FreeUnRAR v1.01 [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic - N97 Java Applications]

Sponsorlu Bağlantılar

dj_online_1907

Üye
teşekkürler

abdulkaradeniz

abdulkaradeniz

Üye
evet telden giriyoz sis olarak upload yapacak yok mu??

estomb

Üye
teşekkürler :oke:

exorcist_19

Üye
kardeşim bunun sertifikası ölmüş yenile şunun sertifikası

buyukkaptan90

Üye
arkadaşlar programı rardan çıkarıp upload edemezmsiniz telden giriyorm zate :D

twiligkoliq

twiligkoliq

Üye
benim telefonum nokia xpress 5800 ben bir tema indirdim ama tele yüklediğimde açmadı rar dı proğramıda şimdi bu Freeunra proğramı indirince açlırmı???

*-king-*

*-king-*

Üye
sağol

keskın03

Üye
arkadaşlar bi hayır yapacaksanız sonuna kadar yapın benim rarlı dosyayı açma imkanım olsa neden rar programı arayımkı sizlerden çok özür diliyorum ama ( saçmalııııııııııık)

'Şeref'

Emekli Yönetici
arkadaşlar programı rardan çıkarıp upload edemezmsiniz telden giriyorm zate :D

benim telefonum nokia xpress 5800 ben bir tema indirdim ama tele yüklediğimde açmadı rar dı proğramıda şimdi bu Freeunra proğramı indirince açlırmı???

arkadaşlar bi hayır yapacaksanız sonuna kadar yapın benim rarlı dosyayı açma imkanım olsa neden rar programı arayımkı sizlerden çok özür diliyorum ama ( saçmalııııııııııık)

evet telden giriyoz sis olarak upload yapacak yok mu??

gerçekten tuhaf bi şey. Rar bana programı rarlı:)
cepten giren arkadaşlar ilk önce verdiğim linkteki konudan Xplore yi indirip tlfnunuza kurun rahatlıkla rar dosyalarını açmak için..:oke: freeunrar programını rar dosyası oluşturmak için kullanabilirsiniz.:oke:
http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...s60v5-signed-orijinal-turkce-3-sn-385523.html

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
TeşekkürLeR... :oke:

keskın03

Üye
ya arkadaş rar dosyasını tekrar niye rarlı veriyorsunki rar açma imkanım olsa uğraşırmiyin böyle abudık gubıdık şeylerle

evrensel_boy

evrensel_boy

Üye
teşekkürler

xenon56

xenon56

Üye
eh be rar li dosyaları açma programini rarlayıp neden koyuyorsunuz..telden giriyoruz zaten rar açma programı arıyoruz neyse sakinim ...

Alsancak*

Üye
buyrun beyler sisx var sadece rarsız

file/0d5c37dd03208e13025922290d7a884218fba14c

HalfEvil333

Üye
biz telden rar acalm diye program arıyoruz adam rarlı koymuş bi de java app. Yazmış sis programa e tabi baska forumdan kopyala - maxicep e yapıştır...

berat_berk

berat_berk

Üye
bn bu programı indirdim fakat sertifika hatası verdi

----------Eklendi @ 09:38:59 ---------- Yazıldı @ 09:36:57 ----------

ya kardes :D ben zaten rarlı dosyaları açmak için bunu indiriyorum sen bana bu dosyayı da rarlı halde önüme koymusun. Allahım ya zihniyete bak.
kardeş telefondan indirme sennde bilgisayardan indir iki daakka çıkar rar dan çok mu zor

endo16

endo16

Üye
bn bu programı indirdim fakat sertifika hatası verdi

----------Eklendi @ 09:38:59 ---------- Yazıldı @ 09:36:57 ----------

kardeş telefondan indirme sennde bilgisayardan indir iki daakka çıkar rar dan çok mu zor

Kardeş pc den girme imkanımız olsa zaten uğraşmayız telefonla 2 dk bi site açmak için yokki telefonla takılıoz

ronnin

Üye
rar dosyasını açmak için program i rar olarak göndermiş helal

okan0732

Üye
ps3 pes 2011 için bir adresten telefonumla türkçe spiker yaması çektim 475 mb boyutunda 3 part halinde indirdim. Telefonum 5800. Xplorer programıyla açıyorum fakat rarları çıkaramıyorum.. Pc yok telefon üzerinden ne yapabilirim?

Üst Alt