Freesigner İle Cepte İmzala

Sponsorlu Bağlantılar

teomaniaa

teomaniaa

Üye
    Konu Sahibi
Freesigner İle Cepte İmzala
Tabiki bunları daha öncesinden ''cer'' ve '''' dosyaları edinmiş arkadaşlarıma anlatıyorum cer ve dosyaları olmayanlar forumda aradığını bulabilir.
İlk olarak programımızı indirelim
Sonra telefonumuza yükleyip açıyoruz.
Setting e girip gerektiren yerlere ''cer'' ve '''' dosyalarımızı atıyoruz (Self sign cert) cer dosyamız (Self sign ) dosyamız​

Gerekli yerleri doldurduktan sonra programa dönüyoruz.
Ardından sertifikalayacağımız uygulamayı klasörümüzden seçiyoruz.​

Uygulamanın üzerine gelip Options Add diyoruz ve uygulamamız ekleniyor.​

İşlemimiz bitiyor go! tıklıyoruz ve en geç 10 sn. içinde imzalanmış uygulamamız hazır.
İmzalı uygulamamızı imsasız uygulamanın bir üstünde aynı klasörde bulabilirsiniz​

Not: Kendi anlatamımdır. Faydalı olabildiysem ne mutlu Bi teşekkür yeter !:oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: serhat1113, buyas, dellos2001 ve 9 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Konu başlıgı düzeltilip dosyalar eklenmiştir...
Teşekkürler..

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
Sağoool.

burulay

Üye
arkadaşlar artık serfitika ile uğraşmak istemiyormusunuz [email protected] simbiyem 3rd telefonlarınıza n73ten tutun n80e kadar her telefona serfitika sorununu ortadan tek bir proğramla kardırıyorum proğramın üreticisi bnim sizlerede yollayablrm sadece bi proğramla serfitika artık yokk

teomaniaa

teomaniaa

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar artık serfitika ile uğraşmak istemiyormusunuz [email protected] simbiyem 3rd telefonlarınıza n73ten tutun n80e kadar her telefona serfitika sorununu ortadan tek bir proğramla kardırıyorum proğramın üreticisi bnim sizlerede yollayablrm sadece bi proğramla serfitika artık yokk
Kardeş böyle bir program var bizde biliyoruz bunu zaten dediğin yöntem telefonu hacklemektir :oke:

karcepoyt

karcepoyt

Üye
eyvallah kardeş bunun tükçesini bulabilirmiyiz

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
programları nasıl sertifikalayacağız diyen arkadaşlara yardımı dokunacak güzel bir program,teşekkürler.

dsfc

Üye
cer ve i hafıza kartına atmamız gerekiyor mu bu programda cer ve i programdan seçebilmek için biraz daha detaylı anlatabilir misiniz? uygulayanlar varsa :)

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşım cer ve k.eyi opda dan aldım ama bu senin buraya koydugun freesigner programini 5800 telime yüklemeye calıstıgımda oda sertifika sorunu veriyo napcaz şimdi? Skyfire me yeneden kavuşmam lazım :D

lgkg300

lgkg300

Üye
cer ve leri buraya upload eder misiniz? veya nasıl bulacağız bu cer leri

nazirhazir

Üye
hocam çok sağol nezaman dır bunu arıyodum daha önce yükleyip kullanmıştım bence eniyisibu boşuna başkasını aramayın arkadaşlar ayar için de settinge girin orda cer diye yer var ilk ikitanesi ney bilmiyorum ama zaten onları seçemiyosun daha altta gene cer ve diye yerler var oralardan seçilcek cer ve ondan sonrada üstadın anlattığıgibi devam paylaşım için sağol allah kolaylık versin

buyas

buyas

Üye
teşekkürler

Üst Alt