6630 Youtube Video Görüntüsü Sorunu ve Core Player

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
6630 Youtube Video Görüntüsü Sorunu ve Core Player
Geçen yıl telefonda youtubedeki ve diğer video sitelerindeki videoları sorunsuzca izliyordum. O zamanlar youtube engelliydi ve ben vodafone internet dns ayarlarını yapmış bir şekilde telefondan izliyordum. sonra telefona format attım, aradan epey zaman geçti ve youtube şu an türkiye'den engelli değil. Fakat ben dns ayarlarını da yapsam, orjinal vodafone internet ayarlarını da kullansam yine de ses oynatılıyor, görüntü oynatılamıyor. Acaba telefona core player falan yüklediğim için mi böyle oluyor? Nedir tam olarak bu sorunun sebebi ve nasıl çözerim?

Bir de bazı arkadaşlar core player ile youtube videolarını izleyebildiklerini söylemişler. Ben Opera mini'den video linkini alıp core player'e yapıştırdığımda hata veriyor. Core player'de nasıl youtube'den video izleyebiliriz?

Youtube'de real pleyer ile sayısız kez video izlemiştim ve hiç sorun yaşamamıştım. Şimdi niçin böyle sorun var anlamadım. s60 v2 codec paketini de yükledim ama olmadı.

Teşekkürler şimdiden.

quigleyarman

quigleyarman

Üye
Evet ya bende n70 bide 6600 var ikiside core playerdan url youtube linkiyle video açmıyor donuyor

yunus5055

yunus5055

Üye
... Realplayera zaten yönlendiriyo tarayıcılar ... Sizinkinde açmıyormuki ? ...

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sagopacıyız79

Sagopacıyız79

Üye
Evet bendede arada bi oluo ama genelde HQ izleyince normalde izleyince pek sorun olmuo youtube kaynaklaoı galiba

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Hd veya değil. Sorun başka bir şeyden kaynaklanıyor ama neden...

gencalbay

Üye
Hd veya değil. Sorun başka bir şeyden kaynaklanıyor ama neden...

Bu sorunlar bende de var. Yıllardır 6630 kullanıyorum. Telefonumu da isteyen çok oldu ama satmadım kimseye. Youtubeden video izleyemiyorum. Telefon programlarından çok iyi anlarım, fakat bu sorunu bulamadım halen.

Azerin3

Üye
Dns ni boyle yap 42222ve 42221 udp baglani da 9999yap bi dene

- - - Eklendi - - -

Yanli$ Yazdim Boyle yap 4222 4221 udp 9999

byturksavunma

byturksavunma

Üye
Arkadaşlar benim telefonumda 6630 bende yıllardır kullanıyorum...Realplayer ayarlarını yapınca youtube'den sorunsuz video izleyebiliyorum...Yapamayanlar için=>
realplayer'a girin.
>ayarlar>bağlantı>şebeke>varsayılan erişim noktasını seç'in tamamdır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt