Flash Dosyalarınızı Ekran Koruyucu Yapın...

Sponsorlu Bağlantılar

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
emegine saglık.detaylı anlatım süper program

hell line

Üye
yapamayan arkadaşlar için araştırdım denedim ve buldum...

linkten programı indirip kuruyoruz. kurulan program menüye girince en alta klasör oluşturuyor. içinde programı kurulmuş halde görüceksiniz. msjlarda bahsedilen sıkıntı flash dosya seçmek için seçenek görünmemesi idi . bu son versiyonudur flash animator programının.. ve flash ekran koruyucu seçmek için seçenekleri programın menüsünde vardır.

nerden flash ekran koruyucusu indiririm diye soracak olursanız ownskin sitesine üye olup flash ekran koruyucuları indirebilirsiniz. kolay gelsin;)

delirza

Üye
eline sağlık

ByTaRaNTULA

Üye
kardeş bnm telefon Nokia N73 Me . flash player ın son sürümü var bende . fakat .swf uzantılı flash dosyası atıyorum telefona flash player açıyor ama ekran koruyusu olmuyor . senin burada anlattığın şeyleri aynen uyguladım fakat olmuyor işe yaramıyor . yardımcı olursa sevinirim .. saygılarımla..

Casy

Casy

Üye
RAM de 3 mb götürüyor

akin_1

Üye
abi programı yükledim ama ownskine atamadım ya C de yani telefonda ownskin die bir klasör açılmıyor nasıl yükliyecez :S

buraq24

buraq24

Üye
yapamayan arkadaşlar için araştırdım denedim ve buldum...

linkten programı indirip kuruyoruz. kurulan program menüye girince en alta klasör oluşturuyor. içinde programı kurulmuş halde görüceksiniz. msjlarda bahsedilen sıkıntı flash dosya seçmek için seçenek görünmemesi idi . bu son versiyonudur flash animator programının.. ve flash ekran koruyucu seçmek için seçenekleri programın menüsünde vardır.

nerden flash ekran koruyucusu indiririm diye soracak olursanız ownskin sitesine üye olup flash ekran koruyucuları indirebilirsiniz. kolay gelsin;)

kardeş linke eror diyor bi el atı versene

Erman_

Erman_

Üye
Nokia E65 lerde, orjinal Flash Oynatıcı V1.1 var ve flash 2 olmadan indirdiğim flash ekran koruyucular çalışmıyor.. Flash Lite 3.0 indirip kursamda, program (animatör) otomatik olarak varsayılan flash playerı 1.1 den açtığı için dosya bozuk iletisi alıyorum... E65 lerde orjinal flash playerı kaldırmak mümkünse sorun hallolabilir.. Bilen varsa yazabilir :)

aytu123

aytu123

Üye
saol baba bende oluo

oguzreis

oguzreis

Üye
eyvallah baboş süper bi program,kISS60 felan yüklediydim bunun için bi işe yaramadı, bu iyi oldu eyvallah süppersin :yuru

dracula_37

Üye
bende nedense flash görünmüyo ownskin klasörünün içinde?

unalosma

Üye
emegın ıcın tsk edrm ama rar dosyası şifresız ne acaba tsk edrm

--------------- Ekleme ---------------

arkadaslar rar dosyasının şifresini bilen varmıııııııııı

arkadaslar rar dosyalarının şifresini bilen var mııı

iboultra

Üye
arkadaşlar n 73 ün sistemine giremiyorum yardımcı olurmusunuz acaba

çok sağol güzel olmuş ya biricam olacak n73 ün içindeki dosyaları göremiyorum nedendir acaba yardımcı olursanız sevinirim

unalosma

Üye
ÖNCELİKLE EMEGİN İÇİN TSK EDRIM AMA BU DOSYAYA TEMAYI ATAMIYORUM C/ownskin/Screansaver YARDIMCI OLUR MUSUN

Screensaver diye bı alt dosya yok ama aminator var onun içinede teme attım ama tlf yıne gormuyor free diyooorrr

ceoy54

Üye
abi dediğiniz gibi yapıyorum ama anımator programından swf değismıyo cunku oyle cok goruntusu yok flash screansaver felan yazıyo ya onlar bende yok napmam lazım

ugur3535

ugur3535

Üye
    Konu Sahibi
beyler sistemi hacklemeden göremezsiniz sistemi hackleyin sonra programı kurun ve girin...

screensaver diye bir klasör yoksa kendin oluştur...sonra gir ve seç isim uzantılarına dikkat et...ona göre seç

yusfcuk

yusfcuk

Üye
saol bi denim

azim_alim38

azim_alim38

Üye
gerçekten guzel cevaplıyorsun helal olsun

Üst Alt