fotoğrafların içinde ayrı bi klasör oluşturma,, lütfen yardım

• 23 Nisan 2011
  • 18277 Okunma
  • 12 Cevap

1. hepinize selam arkadaşlar. c6-01 model tlf aldım.. fotoğraflar ikonuna tıkladığımda ne kadar resim varsa hepsini bir fiil gösteriyo.. albüme ekle yapıyorum ekliyo eyvallah.. ama ana resimlerde hala duruyo ve ana resimlerin içindeki resmi (albüme eklediğim) sildiğimde albümdeki resimde siliniyo. bir bakıma kes değilde kopyala yapıyo.. bu konuda bana yardımcı olursanız çok ama çok mesuutt bahttiyar olurum.. resimlerin içine klasör açamıyomuyuz mesela??

Yazan: ylc84
  2. Bildiğim kadarıyla öyle bir seçenek yok. Şifrelemek veya gizlemek istiyorsanız forumda programlar mevcut...

Not:Başlığınızdaki "help meee" öbeğini kaldırmanız şiddetle tavsiye olunur.

3. "help meeee" nedir arkadaşım? Türkçe'yi doğru kullamak konusunda bir özrünüz mü var?
    Arkadaşlar lütfen dilimizi düzgün kullanmayan arkadaşlara yardımcı olmayalım...

Cezzbedici3 bunu beğendi.
  4. latife yaptım arkadaşlar.. destek konusuyla ilgilenseniz, anlamıyorsanız lüzumsuz cevap yazmasanız...

5. e:download klasörüne attığım resimler ve videolar galeride görünmüyor. Bi dene bakalım fakat bende mod yüklü ondan mı kaynaklanıyor bilmiyorum. OK.

6. teşekkür ederim,hemen deniyorum..

----------Eklendi @ 00:49:41 ---------- Yazıldı @ 00:43:45 ----------

denedim ama yine fotoğrafar klasörünün içinde çıkıyor resimler :(

7. Rica Ederim umarım sende de işe yarar.

----------Eklendi @ 00:50:45 ---------- Yazıldı @ 00:50:21 ----------

mod yüklümü senin telde?

8. cities klasorune at gorunmez

9. eski symbian versiyonlarında olan şey bunda da olur diye tahmin ediyorum, x-plore programı ile önce resimleri attığın ayrı klasörün üstüne gel 6 tuşuna bas çıkan menüden gizli ve sistemi seçeneklerini işaretle, işe yaramazsa tek tek dosyalar için yap o zaman işe yarar.

10. türkçeyi katletmeyelim lütfen şimdi konuyu başlığın düzeltilmesi için şikayet edicem... türkçemizi bozmayalım, yaşatalım...

11. birader telefondan soğumama ramak kalmıştı,, öncelikle bu siteye teşekkür ediyorum ve inan tüm içtenliğimle söylüyorum allah senden razı olsun !!

12. ne demek kardesim sen sağol

13. cities klasörü içeriğine zarar verirmi

Yüklüyor...
16/11/2018 - 16:32