FreeStore_StoreDroid v9.0

Sponsorlu Bağlantılar

mabdussamed

mabdussamed

Üye
Solar walk diye 2 liralık bir uygulama var hiçbir yerde çalışan sürümünü bulamamıştı. Sizin ppaylaştığınız programı da denedim bulamadı.. Yardımcı olabilir misiniz

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Solar walk diye 2 liralık bir uygulama var hiçbir yerde çalışan sürümünü bulamamıştı. Sizin ppaylaştığınız programı da denedim bulamadı.. Yardımcı olabilir misiniz
Calışan derken lisans kontrolü mü var?

mabdussamed

mabdussamed

Üye
Calışan derken lisans kontrolü mü var?
web sitelerinde hiç bulamadım.sadece blackmarkette apk sını buldum rootlu/rootsuz cihazda lisans denetimlerini kapatarak denedim program hiç açılmıyor bile.Apk sı 10 mb gibi bir şeydi lakin 200 mb küsür de obb dosyası vardı (free sürümünden biliyorum)

Anil-D

Anil-D

Üye
Teşekkürler abi

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
web sitelerinde hiç bulamadım.sadece blackmarkette apk sını buldum rootlu/rootsuz cihazda lisans denetimlerini kapatarak denedim program hiç açılmıyor bile.Apk sı 10 mb gibi bir şeydi lakin 200 mb küsür de obb dosyası vardı (free sürümünden biliyorum)
Buna benzer uygulamalar paylastim çeşitli uyg. Bolumunde eski konulara bir bak istersen

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi

Linkteki uygulamaya bir bak istersen

Star Chart Infinite v3.0.06 (3006000) (gps destekli uzay haritasi) - MaxiCep

Birkaç farkli uygulama daha paylasmistim ama isimleri aklımda degil

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Bende bu alandaki uygulamalar zaten mevcut.. Bana solarwalk lazım. Blackmarkette var ama hem Ingilizcem iyi değil hemde obb hakkında birşey geçmiyordu.sana zahmet olmazsa bi ordan bak
Yinede sağol kardeş
Blackmarketten indir belki data dosyasını kendisi cekiyordur :)

M.F.E

Üye
Teşekkürler

• Beğen
kezban yenge

kezban yenge

Üye
Her uygulamayı indirmiyor maalesef En azından birçok program var. :tşk:

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Keşke kitaplarıda indirebilse

• Beğen
Tepkiler: germansoldier
Adanalim

Adanalim

Üye
Selam Bahadir arkadas, bu programi indirmek istiyom lakin "apk" olarak sorun yasiyorum, rica etsem bu programi "rar dosyasi icinde paylasman mümkünmü? tesekkür

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Selam Bahadir arkadas, bu programi indirmek istiyom lakin "apk" olarak sorun yasiyorum, rica etsem bu programi "rar dosyasi icinde paylasman mümkünmü? tesekkür
Ne gibi bir sorun yasiyorsun?

Üst Alt