xiaomi'ye nasıl kötü diyorsun anlayamıyorum hızlı şarj etmesi hiç güzel bir özellik değildir. Mesala benim şarj aleti 0,5 A iken Powerbank 2A veriyor ve ben çekinerek kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen

only_download

Üye
    Konu Sahibi
Bana şimdi tam olarak bi marka/model söyler mısınız karışmış burası arkadaşlar:ah

byAndroid

byAndroid

Üye
45 TL ve yarın Aliexpress'te büyük indirimde 2$. Xiaomi'ye nasıl kötü diyorsun anlayamıyorum hızlı şarj etmesi hiç güzel bir özellik değildir. Mesala benim şarj aleti 0,5 A iken Powerbank 2A veriyor ve ben çekinerek kullanıyorum.
İnşallah alıcam 2 dolarken

Karavelaa

Üye
Bana şimdi tam olarak bi marka/model söyler mısınız karışmış burası arkadaşlar:ah
Xiaomi Türkiyede sadece hepsiburada'da var ve 79 TL olması gerekiyor. Şahsen ben yurt dışından powerbank almam. Sende böyle düşünüyorsan ASUS ZenPower alabilirsin. 59 TL. Ve özel soğutma sistemi felanda var ayrıca Xiaomiden de küçük.

Karavelaa

Üye
saat kac arasinda satin alinabilir olucak, su saat araliginda olan urunlerde de hala alert me yaziyo satin alma yok powerbankte de oyle olmaz mi acaba
An itibari ile 11 saat 28 dakika yazıyor. Bu başlamadır herhalde bitmiş olmasında. :ehe

vaterfa

vaterfa

Üye
geri sayim oglen 12 gibi bitiyo ama saat araligida 7 ile 10 arasi ona kafam karisti

vaterfa

vaterfa

Üye
benimde aklima o geldi baska ucuz bulmusken kacirmayalimda [emoji3]

vaterfa

vaterfa

Üye
risk alayim ya zaten asus zenpowerim var bunuda satarim [emoji3]

vaterfa

vaterfa

Üye
bu kargo ucreti karttan mi ceker yoksa kapida mi alir biliyomusun

Karavelaa

Üye
bu kargo ucreti karttan mi ceker yoksa kapida mi alir biliyomusun
Ücreti yazdığı için büyük ihtimal satış anında çeker ama bi bakayım.
@vaterfa Baktımda satın alma sırasında Shipping bölümüne ekliyor ücreti. ;)

• Beğen
Tepkiler: vaterfa
vaterfa

vaterfa

Üye
tamamdir dostum eyvallah [emoji106]

• Beğen
Tepkiler: Karavelaa

Üst Alt