Yardım Fotoğraf kaydetmiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

qarejmaa

Üye
    Konu Sahibi
Fotoğraf kaydetmiyor.
Arkadaşlar önceden facebookdan veya google görsellerden herhangi bir fotoğrafa basılı tuttuğumda "Fotoğrafı kaydet" butonuna bastığımda fotoğrafı kaydedip galeride görebiliyordum ancak şimdi "fotoğrafı kaydet" butonuna bastığımda "fotoğraf bu cihaza kaydedildi" diyor ama galeride göstermiyor. Çözümü bilen var mı ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kullandığın Uygulama Büyük İhtimalle Başka Bir Yere Kaydediyor SöylekiBenim Cİhaz Nokia Operadan Resim İndirdiğimdeKendi OTo Resimler Diye Bir Yere İndiriyor Tamam Dersen Aynı Böyle İndirilmiş Olarak Gösteriyor Ama Galeride AÇılmıyor Artık Nerede Bilmiyorum Mesela Kendi Tarayıcısında Aynısını Yapıyorum O Oto Görüntülerin Altına Kaydediyor Resmi Opera İse Etmiyor Ama Operada Farklı Kaydet Diyorum Konumu Ben Şeçiyorum Bu Sefer Galeride Gösteriyor Belki Seninkide Öyle Bieşydir :)

qarejmaa

Üye
    Konu Sahibi
Hocam chrome geçtim facebooktan da aynı şey oluyor. Galeride "facebook" adlı albüm var. Facebooktan indirdiğim resimleri oraya kaydederdi şimdi kaydetmiyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hocam chrome geçtim facebooktan da aynı şey oluyor. Galeride "facebook" adlı albüm var. Facebooktan indirdiğim resimleri oraya kaydederdi şimdi kaydetmiyor
Bence Uygulamada SOrun Vardır Güncellemeyi Dene Olmasa

qarejmaa

Üye
    Konu Sahibi
Facebook uygulmaaı güncel hocam.

Emrevitus

Emrevitus

Üye
Kyadetme yerini başka bir yere ayarlamışsındır uygulama ayarlarını resetle düzelir

qarejmaa

Üye
    Konu Sahibi
Facebook whatsapp chrome nasıl sıfırlarım ?

Üst Alt