FMWhatsApp v8.35

Mamicuk

Mamicuk

├ťye
­čöąUYARI ÔÜá ­čöą

yalnizca t├╝m 8.26 kullanicilar i╠ç├ži╠çn: -ÔÇŁ

ÔÇťbunu yapmayinÔÇŁ

­čĹç
1: - herhangi╠ç bi╠çr sohbet ge├žmi╠ç┼či╠çni╠ç temi╠çzleme / herhangi╠ç bi╠çr sohbeti╠ç si╠çlme ÔÇťdenemeyi╠çnÔÇŁ.

2: - herhangi╠ç bi╠çr gruptan ├žikmak ÔÇťdenemeyi╠çnÔÇŁ.

g├╝ncelleme gelene kadar bunlari yapmayin

aksi takdirde whatsapp'yi╠ç kullanmayacaksiniz (a├žmak i╠çstedi╠ç─či╠çni╠çzde tekrar ├ž├Âkecekti╠çr). aklinda tut

Son d├╝zenleme:
  • Be─čen
Tepkiler: musleysa ve ├Âmer talat kat─▒
├Âmer talat kat─▒

├Âmer talat kat─▒

Deneme Mod.
ingilizce kalan yerler var.

• Be─čen
Tepkiler: Mamicuk
IntanSuR

IntanSuR

├ťye
    Konu Sahibi
v8.31 s├╝r├╝m├╝ne g├╝ncellendi.
T├╝rk├že ├çeviri: Joker33 & AsiReis

• Be─čen
  • Cool
Tepkiler: musleysa, kolombo28, Jokerr33 ve 1 ki┼či daha

skynet

├ťye
Hocam android 4.0.4 y├╝kl├╝ telefona kurdum bu en son payla┼č─▒lan s├╝r├╝m├╝ fakat a├žmak istedi─čimde whatsapp durduruldu hatas─▒ veriyor :(
Bir ├ž├Âz├╝m├╝ var m─▒ acaba ? Normal ma─čazadan indirdi─čim versiyonda video bi├žimi desteklenmiyor uyar─▒s─▒ ald─▒─č─▒m i├žin bu payla┼č─▒lan s├╝r├╝m├╝ denemek istedim.

• Be─čen
Tepkiler: Mamicuk
IntanSuR

IntanSuR

├ťye
    Konu Sahibi
Hocam android 4.0.4 y├╝kl├╝ telefona kurdum bu en son payla┼č─▒lan s├╝r├╝m├╝ fakat a├žmak istedi─čimde whatsapp durduruldu hatas─▒ veriyor :(
Bir ├ž├Âz├╝m├╝ var m─▒ acaba ? Normal ma─čazadan indirdi─čim versiyonda video bi├žimi desteklenmiyor uyar─▒s─▒ ald─▒─č─▒m i├žin bu payla┼č─▒lan s├╝r├╝m├╝ denemek istedim.
Eski android versiyonu oldu─čun i├žin hata al─▒yosundur muhtemelen. ├ç├Âz├╝m├╝ hakk─▒nda bi fikrim yok maalesef.

Mamicuk

Mamicuk

├ťye

apkmirror.com sitesinden daha eski s├╝r├╝mlerini bulup y├╝klemeyi dene yeni s├╝r├╝mler Android s├╝r├╝m├╝n├╝ ba─čl─▒ olarak sorun ├ž─▒kart─▒r..

musleysa

musleysa

├ťye

NOTICE:- New fix update is coming for those users who are facing APP IS NOT INSTALLED error.. Stay soon Ôťî´ŞĆ

kolombo28

kolombo28

├ťye
com.fmwhatsapp com.whatsapp 2 taneden biri T├╝rk├že ├ževirisi yap─▒lm─▒┼č di─čeri de acaba ├ževiri yaparm─▒s─▒n─▒z rica etsem. ­čĄö

bilal72

bilal72

├ťye
Hocam durumu nas─▒l eskisi gibi yapabilirim?
B├Âyle ├žok ├žirkin

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Hocam durumu nas─▒l eskisi gibi yapabilirim?
B├Âyle ├žok ├žirkin
en Sa─čdaki 3'l├╝ nokta dokunun , Geli┼čmi┼č ayarlar > Ana Ekran > ├ťst k─▒s─▒m b├Âl├╝m├╝ne giri┼č yap─▒n.
Oradan gezinme ├žubu─ču stili (sekmeler) , alt ├žubuk stili (basic) , instagram tarz─▒ hikaye kapal─▒ olacak ┼čekilde ayarlay─▒n eski haline d├Âner.

• Be─čen
Tepkiler: musleysa
musleysa

musleysa

├ťye

• Be─čen
Tepkiler: MAERKEK
bilal72

bilal72

├ťye
en Sa─čdaki 3'l├╝ nokta dokunun , Geli┼čmi┼č ayarlar > Ana Ekran > ├ťst k─▒s─▒m b├Âl├╝m├╝ne giri┼č yap─▒n.
Oradan gezinme ├žubu─ču stili (sekmeler) , alt ├žubuk stili (basic) , instagram tarz─▒ hikaye kapal─▒ olacak ┼čekilde ayarlay─▒n eski haline d├Âner.
Oldu te┼čekk├╝rler.

• Be─čen
Tepkiler: MAERKEK
kolombo28

kolombo28

├ťye
Geli┼čmi┼č ayarlar Ana ekran Ba┼čl─▒k k─▒sm─▒na t─▒klay─▒n ca error hata veriyor bilginize 8:35 de. Orijinal siteden y├╝kledim ┼čimdi sorun yok onda.

IntanSuR

IntanSuR

├ťye
    Konu Sahibi
Son d├╝zenleme:
  • Be─čen
Tepkiler: musleysa ve kolombo28
musleysa

musleysa

├ťye
8.35 in tam T├╝rk├že s├╝r├╝m├╝n├╝ payla┼čacakm─▒s─▒n─▒z
Mesaj birle┼čtirildi:

8.35 in tam T├╝rk├že s├╝r├╝m├╝n├╝ payla┼čacakm─▒s─▒n─▒z
8.31 indirdim 8 35 mi┼č te┼čekk├╝rler

Son d├╝zenleme:
kolombo28

kolombo28

├ťye
8:45 s├╝r├╝m├╝ ├ž─▒kt─▒ ama san─▒r─▒m T├╝rk├že ├ževiriyi b─▒rakt─▒n─▒z yine emekler i├žin te┼čekk├╝r ederim

• Be─čen
  • Kahkaha
Tepkiler: Mamicuk, musleysa ve MAERKEK

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Say─▒l─▒ KanunÔÇÖun 2. maddesinin 1. f─▒kras─▒n─▒n m) bendi ile ayn─▒ kanunun 5. maddesi kapsam─▒nda BTK kurumu taraf─▒ndan onayl─▒ Yer Sa─člay─▒c─▒ olarak faaliyet g├Âstermektedir. ─░├žerikler, ├Ân onay olmaks─▒z─▒n tamamen kullan─▒c─▒lar taraf─▒ndan olu┼čturulmaktad─▒r.

MaxiCep.com; Yer sa─člay─▒c─▒ olarak, kullan─▒c─▒lar taraf─▒ndan olu┼čturulan i├žeri─či ya da hukuka ayk─▒r─▒ payla┼č─▒m─▒ kontrol etmekle ya da ara┼čt─▒rmakla y├╝k├╝ml├╝ de─čildir.

MaxiCep.comÔÇÖun yer sa─člad─▒─č─▒ i├žeri─čin 5651 Say─▒l─▒ KanunÔÇÖun 8 ila 9. maddelerine ayk─▒r─▒ ┼čekilde; ki┼čilik haklar─▒n─▒z─▒ ihlal etti─čini ya da hukuka ayk─▒r─▒ oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorsan─▒z Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail g├Ândererek ileti┼čime ge├žerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve ├Âzenle incelenmekte olup ki┼čilik haklar─▒n─▒z─▒n ihlali ya da hukuka ayk─▒r─▒l─▒─č─▒n tespiti halinde mevzuat kapsam─▒nda en k─▒sa s├╝rede i┼člem yaparak bilgi verece─čiz.
├ťst Alt