FMWhatsApp v8.35

Sponsorlu Bağlantılar

Mamicuk

Mamicuk

Üye
🔥UYARI ⚠ 🔥

yalnizca tüm 8.26 kullanicilar i̇çi̇n: -”

“bunu yapmayin”

👇
1: - herhangi̇ bi̇r sohbet geçmi̇şi̇ni̇ temi̇zleme / herhangi̇ bi̇r sohbeti̇ si̇lme “denemeyi̇n”.

2: - herhangi̇ bi̇r gruptan çikmak “denemeyi̇n”.

güncelleme gelene kadar bunlari yapmayin

aksi takdirde whatsapp'yi̇ kullanmayacaksiniz (açmak i̇stedi̇ği̇ni̇zde tekrar çökecekti̇r). aklinda tut

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: musleysa ve ömer talat katı

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
ingilizce kalan yerler var.

• Beğen
Tepkiler: Mamicuk
IntanSuR

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
v8.31 sürümüne güncellendi.
Türkçe Çeviri: Joker33 & AsiReis

• Beğen
  • Cool
Tepkiler: musleysa, kolombo28, ByJoker33 ve 1 kişi daha

skynet

Üye
Hocam android 4.0.4 yüklü telefona kurdum bu en son paylaşılan sürümü fakat açmak istediğimde whatsapp durduruldu hatası veriyor :(
Bir çözümü var mı acaba ? Normal mağazadan indirdiğim versiyonda video biçimi desteklenmiyor uyarısı aldığım için bu paylaşılan sürümü denemek istedim.

• Beğen
Tepkiler: Mamicuk
IntanSuR

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
Hocam android 4.0.4 yüklü telefona kurdum bu en son paylaşılan sürümü fakat açmak istediğimde whatsapp durduruldu hatası veriyor :(
Bir çözümü var mı acaba ? Normal mağazadan indirdiğim versiyonda video biçimi desteklenmiyor uyarısı aldığım için bu paylaşılan sürümü denemek istedim.
Eski android versiyonu olduğun için hata alıyosundur muhtemelen. Çözümü hakkında bi fikrim yok maalesef.

Mamicuk

Mamicuk

Üye

apkmirror.com sitesinden daha eski sürümlerini bulup yüklemeyi dene yeni sürümler Android sürümünü bağlı olarak sorun çıkartır..

musleysa

musleysa

Üye

NOTICE:- New fix update is coming for those users who are facing APP IS NOT INSTALLED error.. Stay soon ✌️

kolombo28

kolombo28

Üye
com.fmwhatsapp com.whatsapp 2 taneden biri Türkçe çevirisi yapılmış diğeri de acaba çeviri yaparmısınız rica etsem. 🤔

bilal72

bilal72

Üye
Hocam durumu nasıl eskisi gibi yapabilirim?
Böyle çok çirkin

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Hocam durumu nasıl eskisi gibi yapabilirim?
Böyle çok çirkin
en Sağdaki 3'lü nokta dokunun , Gelişmiş ayarlar > Ana Ekran > Üst kısım bölümüne giriş yapın.
Oradan gezinme çubuğu stili (sekmeler) , alt çubuk stili (basic) , instagram tarzı hikaye kapalı olacak şekilde ayarlayın eski haline döner.

• Beğen
Tepkiler: musleysa
musleysa

musleysa

Üye

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
bilal72

bilal72

Üye
en Sağdaki 3'lü nokta dokunun , Gelişmiş ayarlar > Ana Ekran > Üst kısım bölümüne giriş yapın.
Oradan gezinme çubuğu stili (sekmeler) , alt çubuk stili (basic) , instagram tarzı hikaye kapalı olacak şekilde ayarlayın eski haline döner.
Oldu teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
kolombo28

kolombo28

Üye
Gelişmiş ayarlar Ana ekran Başlık kısmına tıklayın ca error hata veriyor bilginize 8:35 de. Orijinal siteden yükledim şimdi sorun yok onda.

IntanSuR

IntanSuR

Üye
    Konu Sahibi
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: musleysa ve kolombo28
musleysa

musleysa

Üye
Son düzenleme:
kolombo28

kolombo28

Üye
8:45 sürümü çıktı ama sanırım Türkçe çeviriyi bıraktınız yine emekler için teşekkür ederim

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: Mamicuk, musleysa ve MAERKEK

Üst Alt