G.Saray'dan Fener'i kızdıracak yanıt!

 • 28 Ekim 2010
 • 711 Okunma
 • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. G.Saray'la F.Bahçe arasındaki derbi maçı bitti ancak söz düellosu sona ermedi... İşte son örneği...

  F.Bahçe Asbaşkanı Murat Özaydınlı'nın, "Bırakın sevinsinler. Aldıkları bu beraberliği ilerde torunlarına anlatırlar" demesi Sarı-Kırmızılılar'ı kızdırdı.

  G.Saray 2. Başkanı Yiğit Şardan, "Bizim Kadıköy'de beraberliğe sevindiğimiz şeklinde bir hava yaratılmaya çalışılıyor. Oysa biz puan aldığımız için değil, oynadığımız futbola ve mücadeleye sevindik" dedi.
  ONLAR GİBİ BOŞ YERE SEVİNMEDİK
  Şardan Fenerbahçe'nin geçen sezon Trabzonspor'la oynadığı ve şampiyonluğu kaybettiği son lig karşılaşmasını hatırlatarak, "Hiç olmazsa onlar gibi şampiyon olduklarını sanıp da boşuna sevinç gösterileri yapmadık. Bizi eleştireceklerine o günkü tabloyu gözlerinin önüne getirsinler. Hagi'nin gelmesiyle takımın çehresinin değişmesi hepimizi çok bizi mutlu etti. Yoksa biz 1 puana sevinmiş değiliz " diye konuştu.
  SABRİ'NİN ÜÇLÜ ÇEKTİRMESİ DOĞAL
  F.Bahçe 2.Başkanı Nihat Özdemir, derbi maçı sonrası Sabri'nin üçlü çektirmesinin ve G.Saraylılar'ın sevinmesinin normal olduğunu söyledi. Özdemir, "Son 10 seneye bakılarak F.Bahçe'nin bu maçı farklı kazanacağına dair bir beklenti oluştu. Derbi maçlardan önce tahmin yapılmaz gerçeği bir kez daha ortaya çıktı" dedi.
   


  Yazan: tragedie
  JayJayyy ve zaza bunu beğendi.
 2. yani geçen seneyi unutmak mümkün değil:ehe
   
 3. Süper söylemiş xd
   
 4. düzgün ve usturuplu bir yanıt olmuş, sevdim.
   
 5. sonuçta sevindin kardeşim, o staddan sağ çıktığına dua ettin.. :hmmm Geçen seneyi hatırlatarak neyin üstünü örtmeye çalıştığı çok açık!
   
 6. boşuna da olsa o sevinci bile yaşayamadılar...çünkü onların şampiyon olmasını yine biz engelledik onları içerde ve dışarda yenerek...
   
 7. biz takımın iyi olmasına sevindik dedik :naughty: beraberliğe sevinemedim o akşam beni görmeyenler ne kadar çıldırdığımı bilemez :d: fark yemiyelim diye dua eden fblileri hatırlatmama gerek yok:oke:
   
 8. işte o atamadığınız fark için göbet attınız ya, anlamanızı beklemiyorum :ehe
   
 9. :oke:
  Boş laf bu lafa anca ıslık çalarım :islik
   
 10. neyse fazla yorum bana uyarı almama sebep oluyo anlamadığınız şeyler var :naughty: futbolun içinde olmadan yorum yapılamaz neler dönüyo bi bilseniz
   
 11. Kimse bu engin bilgilerinizi bizle paylaştınız diye ceza vermez.
   
 12. siyasi konulara ucu dayandığı için ceza yiyebilirim
   
 13. ne güzel işte :ehe
   
 14. zaten hep senin yüzünden yedim ne olurdu kabul etsen olanları:eheolmamış gibi davranma bidaha:ehe
   
 15. İyi kapak yapmış aferin :d:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/01/2019 - 05:20