fotoğrafların içinde ayrı bi klasör oluşturma,, lütfen yardım

Sponsorlu Bağlantılar

ylc84

Üye
    Konu Sahibi
fotoğrafların içinde ayrı bi klasör oluşturma,, lütfen yardım
hepinize selam arkadaşlar. c6-01 model tlf aldım.. fotoğraflar ikonuna tıkladığımda ne kadar resim varsa hepsini bir fiil gösteriyo.. albüme ekle yapıyorum ekliyo eyvallah.. ama ana resimlerde hala duruyo ve ana resimlerin içindeki resmi (albüme eklediğim) sildiğimde albümdeki resimde siliniyo. bir bakıma kes değilde kopyala yapıyo.. bu konuda bana yardımcı olursanız çok ama çok mesuutt bahttiyar olurum.. resimlerin içine klasör açamıyomuyuz mesela??

accman

accman

Üye
Bildiğim kadarıyla öyle bir seçenek yok. Şifrelemek veya gizlemek istiyorsanız forumda programlar mevcut...

Not:Başlığınızdaki "help meee" öbeğini kaldırmanız şiddetle tavsiye olunur.

webplayer

webplayer

Üye
"help meeee" nedir arkadaşım? Türkçe'yi doğru kullamak konusunda bir özrünüz mü var?
Arkadaşlar lütfen dilimizi düzgün kullanmayan arkadaşlara yardımcı olmayalım...

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3

ylc84

Üye
    Konu Sahibi
latife yaptım arkadaşlar.. destek konusuyla ilgilenseniz, anlamıyorsanız lüzumsuz cevap yazmasanız...

najanaja

najanaja

Üye
e:download klasörüne attığım resimler ve videolar galeride görünmüyor. Bi dene bakalım fakat bende mod yüklü ondan mı kaynaklanıyor bilmiyorum. OK.

ylc84

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim,hemen deniyorum..

----------Eklendi @ 00:49:41 ---------- Yazıldı @ 00:43:45 ----------

denedim ama yine fotoğrafar klasörünün içinde çıkıyor resimler :(

najanaja

najanaja

Üye
teşekkür ederim,hemen deniyorum..

----------Eklendi @ 00:49:41 ---------- Yazıldı @ 00:43:45 ----------

denedim ama yine fotoğrafar klasörünün içinde çıkıyor resimler :(

Rica Ederim umarım sende de işe yarar.

----------Eklendi @ 00:50:45 ---------- Yazıldı @ 00:50:21 ----------

mod yüklümü senin telde?

risqkrt

risqkrt

Üye
cities klasorune at gorunmez

_ardaa

_ardaa

Üye
eski symbian versiyonlarında olan şey bunda da olur diye tahmin ediyorum, x-plore programı ile önce resimleri attığın ayrı klasörün üstüne gel 6 tuşuna bas çıkan menüden gizli ve sistemi seçeneklerini işaretle, işe yaramazsa tek tek dosyalar için yap o zaman işe yarar.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
türkçeyi katletmeyelim lütfen şimdi konuyu başlığın düzeltilmesi için şikayet edicem... türkçemizi bozmayalım, yaşatalım...

ylc84

Üye
    Konu Sahibi
cities klasorune at gorunmez

birader telefondan soğumama ramak kalmıştı,, öncelikle bu siteye teşekkür ediyorum ve inan tüm içtenliğimle söylüyorum allah senden razı olsun !!

risqkrt

risqkrt

Üye
ne demek kardesim sen sağol

Üst Alt