[Fringland Ltd.] fring v7.01(23) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Fringland Ltd.] fring v7.01(23) Symbian^3 Signed
Fring yeni sürümü tüm iOS, Android ve Symbian cihazlar arasında ücretsiz iletişimi sağlar.

Ücretsiz görüntülü sohbet. Ücretsiz uluslararası sesli aramalar + fring arkadaşlarınla canlı sohbet

* Ücretsiz görüntülü sohbet
* Ücretsiz sesli aramalar
* Ücretsiz canlı sohbet
* Ucuz uluslararası telefon görüşmeleri (fringOut ile dakikası 1 sent'ten başlayan fiyatlarla)

Yenilikler:

- a better quality of service making all fring communication faster and easier
- a new & improved user interface
- improved video call quality based on your real-time bandwidth / network conditions
- a faster and simplified registration process (via phone number – instead of userID / passwords)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: blueeye_hc_hc, ebucihad, xersanx ve 6 diğerleri

tempestshine

tempestshine

Üye
:tşk:

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Uygulama mükemmel çalışıyor. Android ile test ettim. Hem sesli hem de videolu arama başarılı. :oke:

• Beğen
Tepkiler: ahmet_24 ve -Börteçine-

dmatias

Üye
arkadaşlar sadece fring olan arkadaşlarımı nasıl görebilirim ya benim listemde kimse kullanmıyo yada ben bulamadım

catdog136

catdog136

Üye
görüntülü konuşma varsa çok iyi deneyelim, teşekkürler :)

arslanla

arslanla

Üye
:tşk:

Boran20

Boran20

Üye
Teşekkürler. v4.5(18)'den v7.01(23)'e yükselmiş sanırım :)

asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
en kısa zaman da türkçe olacaktır

• Beğen
Tepkiler: ahmet_24
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
arkadaşlar sadece fring olan arkadaşlarımı nasıl görebilirim ya benim listemde kimse kullanmıyo yada ben bulamadım
Uygulamaya girişte rehber görünümü olan yerde en üstte kişinin sol tarafındaki simge farklı ise fring kullanıyordur.

• Beğen
Tepkiler: ahmet_24

LeDorean

Üye
evet bende denedim çalışıo android telefonla konuştum görüntülü, önceki versiyonda bende çalışmamıştı bunda oldu :)

anlamamki

Üye
onceki versiyon uzerine guncelleme yaptim acmiyor?
nosbarr turkceye cevirirsen super olacak
saygilar

- - - Eklendi - - -

eskısını sıldım bunu yukledım ama fring kullanıcı adımla degılde tel nosu ıle acıldı fring kullanıcı adımla nasıl acıcam bunu ben ?

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
onceki versiyon uzerine guncelleme yaptim acmiyor?
nosbarr turkceye cevirirsen super olacak
saygilar

- - - Eklendi - - -

eskısını sıldım bunu yukledım ama fring kullanıcı adımla degılde tel nosu ıle acıldı fring kullanıcı adımla nasıl acıcam bunu ben ?

Uygulama değişmiş artık kullanıcı ile girmek gerekmiyor eskisinde vardı hatta msn de eklenebiliyordu ama şimdi sadeleştirmişler sadece no ile giriliyor ve sms ile doğrulama yapıyor anlayacağınız whatsapp tarzı birşey olmuş ama güzel ve temiz olmuş

Telefonu hackli olmayanlar için türkçe dil
uygulamayı mutlaka e ye kurun telefonun ayarlarından usb bağlantı ayarlarını depolama yapın ve telefonu usb ile pc ye bağlayın aşağıda linkte verdiğim zip içindeki r01 ile r14 dil dosyalarını e resource apps içine atın değiştirilsin mi dediğinde evet deyip usb bağlantısını kesin ve uygulamayı başlatabilirisiniz

Telefonu hackli olanlar için türkçe dil
indirdiğiniz zip dosyasının içindeki r01 ile r14 dil dosyalarını uygulamayı kurduğunuz c veya e resource apps içine x plore ile atın değiştirilsin mi sorusuna evet deyin. Dil dosya atma işletimi yaparken fring mutlaka kapalı olsun. attıktan sonra uygulamayı açabilirsiniz.

türkçe çeviri tam tamamlanmadı %70 civarı ama eksikliğini hissetmeyeceksiniz tamamlanıp uygulama içine gömülüp maxipda paylaşılacaktır.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: telepati75
kemiksesi

kemiksesi

Üye
paralı abi bu ara diyorsn 10 yuro istiyo siz nasıl kullandıniz .

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
karşı telefonda da fring olmalı ve açık olmalı o zaman ara dediğinde 2 seçenek yerine 4 seçenek çıkar

1 fringten paralı arama yani fring konturun olmalı yani sen net üzerinden normal cep numarasını ararsın
2 şebeke arama normal konturun olmalı direk telefondan ararmışsın gibi
3 web arama iki telefonda internet üzerinden sesli görüşür ücretsiz ama karşı taraf fring açık olmalı ve iki telefon nete bağlı olmalı
4 video arama internet üzerinden görüntülü görüşülür yani karşı taraf fring açık olmalı ve nete bağlı olmalı ve ücretsizdir

ara da bir seçenek daha var oda kişi fringe kayıtlı değilse katılması için sms ile davetiye atar.

kemiksesi

kemiksesi

Üye
hah tamamdir aydınlandım sağ ol dostum :-)

• Beğen
Tepkiler: tupac05

anlamamki

Üye
Yaw kardesım bu fring illet bıse olmus
siz nasıl net uzerı goruntulu konusma yapıyorsunuz ben hala anlamıs degılım
daha once 2 yıldır frıng kullandım ama bu surumden hıc bıse anlamadım
aramalrım hep kontur uzerı ucretlendırılıyor
daha once ne guzel ınternet uzerı goruntulu ve seslı konusma yapıyorduk
şimdi ise bunu kaldırmıslar gozukuyor
yada nasıl net uzerı goruntulu konusma yapıyorsanzı bırı buraya anlatsın
saygılar

- - - Eklendi - - -

karşı telefonda da fring olmalı ve açık olmalı o zaman ara dediğinde 2 seçenek yerine 4 seçenek çıkar 1 fringten paralı arama yani fring konturun olmalı yani sen net üzerinden normal cep numarasını ararsın 2 şebeke arama normal konturun olmalı 3 web arama iki telefonda internet üzerinden sesli görüşür ücretsiz ama karşı taraf fring açık olmalı 4 video arama internet üzerinden görüntülü görürüşur yani karşı taraf fring açık olmalı ücretsiz

her 2 taraftada fring acık yanı 2 teldede kısı uzerıne geldıgımde 3 arama seklı gozukuyor hep gsm uzerı arama gerceklesıyor yanı 4 arama seklı bende gozukmuyor
zaten frıng acıldıgında sadecenumaralar var ,esımın telındede aynı sekılde 2 taraf frıng acık numaralaruın ustune gelınce 3 arama seklı gozukuyor,acıkcası ben net uzerı free gorusme yapamadım bu surumde saygılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yaw kardesım bu fring illet bıse olmus
siz nasıl net uzerı goruntulu konusma yapıyorsunuz ben hala anlamıs degılım
daha once 2 yıldır frıng kullandım ama bu surumden hıc bıse anlamadım
aramalrım hep kontur uzerı ucretlendırılıyor
daha once ne guzel ınternet uzerı goruntulu ve seslı konusma yapıyorduk
şimdi ise bunu kaldırmıslar gozukuyor
yada nasıl net uzerı goruntulu konusma yapıyorsanzı bırı buraya anlatsın
saygılar

- - - Eklendi - - -

her 2 taraftada fring acık yanı 2 teldede kısı uzerıne geldıgımde 3 arama seklı gozukuyor hep gsm uzerı arama gerceklesıyor yanı 4 arama seklı bende gozukmuyor
zaten frıng acıldıgında sadecenumaralar var ,esımın telındede aynı sekılde 2 taraf frıng acık numaralaruın ustune gelınce 3 arama seklı gozukuyor,acıkcası ben net uzerı free gorusme yapamadım bu surumde saygılar
Ücretsiz olması için her iki tarafta da fring kurulu ve açık olmalı.

anlamamki

Üye
her iki taraftada fring kurulu ve acik

Üst Alt