Futbol Bölümü Yorumları | Denetimde

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
.Murat.

.Murat.

Üye
    Konu Sahibi
Futbol Bölümü Yorumları | Denetimde
futbol bölümlerinde gerek galatasaray gerek fenerbahçe ve diğer takımlar
ben galatasaraylıyım ve galatasaray bölümünde fenerbahçeli taraftarların geeksiz ve tahrik edici yorumları yapmasından nefret ediyorum
ve aynı şekilde fenerbahçe bölümünde bir galatasarylı taraftarında tahrik edici tartışmaya yol açabilecek yorumlar yapmasını istemiyorum
mod.arkadaşlar bile gelip inceden inceden laf söylüyorlar cevap hakkımızı kullandığımızdada tartışma çıkıyor
buna önlem istiyorum
üye banlamayla önlem almak imkansız ya her taraftar kendi bölümde yazsın yada en ufak rahatsız edici yorumda bulunmasın

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall ve Samsunspor

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
:) eğer seni rahataız ediyorsa şikatet et butonunu kullanabilirsin sonra değerlendirilir

• Beğen
Tepkiler: .Murat.
Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
bence de şikayet, uyari, ceza, ban ile önüne geçilmez .. tamam uygunsuz msjlar şikayet ediliyor zaten ama saygi çerçevesinde yazmayi madem öğrenemedik herkez kendi bölümüne yazsin, deplasman yapmak yok :ehe

( başari, tebrik vs msjlar kalsin sadece )

• Beğen
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
bence de şikayet, uyari, ceza, ban ile önüne geçilmez .. tamam uygunsuz msjlar şikayet ediliyor zaten ama saygi çerçevesinde yazmayi madem öğrenemedik herkez kendi bölümüne yazsin, deplasman yapmak yok :ehe

( başari, tebrik vs msjlar kalsin sadece )

olabilir :D

.Murat.

.Murat.

Üye
    Konu Sahibi
Sadece benimi rahatsız sanıyorsun?şikayet butonu bi işe yaramaz
hangi taraftar olursa olsun rakip taraftarın yazdığı ufak iğneleme sözde kızıyor
samsunspor arkadaşımızın dediği gibi kutlama mesajları dışında yazılmasın

yaren_dede

yaren_dede

Üye
isteyen istediği yere yazabilir bunuda engelliyemez kimse. Eğer üye sorun çıkarıyorsa yada rahatsızlık veriyorsa şikayet butonunu kullanın

.Murat.

.Murat.

Üye
    Konu Sahibi
isteyen istediği yere yazsın tartışmalar çıksın öylemi nasıl olsa cezası kesiliyor demeye getirmişsin yaren dede

yaren_dede

yaren_dede

Üye
ceza gerektiren şekilde konuşursa ceza alır yani dünyada işler bu şekilde yürüyor kurallara uymazsan ceza alırsın. Kısacası evet onu diyorum

.Murat.

.Murat.

Üye
    Konu Sahibi
ben öneri bekliyorum sizlerden illaki dediğim gibide olsun demek yanlış olur
öneri sunarsan sevinirim

yaren_dede

yaren_dede

Üye
şimdi sen gs bölümüne fb taraftarı yorum yapmasın diyorsun; yani nasıl bir çözüm bekliyorsun anlamadım. Böyle bir istek yaparken çözüm önerisinide sunmanız gerekir

sanal hacker

sanal hacker

Üye
:)) rakıplerı şikayet butonu

Kingmortall

Kingmortall

Üye
zor tutuyorum kendimi birine patlayacağım

.Murat.

.Murat.

Üye
    Konu Sahibi
ne şikayet butonuymuş gelen butondan söz ediyor:D
arkadaşlar benmi anlatamıyorum sizmi anlamak istemiyorsunuz
örnek vereyim size> diyelimki ben cezaya razıyım bile bile rakip takım bölümünde hakaret tartışma çıkarıcı yorumlarda bulundum
nasıl olsa cezaya razıyım peki bana cevap veren tartışmaya katılan kişilerin suçune?onlarda hakaret etseler
sadece benim yüzümden onlarda cezaya maruz kalsa yok kalmaz diyeceksinizde kaldığını kabul edelim
herkes bu şikayet butonu kullanacak kadar sabırlımı ağzına geleni yazar
kurunun yanında yaş neden yansın. anladınız umarım

asigsasi

asigsasi

Üye
ben yaklaşık 4 sene olacak üye olalı 3 kişi beni iyi dolduruşa getirdi bende bi laf söyledim ve suçlu ben oldum kışkırtanlara birşey yok uyarı cezası aldım ve o günden sonra daha da futbol bölümüne girmiyorum hiç olmasa kafam rahat

• Beğen
Tepkiler: 'Enver' ve .Murat.
.Murat.

.Murat.

Üye
    Konu Sahibi
ben yaklaşık 4 sene olacak üye olalı 3 kişi beni iyi dolduruşa getirdi bende bi laf söyledim ve suçlu ben oldum kışkırtanlara birşey yok uyarı cezası aldım ve o günden sonra daha da futbol bölümüne girmiyorum hiç olmasa kafam rahat
anlatmak istediğimde bu anlayan yokki

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Mesaj onayıyla uğraşılmaz ki arkadaşlar. 2 mod aktif olacak diyorsunuz da modların da özel hayatları olan insanlar olduğunu unutmayalım.
Burda önemli olan birisi sizi tahrik ediyorsa üstüne gitmeyeceksiniz, kendi normal yorumunuzu yapacaksınız. Eğer karşı taraf hakaret veya sizi rahatsız edici söylemlerde bulunuyorsa şikayet butonunu kullanacaksınız. Bunun dışında şu saatler arası şurda mesaj yazılmasın, sadece şu kişiler mesaj yazsın gibi yöntemler pratik olarak çok kullanışsız ve olumsuz çözümlerdir. Sizlere düşen tahriklere kapılmamak ve sorunları yönetime ileterek gerekli çözümü beklemek.

• Beğen
'Enver'

'Enver'

Üye
Görmezden geleceksin, konuşur konuşur susarlar..

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
daha o kadar sabırlı değilim bu konuda bir sus iki sus nereye kadar benim için sıkıntı yok o bölümün kapısının önünden bile geçmiyorum

yaren_dede

yaren_dede

Üye
adabı ile cevap verirseniz ceza almazsiniz. bende birkaç defa bölüme girip ceza almadan çıktım yani hatta birkaç kişiyide şikayet ettim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt