Free-iSMS AllInOne v1.12 Final S60v5 v3 ^3 SymbianOS9.4 Signed [Update: 15.04.11]

Sponsorlu Bağlantılar

scr4

Üye
mesaj geliyor ama gitmiyor ya of :S

akdemir

akdemir

Üye
Programı acın ordan seting e tıklayın ichat setting var onun disabled yapın mesaj gonderebilirsiniz sorun sadece ordakı ayarın enable olması

rapist

rapist

Üye
emeğine sağlık kardeşim

PureFood

PureFood

Üye
S60V5 uyar demi ? bende deneyeyim.

catlak24

catlak24

Üye
mesaj gitmiyor yaw. Yalan yanlış şeyler paylaşmayin.

habbuj

habbuj

Üye
teşekkürler:oke:

EsraAy.

Üye
sertifika hatası diyor yüklemiyorr ??

fifty_54

Üye
Evet çok kullanışlı bir program E72'de 1.12 versiyonunu kullanıyorum yeni sürümlerinde ifadeler ASCI değil yani farklı karakterlerden ifadeler oluşuyor örn.( <3 yerine kalp çıkmıyor)
bide türkçeye tam çevirisi yapılmamış arkadaşlar sertifika sorunu olmaksızın orjinal sitesinden indirebilirsiniz işte link : http//m.m15.cn/isms

kasırga222

Üye
arkadaslar samsung ınnov8 var bende kuramadım nasıl kurulcak bu program

hastalavista155

Üye
beyler kurulmuyor telefona ya dosya bozuk diyor telefon 6680

bhaskan

Üye
msjlar gitmiyo dostm ;)

rytller

Üye
renk ayarlarını degiştirebilme şansımız varmıdır... bilgisi olanyada degiştiren yazarsa güzel olur.. :))

onurk123

Üye
Mesaj geliyor ancak gitmiyor :hih:

sidneh

Üye
E6-00'a kurdum, ovi store'da belle ile uyumlu değildir diyordu ama gayet de tıkır tıkır çalışıyor şu an. Zaten bu symbianda ne uyumlu ne değil, bir türlü çözemedim gitti.

byzbgr

Üye
Programı acın ordan seting e tıklayın ichat setting var onun disabled yapın mesaj gonderebilirsiniz sorun sadece ordakı ayarın enable olması

seting tıkladgmda ichat setting dıye bsy ckmıo .s

kovboyipod

Üye
1.8 versyonu stedde var sorunsuz ve turkce tavsiye ederim hatasiz..

bitirimapo61

bitirimapo61

Üye
arkadaşim eline sağlik free sürümünden iyi çalişiyor ama . TÜRKÇESINI NE ZAMAN RAFLARDA GÖRECEGIZ SIGNED SÜRÜMÜN TÜRKÇESINI :) TEŞEKKÜRLER

evrok

Üye
sağolasın

Üst Alt