G.Saray'dan Fener'i kızdıracak yanıt!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
G.Saray'dan Fener'i kızdıracak yanıt!
G.Saray'la F.Bahçe arasındaki derbi maçı bitti ancak söz düellosu sona ermedi... İşte son örneği...

F.Bahçe Asbaşkanı Murat Özaydınlı'nın, "Bırakın sevinsinler. Aldıkları bu beraberliği ilerde torunlarına anlatırlar" demesi Sarı-Kırmızılılar'ı kızdırdı.

G.Saray 2. Başkanı Yiğit Şardan, "Bizim Kadıköy'de beraberliğe sevindiğimiz şeklinde bir hava yaratılmaya çalışılıyor. Oysa biz puan aldığımız için değil, oynadığımız futbola ve mücadeleye sevindik" dedi.
ONLAR GİBİ BOŞ YERE SEVİNMEDİK
Şardan Fenerbahçe'nin geçen sezon Trabzonspor'la oynadığı ve şampiyonluğu kaybettiği son lig karşılaşmasını hatırlatarak, "Hiç olmazsa onlar gibi şampiyon olduklarını sanıp da boşuna sevinç gösterileri yapmadık. Bizi eleştireceklerine o günkü tabloyu gözlerinin önüne getirsinler. Hagi'nin gelmesiyle takımın çehresinin değişmesi hepimizi çok bizi mutlu etti. Yoksa biz 1 puana sevinmiş değiliz " diye konuştu.
SABRİ'NİN ÜÇLÜ ÇEKTİRMESİ DOĞAL
F.Bahçe 2.Başkanı Nihat Özdemir, derbi maçı sonrası Sabri'nin üçlü çektirmesinin ve G.Saraylılar'ın sevinmesinin normal olduğunu söyledi. Özdemir, "Son 10 seneye bakılarak F.Bahçe'nin bu maçı farklı kazanacağına dair bir beklenti oluştu. Derbi maçlardan önce tahmin yapılmaz gerçeği bir kez daha ortaya çıktı" dedi.

• Beğen
Tepkiler: JayJayyy ve zaza

zaza

zaza

Üye
yani geçen seneyi unutmak mümkün değil:ehe

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Süper söylemiş xd

nilaygrsy

Üye
düzgün ve usturuplu bir yanıt olmuş, sevdim.

Salihyet

Salihyet

Üye
sonuçta sevindin kardeşim, o staddan sağ çıktığına dua ettin.. :hmmm Geçen seneyi hatırlatarak neyin üstünü örtmeye çalıştığı çok açık!

JayJayyy

Üye
boşuna da olsa o sevinci bile yaşayamadılar...çünkü onların şampiyon olmasını yine biz engelledik onları içerde ve dışarda yenerek...

zaza

zaza

Üye
sonuçta sevindin kardeşim, o staddan sağ çıktığına dua ettin.. :hmmm Geçen seneyi hatırlatarak neyin üstünü örtmeye çalıştığı çok açık!
biz takımın iyi olmasına sevindik dedik :naughty: beraberliğe sevinemedim o akşam beni görmeyenler ne kadar çıldırdığımı bilemez :d: fark yemiyelim diye dua eden fblileri hatırlatmama gerek yok:oke:

Salihyet

Salihyet

Üye
işte o atamadığınız fark için göbet attınız ya, anlamanızı beklemiyorum :ehe

Samsun55''

Samsun55''

Üye
Bırakın sevinsinler. Aldıkları bu beraberliği ilerde torunlarına anlatırlar"
:oke:
"Hiç olmazsa onlar gibi şampiyon olduklarını sanıp da boşuna sevinç gösterileri yapmadık. Bizi eleştireceklerine o günkü tabloyu gözlerinin önüne getirsinler. Hagi'nin gelmesiyle takımın çehresinin değişmesi hepimizi çok bizi mutlu etti. Yoksa biz 1 puana sevinmiş değiliz "
Boş laf bu lafa anca ıslık çalarım :islik

zaza

zaza

Üye
neyse fazla yorum bana uyarı almama sebep oluyo anlamadığınız şeyler var :naughty: futbolun içinde olmadan yorum yapılamaz neler dönüyo bi bilseniz

Salihyet

Salihyet

Üye
neyse fazla yorum bana uyarı almama sebep oluyo anlamadığınız şeyler var :naughty: futbolun içinde olmadan yorum yapılamaz neler dönüyo bi bilseniz

Kimse bu engin bilgilerinizi bizle paylaştınız diye ceza vermez.

arslansem

arslansem

Üye
İyi kapak yapmış aferin :d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...