Fp2 Güncellemeleri [Temel Güncellemeler]

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Fp2 Güncellemeleri [Temel Güncellemeler]

Öncelikle İçerik Şu Şekildedir:
Wifi Güncelleme si v.10.4(8)
Kamera ve Galeri Güncellemesi
SMS Düzeltme Güncellemesi
Facebook Resim Paylaşma Düzeltmesi
E-Mail ve Ajanda Düzeltmesi
Yeni Ev Ekranı Widgetleri
3G Düzeltme
Güncellemelerini Bu Paylaşımda Bulabilirsiniz Bana Göre Temel ve Önemli Güncellemeler Bunlar Hepsi Denenmiştir Çalişmaktadırlar.
Sadece Future Pack 2 Güncellemesine Sahip Cihazlar Yüklesinler Aksi Halde Sorun Yaşarlar Yani Belle Refresh Yazılımına Sahip Olanlar Yüklemesinler!

Güncellemeleri Buradan Toplu Olarak İndirmek İçin:
Mediafire

Mega.nz

OneDrive

Teker Teker İndirmek İçin İse Dosya Eklerini Kullanabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: MAERKEK, Dark_65, hastaa ve 2 diğerleri

onurw58

onurw58

Üye
teşekkürler güzel paylaşim microsoft desteği kestikten sonra çok fazla kişi bunu bekliyordu ve anlamadığim konu şu fp2 cihazların içinde nokia n8 de varmi?

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler güzel paylaşim microsoft desteği kestikten sonra çok fazla kişi bunu bekliyordu ve anlamadığim konu şu fp2 cihazların içinde nokia n8 de varmi?
SMS Düzeltme Güncellemesi Yeni ve Ev Ekranı Widgetleri vede E-Mail ve Ajanda Düzeltmesi Bu üçünü Yükleyebilirsin Sanırım Telefonuna N8 Belle Refresh Bir Cihaz Maalesef Fp2 Değil Diğer Güncellemeleri Yüklersen Cihazinda Sorun Olacaktır.

onurw58

onurw58

Üye
SMS Düzeltme Güncellemesi Yeni ve Ev Ekranı Widgetleri vede E-Mail ve Ajanda Düzeltmesi Bu üçünü Yükleyebilirsin Sanırım Telefonuna N8 Belle Refresh Bir Cihaz Maalesef Fp2 Değil Diğer Güncellemeleri Yüklersen Cihazinda Sorun Olacaktır.
saol kardeş ama ben kafaya taktım hani benim kamera bozuk ya şu kamera ve galeri güncellemesini yapacam belki bi umut düzelir kameram olmadı başka şeyler deniyecem neyse ewl

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
saol kardeş ama ben kafaya taktım hani benim kamera bozuk ya şu kamera ve galeri güncellemesini yapacam belki bi umut düzelir kameram olmadı başka şeyler deniyecem neyse ewl
Onu Yapma Onu Yaparsan Hiç Açamayabilirsin Kamerayı O Sadece Fp2 Arayüzüne Ait Bir Güncelleme

onurw58

onurw58

Üye
bilmiyorum şu deat flashda işe yaramassa son çağre onu deneyecem açılmassada tel artık çöp olacak çünkü ben n8 uygun fiyatlı ve güzel kameralı diye aldım ama nokia saolsun güzelim kamera çalişmıyo kamerayı halledemessem satarım belki

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum şu deat flashda işe yaramassa son çağre onu deneyecem açılmassada tel artık çöp olacak çünkü ben n8 uygun fiyatlı ve güzel kameralı diye aldım ama nokia saolsun güzelim kamera çalişmıyo kamerayı halledemessem satarım belki
Parça Olarak Yada Tümden Satarsın Sorun Olmaz

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: onurw58
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
videodaki modlarda-parametrelerde değişiklikler varmı peki?

• Beğen
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
güzel paylaşım hackleme yapınca deneyeceğim

Son düzenleme:
  • Beğen
- S.O.U.L.F.L.Y -

- S.O.U.L.F.L.Y -

Üye
:tşk: çok güzel bi konu olmuş :)

• Beğen

Elnur808

Üye
Kamera ve Galeri Güncellemesi Nokia 808 Pureview fp2-ye yüklenmiyor yardim

• Beğen

Elnur808

Üye
Evet (Ошибка при обновлени)-diyor telefon rus dilinde Rompatcher den her hangi bir yamami lazim telefon haçkli güzel çalișiyor önceler kendisi yenilenirdi hard reset atdiğimdan sonra :) șimdi yenilenmedi :( Gallery çok dandik

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Evet (Ошибка при обновлени)-diyor telefon rus dilinde Rompatcher den her hangi bir yamami lazim telefon haçkli güzel çalișiyor önceler kendisi yenilenirdi hard reset atdiğimdan sonra :) șimdi yenilenmedi :( Gallery çok dandik
Normalde Hata Almamanız Gerekiyor.Tüm Yamaları Aktif Edip Tekrar Denermisiniz Sırayla.Yine Olmazsa Bu Yazılımını Deneyin By DarkredBlue61 Hackli ve Güncel FW [113.010.1058 808 Fp2 İçin] Kendim Düzenledim Güncel ve Hackli

Elnur808

Üye
Șu anda benim telefon (Nokia 808 Pureview FP2_113.010.1507)-bu durumda Senin fW-buna kura bilirmiyiz birde kurmak için bilgisayar lazimmi indirip nasil kurabilirim ???

• Beğen

Üst Alt