Forum Teması Değisti

Sponsorlu Bağlantılar

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Lan aynı muhabbetler dönüyor baktım da. Bu dallamalar siz değilsinizdir inşallah yoksa zincirler eritilip silaha dönecektir. :gun1:
ayrıca forumda bir kıtlık olduğu belli bu sene ben yılbaşı çekilişi olduğunu görmedim. ufak tefek vpn çekilişleri olsa da ya 1 ay ya 3 ay yani eskisi gibi kıymetli hediyeler yok.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Lan aynı muhabbetler dönüyor baktım da. Bu dallamalar siz değilsinizdir inşallah yoksa zincirler eritilip silaha dönecek
Açılmaması daha iyiydi banların. Daha önce de söylemiştim bunu. Yarar getirmediği gibi ele de laf verdik. Oraya buraya yazmışlar açtılar ama gitmedim diye. Elimizdeki üyeleri tutmaya bakmalıyız. Daha önce tutulmadığı için şimdi bu durumda. Banı açılan kimse yarar getiren kişi değildi. Banlanmayan ama foruma küsen arkadaşları bulup getirmeliyiz. Eyyorlamam bu kadar.
küskünler arasında yıllar önce banlanan abilerimiz de var ve sdn gibi dh gibi forumlara göç ettiler. onları geri getirebilirsek eski günler yakındır. güzel günler görebiliriz belki , güneşli mavi günler.

• Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
Açılmaması daha iyiydi banların. Daha önce de söylemiştim bunu. Yarar getirmediği gibi ele de laf verdik. Oraya buraya yazmışlar açtılar ama gitmedim diye. Elimizdeki üyeleri tutmaya bakmalıyız. Daha önce tutulmadığı için şimdi bu durumda. Banı açılan kimse yarar getiren kişi değildi. Banlanmayan ama foruma küsen arkadaşları bulup getirmeliyiz. Eyyorlamam bu kadar.
Banlanmak için ne yapmam gerekiyor?😁

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
  • Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
İnternette yazan her şeye inanmayın sevgili arkadaşlar. Maxicep'in seveni çok ama sevmeyeni daha çok.

• Şaşırdım
Baydırman

Baydırman

Moderator
küskünler arasında yıllar önce banlanan abilerimiz de var ve sdn gibi dh gibi forumlara göç ettiler. onları geri getirebilirsek eski günler yakındır. güzel günler görebiliriz belki , güneşli mavi günler.
Gelsinler. Davetiye mi yollayalım yani? Bütün banlar açıldı, herkese de e posta gitti. Daha ne yapalım?

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
  • Beğen
  • Cool
Tepkiler: MAERKEK ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Symbiandan çıkış yapılmıyor, direk hesap sayfasına yönlendiriyor, sağ üste bir çıkış butonu eklenebilir.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman, Murat Alper ve MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
Symbiandan çıkış yapılmıyor, direk hesap sayfasına yönlendiriyor, sağ üste bir çıkış butonu eklenebilir.
Kime diyoruz yahu öldünüz mü diyecem de :hmmm sadece ölüler görüyor galiba yazdığımızı :cool

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve Murat Alper
PALA.

PALA.

Üye
Nasıl bir sorun oluyor ?
Çıkış yapmak istediğimde menü açılmıyor, hesabım sayfasına yönlendiriyor, şu sağ üstteki lamba düğmesinin yanına bir çıkış eklenebilir.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Ozan

Ozan

Admin
Şu an tam istediğiniz gibi umarım 🙂

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Cool
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Şu an tam istediğiniz gibi umarım
Hocam elinize sağlık, özellik süper çalışıyor, symbianda denendi :)

Bu sefer de mesaj yazarken sorun çıktı, yazdığım mesaj görünmüyor, galiba bu sefer benim telefonda sıkıntı var :D çözmeye çalışayım bakalım :alsana:

• Beğen
Tepkiler: Ozan ve Murat Alper

Üst Alt