Fp2 Güncellemeleri [Temel Güncellemeler]

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Șu anda benim telefon (Nokia 808 Pureview FP2_113.010.1507)-bu durumda Senin fW-buna kura bilirmiyiz birde kurmak için bilgisayar lazimmi indirip nasil kurabilirim ???
Kurabilirsin.Pcde Gerekli

Elnur808

Üye
Çok teșekküller kardeș herangi bir uyqulama lazim olucakmi Windows 10-bir tosiba ile yapabilirim herhalde Tamam indirdim .rar-in içinde 7tane dosya var telefonu bilgisayara bağlayib bunlari telefonun herangi bir klasörüne atmak lazim heralde bilgi verebilirmisin rica etsem
Tamam kardş arașdirdim buldum bunu Phoenix V.2012.50.001.49220-proqrami ile yapmak lazim yutubdan izledim linkler var altinda ordan indiribilirim herhalde izledim videoyu çok teșekküller böyle bir hizmet icin Bu arada bende resim çekiyorum oyüzden Nokia 808 en iyisi-Ben ressamim elimle resimler yapiyorum insanlarin resmini çiziyorum manzaralar çiziyorum bunlar için Nokia 808 41mp kamerasiyla bana çok yardimci oluyor Yapdiğim resimler facebook da var link atayim bakmak istersen

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Çok teșekküller kardeș herangi bir uyqulama lazim olucakmi Windows 10-bir tosiba ile yapabilirim herhalde Tamam indirdim .rar-in içinde 7tane dosya var telefonu bilgisayara bağlayib bunlari telefonun herangi bir klasörüne atmak lazim heralde bilgi verebilirmisin rica etsem
Tamam kardş arașdirdim buldum bunu Phoenix V.2012.50.001.49220-proqrami ile yapmak lazim yutubdan izledim linkler var altinda ordan indiribilirim herhalde izledim videoyu çok teșekküller böyle bir hizmet icin Bu arada bende resim çekiyorum oyüzden Nokia 808 en iyisi-Ben ressamim elimle resimler yapiyorum insanlarin resmini çiziyorum manzaralar çiziyorum bunlar için Nokia 808 41mp kamerasiyla bana çok yardimci oluyor Yapdiğim resimler facebook da var link atayim bakmak istersen
Phoneix İle Nokia Cihazlara Flash Atma ( Dead Phone Flash )
Phoneix İle Nokia Cihazlara Flash Atma ( Dead Phone Flash )

Symbian Belle Fp2 Uygulama Arşivi 220 Adet Uygulama Arşivi
Symbian Belle Fp2 Uygulama Arşivi 220 Adet Uygulama Arşivi
Symbian Belle Fp2 HD Oyun Arşivi [94 Adet] 2.50 GB [26 Mart 2016]
Çoklu Paylaşım - Symbian Belle Fp2 HD Oyun Arşivi [94 Adet] 2.50 GB [26 Mart 2016]

• Beğen
Tepkiler: Elnur808
TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

merve-keskin04

Üye
hocam kurulmuyor wifi hariç

nokia 603 belle fp2

• Beğen

merve-keskin04

Üye
yok hocam bir tek wifi güncellemesi yükleniyor diğerleri yüklenmiyor

merve-keskin04

Üye
yüklü değil yeni sürümü

yükletince de güncelleştirme hatası veriyo

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
yüklü değil yeni sürümü

yükletince de güncelleştirme hatası veriyo
O Zaman Yüklü Demektir.Güncelleştirme Hatası Demek C Deki Dosyaların Yüklenememesi Demek.Widgetlere Bakın yada Kamera Arayüzüne Bakın Oradan ANlarsınız

Dark_65

Dark_65

Üye
Teşekkürler :) ;}

• Beğen
anlgms06

anlgms06

Üye

Öncelikle İçerik Şu Şekildedir:
Wifi Güncelleme si v.10.4(8)
Kamera ve Galeri Güncellemesi
SMS Düzeltme Güncellemesi
Facebook Resim Paylaşma Düzeltmesi
E-Mail ve Ajanda Düzeltmesi
Yeni Ev Ekranı Widgetleri
3G Düzeltme
Güncellemelerini Bu Paylaşımda Bulabilirsiniz Bana Göre Temel ve Önemli Güncellemeler Bunlar Hepsi Denenmiştir Çalişmaktadırlar.
Sadece Future Pack 2 Güncellemesine Sahip Cihazlar Yüklesinler Aksi Halde Sorun Yaşarlar Yani Belle Refresh Yazılımına Sahip Olanlar Yüklemesinler!

Güncellemeleri Buradan Toplu Olarak İndirmek İçin:
Mediafire

Mega.nz

OneDrive

Teker Teker İndirmek İçin İse Dosya Eklerini Kullanabilirsiniz.

N8 İçin kamera dosyalarını sakın denemeyin mecbur yeni yazılım atmak zorunda kalırsınız

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Hepsini deneyeceğim yazarım sonuçları

Üst Alt