Free-iSMS AllInOne v1.12 Final S60v5 v3 ^3 SymbianOS9.4 Signed [Update: 15.04.11]

• 16 Nisan 2011
  • 17280 Okunma
  • 38 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

İphone telefonunda kullanılan mesaj programının symbiana uyarlanmış versiyonu
    free İ sms nin 1.12 final sürümü çıktı

Yazan: metyuu
    rakiman, gungor17, aga17 ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. teşekkürler

3. emeğine sağlık acaba türkçemi?

4. hayır türkçe değil ama yakında çevrilir

aliihsan_3 bunu beğendi.
  5. n78 de açamıyorm işletim sistemi s60 v3 yükleme dosyası bilinmeyen dosya kullanamıyormuym bu programı ?

6. çok sağolasın dostum

7. arkadaşlar ben kendim sifre koydum sonra unutum şifremi.. Kaldirdim yükledim gene ayni şifre ne yapmam lazim varsayilan şifrenin aktif olması için?

8. Hiç açıklama yok bu nedir bedava sms mi yolluyoruz yoksa sadece sms kısmı balon şekilde fmi gözüküyor.

9. Ben mesaj gonderemıyorum gonderdıklerım ıletılmıyor ama mesaj alabılıyorum... Sorun neden kaynaklanıyor olabilir.
    Telefon modelik e5

byzbgr bunu beğendi.
  10. mesaj gonderilmiyor ama geliyor napcaz?

11. internet olmadan yollamıyo

12. Denedim hiç bir sorun yok... Açıklama isteyen arkadaşlar için söylüyorum Bedava sms falan değil. Ek bir mesajlaşma programı bir nevi i phonedeki gibi bir kişiden gelen mesajların hepsini bir ekranda aşağı yukarı kaydırıp gorebiliyorsunuz... 2 yıldır ben bu progamı kullanıyorum..

13. kayıt için herşeyi yazıyorum kaydol tuşuna basıyorum mesaj gönderiyor bana geliyor mesaj internete bağlanıyor internet hakkım var bağlanıyor ama sonunda email gibisinden birşeyler yazıyor kayıt yapmıyor yardım ederseniz sevinirim

14. sgl

15. gelen mesajlara bakıyor ama yollamıyor acil yardım

----------Eklendi @ 20:03:18 ---------- Yazıldı @ 19:46:00 ----------

acil yardm lütfen

----------Eklendi @ 20:21:23 ---------- Yazıldı @ 20:03:18 ----------

bu arada sadece enter schdule msage dan atıyor bunu lütfen acil yardım

----------Eklendi @ 20:48:14 ---------- Yazıldı @ 20:21:23 ----------

bakan yokmu arkdaşlar

16. bende de ayn hata var, mesaj alıyorum ama atamıyorum, ilgilenebilir misiniz

17. teşekkürler

18. arkadaşlar gonderemırum alıorum ama yardımcı olan kımse kullanan oyk mu

19. Programı kullanıyorum çok iyi çok farklı bi havası var :) ama şu dil sorununu çözücek bi dil programı yok mu ? acil cevap alabilirsem sevinirim.

Yüklüyor...
23/09/2018 - 11:21