fw nasıl yapılır c5-03

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mangdaşire

mangdaşire

Üye
c5-03 lere cfw atılamıyor maalesef.onlarda cfw koruması var.yani yapsan bile atamazsın.

• Beğen
Tepkiler: ZeroPlayer
ZeroPlayer

ZeroPlayer

Üye
    Konu Sahibi
:angry: yani işlemciyi fln hızlandırmak için moddamı olmaz :vur

----------Eklendi @ 17:39:54 ---------- Yazıldı @ 17:38:19 ----------

+imzan süpermiş dostum :d::ehe

mangdaşire

mangdaşire

Üye
:angry: yani işlemciyi fln hızlandırmak için moddamı olmaz :vur

----------Eklendi @ 17:39:54 ---------- Yazıldı @ 17:38:19 ----------

+imzan süpermiş dostum :d::ehe
işlemci artmaz,telefon hızlandırılabilir.ram temizligi falan yaparak bi derece hızlanır...

----------Eklendi @ 18:20:12 ---------- Yazıldı @ 18:19:57 ----------

h.g :ehe

• Beğen
Tepkiler: ZeroPlayer
ZeroPlayer

ZeroPlayer

Üye
    Konu Sahibi
benim telde mesela asphalt 4 kasıyor bunun için fw lerde işlemci optimazyonu fln var böle uygulamalar varmı yani?

mangdaşire

mangdaşire

Üye
benim telde mesela asphalt 4 kasıyor bunun için fw lerde işlemci optimazyonu fln var böle uygulamalar varmı yani?
benim konulardan aio patcha bak."ui graphic:UI Graphic Kullanıcı arayüzünün hızlanmasına yönelik." diye bi yama olması lazım dedigin o galiba.

ZeroPlayer

ZeroPlayer

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkürler inceliyorum konunu :oke:

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
bi kıramadılar şu korumayı öff

blueyes42

Üye
arkadaşlar kaç gündür uğraşıyorum iş yerindeki bilgisayardan bile yaptım olmadı c5-03 rm-697 jaf VE phoneix bir türlü telefonu görmüyor usb takınca şarj oluyor o yüzden formda arkadaşlar power button deyince tak dediler yaptım yine olmadı bilgisayara format attım olmadı bilgisayarın bütün usblerini denedim çıldırmak üzereyim lütfen yardım edin.

izmitli1983

izmitli1983

Üye
nokia pc suite veya ovi suite yüklümü bilgisayarda onlar yüklü olmazsa telefon görmez ve ayrıca telefon pc suite modunda bağlı olacak

blueyes42

Üye
izmitli ovi suite yüklü telefon normal açıkken görüyor hatta telefon üzerinden internete falan giriyorum fakat kapalı iken jaf veya phoneix görmüyor power button dediğinde usb takıyorum birisi öyle demişti ama bu seferde error reading phone ini data diyor

LeaD3R

LeaD3R

Üye
yabancı bi sitede adam fw yaptım demiş bakar mısınız bi????? :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt