Flash Disk Biçimlendirme Sorunu Çözüm...

Sponsorlu Bağlantılar

dmx_diag

Üye
emeğine sağlık kardeş

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Eyvallah kardeşim.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
önceden görsem ne güzel olurdu ya.. neyse en azından görmüş oldum ilerde lazım olabilir. aslında biraz olumsuz birşeydi dosyalarımı kurtarmak istedim olmadı her yolu denedim. flash ölmüştü artık.. konu için teşekkürler veysel eline sağlık

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sağol abicim , rica ederim.

forumhaken

Üye
selamlar. usb mi göremiyorum. biçimlendir diyorum kabul etmiyor. sizin programı indirdim media dosyalarını okuyamadı diyor. bilgiler benim için mühim help please:hmmm

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bilgiler mühim ise biçimlendirme.Kurtarman lazım.

beko124

Üye
Emeğine sağlık :d

ejdar

Üye
merhaba arkadaşlar flas belleğimi takıyorum biçimlendir diyorum fakat biçimlendirmiyor bunun için bilidğiniz sağlam bir program varmı ? saygılar

cyber-craft

Üye
Alllah razı olsun ya kafayı yediydim nerdeyse!!! gezmediğim site kalmadı hepsinde bu programı öneriyo o ama verdikleri linkten indiriyordum hep hata veriyordu proram :) seninki tuttu :evet:valla hata vermedi :D tekrar tşk dostum. süpersin.:oke:

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sağol dostum rica ederim. :)

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
cmd den yapmak en sağlıklısı:oke:

primert

Üye
arkadaşlar kafayı yemek üzereyim flash belleğim bicimlenmiyor daha doğrusu bitince windows biçimlendirmeyi bitiremedi diyor bana yardım ederseniz çok sevinirim..

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
USB Disk Security programını kur.Sonra flash belleğini takıp biçimlendir.

red.guard

Üye
emeğine sağlık, çok saol sonunda biçimlendi flash disk :oke:

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sende sağol kardeşim.

mcgani

Üye
denedim işe yaramadı 1gb flaş belleğimde çince 54 gb lik dosyalar var silemiyor ve biçimlendiremiyorum yardımcı olabiliceleck varsa yardım etisn saygılar

STaT!C

STaT!C

Üye
Pro. İyimiş. Teşekkürler:oke:

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
denedim işe yaramadı 1gb flaş belleğimde çince 54 gb lik dosyalar var silemiyor ve biçimlendiremiyorum yardımcı olabiliceleck varsa yardım etisn saygılar

Combofix yükleyip taratın bilgisayarınızı.Tarama esnasında flash belleğinizi çıkarmayın.Virüs PC ile alış verişte bulunduğu için biçimlendirme veya herhangi bir işlem yapamazsınız.

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşlar lütfen konu üzerinden sorunlarımızı dile getirelim.PM üzerinden yardım istemezseniz memnun olurum.Her türlü görüş ve şikayeti elimden geldiğince değerlendirmeye çalışıyorum zaten.Teşekkür ederim.

toprakbey

Üye
teşekkürler süper program

Üst Alt