Flash player kuramayanlar iceri baksin.....

Sponsorlu Bağlantılar

denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
Flash player kuramayanlar iceri baksin.....
1 Depolardan unzip ve unrar eklentilerini kuracaksin.....
2 sikistirma programlarini kurduktan sonra x terminalden once " root " enter diyeceksin daha sonra " apt-get install --reinstall adobe-flash* " yaziyorsun
3 en son cikan soruya y/n diyecek siz " e " yazip enterleyin
4Tweak flashi ac ve versiyounu 11.1.10 yap

bu flash player kurulumu hatasi alanlara ilac gibi gelecek umarim yardimci olur apt den * yildiz isaretine kadar giriniz......... kesin calisiyor.........

• Beğen
Tepkiler: gsli_semih, tembar, daksy ve 4 diğerleri

ßy Mirza

ßy Mirza

Üye
:tşk:

serserim1905

serserim1905

Üye
benim flsh da da sorun vardı faceden video izliyemiyordum youtube den izliyorum fakat face den cıkk :D bi de bunu deneyim tweak flash işe yaramamıştı daha önce

----------Eklendi @ 16:28:29 ---------- Yazıldı @ 16:20:35 ----------

işe yaradı kardeş saol :D artık facedede izliyorum video

denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
bu konu hep ustte kalmali flash player yukleyemeyenler icin bire bir.... yukarida konuyu degerlendir oylama yapiniz... yada begeniniz hep ustte kalsin..... bu konu cok onemli...

kaan dean

kaan dean

Üye
eyvallah cok saol bende ise yaradi..

denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
herkese yarar merak etmeyin yuzde yuz garantili diyebilirim...

Hasan---32

Üye
N73 ce de yaparmı

denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
yok olmaz...

Demirberk

Üye
Mrb ustat birturlu kuramadim.Unrar ve Unzip indirdim ama yazimdami hata yapiyorum bilmiyorum kuramiyorum.

bulentenes32

Üye
bu unzip ve unrar eklentilerini b
ulamadim yardimci olurmusunuz c5 nokia kullaniyorum face de video acamiyorum

bulentenes32

Üye
ayni sorun bende de var unrar unzip dosyalari nerede

denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
Mrb ustat birturlu kuramadim.Unrar ve Unzip indirdim ama yazimdami hata yapiyorum bilmiyorum kuramiyorum.

kardes apt yazan yerden sondaki * isaretine kadar kopyalamayi unutma sondaki yildiz olmazsa hata alirsin....
tweak flash kur telefona
xterminali ac
root yaz enter le
sonra acilan yere su yazi komple yapistir
apt-get install --reinstall adobe-flash*
sonra biraz bekle sana bir soru gelecek Y/n diye turkce dili kullandigimiz icin sen e harfine basip enter diyeceksin sonra islem tamam xtermnl kapatabilirsin...
sonra ki islem tweak flash i ac
android flash player 10.1 yazan yere tikla acilan seceneklerden, linux 10.1.53 tikla sonra specify version manuel isaretle ve elle 11.1.10 change tikla zaten goreceksin linux 11.1.10 otomatik yazacak bu kadar biraz detayli oldu karistirmadan yukleyebilirsin..

Demirberk

Üye
slm root yazip enter sonra apt-gett install--reinstal adobe-flash* yazilim dogru mu acaba? sonra enter yapiyormuyuz.Tesekkurler

denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
evet islemler sonu enter yapacaksin..

togimer

Üye
denizci535 arkadaşım çok teşekkürler, bayağı uğraşmıştım face videoları için emeğine sağlık.

----------Eklendi @ 12:02:24 ---------- Yazıldı @ 11:58:36 ----------

ben daha evvelki yazılan denemeleri de denedim. fakat bir sonuç alamadım. son güncellemeyi yaptım bugün sabah itibarı ile
daha sonrasında bir daha denedim sonuç olmuştu. Tahminimce flash sürümünü daha evvelkilerde 11.1.160 olarak girmemizdi.

Demirberk

Üye
Mrb aynen yaptigimi taziyorum root enter, "apt-get install--reinstall adobe-flash*" cift tirnak isaretini kullaniyormuyuz.

osmanayman

osmanayman

Üye
Mrb aynen yaptigimi taziyorum root enter, "apt-get install--reinstall adobe-flash*" cift tirnak isaretini kullaniyormuyuz.

Hayır...

----------Eklendi @ 15:13:00 ---------- Yazıldı @ 15:11:41 ----------

apt-get install --reinstall adobe-flash* (install'dan sonra boşluk var)

Demirberk

Üye
Mrb cildiracagim.yine olmadi kurulmuyor.apt-get install reinstall adobe-flash* yazip entirliyorum ama olmuyor

osmanayman

osmanayman

Üye
Olmaz zaten dediğimi kopyala yapıştır... :oke:

apt-get install --reinstall adobe-flash*

Demirberk

Üye
Y/N diyor (e) enter diyorum ama kurulmuyor