Flash Flash Flash N97 RM-505 22.0.110 MODiFiYE CFW Sonunda Çıktı...

Sponsorlu Bağlantılar

ircan

ircan

Üye
farklı yere actım biliyorum arkadaslar bende e5 var menide geşmiyor yani telefon yok nasıl eklerim ?

hakan2131

Üye
selamün aleyküm hoca eline koluna sağlık yanlız birşey soracam bu ovi maps nasıl entegre ediliyor bana yardımcı olabilirmisin bende bir cfw hazırlıyacam ama sadece crackli ce dahil olan uygulamaların son sürümünü eklemek için ki tefeon hafızasında yer olsun

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler

DijibrilHakan

Üye
Phone rebooted but not in flash mode... Hatası Lütfen Bir Yardımcı Olun. Telefonumu aslında hacklemek istemiyorum ama animeplus adlı programı kurmak için istiyorum . Lütfen... Hatta Resmini de Koyuyorum ..

r0ts

Üye
çok saolasın üstad süper olmuş

mehmetince

Üye
çok sağol anlatımın için
mükemmel oldu tel
;)
fazla uğraşmadım aslınnda
kırırk linkler hariç
;)
ama ikincileri işliyor

zinse

Üye
eline saglık kardes benim soyle bi problemim oldu jaf ta n97 yedi yok en son n96 var ne yapacam

oyazici26

oyazici26

Üye
    Konu Sahibi
eline saglık kardes benim soyle bi problemim oldu jaf ta n97 yedi yok en son n96 var ne yapacam

NOT: telefonumuz listede yoksa bu dosyayı .................
c:\Program Files\ODEON\JAF\ içine kopyalayıp programı tekrar başlat.

Yazmışız ama orayı gözden kaçırmışsınız sanırım

mamilim90

mamilim90

Üye
KARDEŞ HERŞEYİ yapıyorum Flasa basıyorum Kabloyu takıyorum CMD17 BLOCK yazısı gelyiro ok diyorum Altta error booting phone yazıyor

oyazici26

oyazici26

Üye
    Konu Sahibi
hiç atlamadan tek tek sırayla yapın.
bu mesaj bir yerde eksik olduğunda çıkıyormuş.

subasikral

Üye
arkadaşlar bşey sorucam hani bazı uygulamalar gizlendi denmişya mesela adobe reader ve sözlük gbi. Bunları tekrar nasıl görünür hale getireblrm. Adobe reader premium yükledim. Ve ihtiyacm var program yüklü simgesi görünmüyor lütfen yardım edn. Şmdiden teşekkürler..

genc1978

Üye
teşekkürler

hoverlock

Üye
eline saglık :D

genc1978

Üye
kardeş mcu dosyası gözükmüyor (CMT dosyası) ne yapmam lazım

sealaner

Üye
teşekkürler.
ilk açılış sadece x-plore ve handy task manager ile C:\62.2MB RAM 64MB boştu.

ama bu kadar ayrıntıdan sonra bunu önemseyip bakmamışım. :bigstar:

Ovi map(son sürüm), nokia messaging, office, internet radyosu gibi nokia uygulamaları içinde varmı? Yoksa yüklerken bunları yine ısrarla c: ye mi kuruyor?
Normal hack siz sistemdeki gibi programlar kurup kaldırdıkça ram 3-5 mb ta kadar düşüyor mu?

sealaner

Üye
Ovi map(son sürüm), nokia messaging, office, internet radyosu gibi nokia uygulamaları içinde varmı? Yoksa yüklerken bunları yine ısrarla c: ye mi kuruyor?
Normal hack siz sistemdeki gibi programlar kurup kaldırdıkça ram 3-5 mb ta kadar düşüyor mu?

Bu sorulara bir cevap yok anlaşılan.

Peki bu soruya biri cevap verir umarım :

Bu versiyonu beğenmez isek eski orijinal haline pc suite ile kolayca dönebilir miyiz? Ya da nasıl geri döneriz?

compicom

Üye
Merhabalar, çok güzel bir çalışma olmuş anladığım kadarıyla ama linklerde problem var download işlemini bitirmiyor hep % 99 da kalıyor !!
Acaba linkler mi ölü?

oyazici26

oyazici26

Üye
    Konu Sahibi
linklerden birisi hâlâ sağlam. :)

serkan_cesur

Üye
Kardes link 1 zaten kırık , lınk 2 de sureklı %99.85 takılıyor :off:
Bir el atsan

jasakce

Üye
öncelikle çok teşekkür ediyorum. saat ve tarih bilgilerinin ana ekranda yeniden görünmesini nasıl sağlayabiliriz?

Üst Alt